barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Rozio, dzięki za spacerki, za rzeczowe opisy psów i za foty. :klacz: Kaja i Pako juz maja ogłoszenia z nowymi zdjęciami. :lol:
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Chyba wszystkich nie daleś rady wziąć na spacer ? -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Nowe ogloszenia Kaji - kontakt na Agulę : [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89650[/url] [url]http://www.rzeszow.neeon.pl/194504-kajunia-mala-sunia-z-boguchwaly.html[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19544793_kaja_mala_sunieczka_z_przytuliska_w.html[/url] -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
nowe ogłoszenia - na Becię : [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89649[/url] [url]http://www.rzeszow.neeon.pl/194503-pako-prawie-jamnik-szuka-domu.html[/url] -
Przepiękny, czarny Nero znalazł swój dom! Bądź szczęśliwy!
barb replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Neruś prawie labradorek widzę dalej czeka....[/QUOTE] Może ogłoszenia Pauli pomogą. -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Ten wątek pewnie krótki będzie, bo takie urocze kruszynki szybciutko znajdują domki :)[/QUOTE] Obyś miała rację, Roszpunko. -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Zmieniłam kontakt na Becie na przygarnijzwierzaka i Jarosławiaku; usunełam budę i łańcuch. Na Jaroslawiaku wyedytowalam nowe zdjęcia niestety na przygarnijzwierzaka pomimo wstawiania nowych fot zostaja stare... -
Przepiękny, czarny Nero znalazł swój dom! Bądź szczęśliwy!
barb replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Nero na zaproszenie Pauli95 -
[quote name='pawel1w25']Ale może coś będę mógł stałego zadeklarować dla Viki . Mieliśmy taką cudowną suczkę o imieniu Wiki . . . Spędziła u nas 3 lata i kilka dni . . .[/QUOTE] Paweł, jak trafileś na wątek Viki ??? Może z wątku Oczki ?
-
[quote name='barb']Suniu dostaniesz link do aktywacji ogloszenia na tablicy.pl :lol:[/QUOTE] Widzę, że aktywowane. :lol: [url]http://tablica.pl/oferta/dzielna-viki-szuka-domu-IDyzUl.html[/url] Czyli Viki ma w sumie dziesięć świeżutkich calkiem ogłoszeń z nowym wizerunkiem.
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Beciu widzialam, ze wstawilas ją na wątek, gdzie szukaja malizny ale tak jak wspominałam oprócz gabarytow dla zalożycielki bardze ważne są informacje o stosunku do innych psów i kotów. -
[quote name='sharka']Świetna robota cioteczko! :klacz:[/QUOTE] Linki sie przydały.:lol: Może to niewiele ale trochę czasu mi to zajęło bo poruszalam sie na calkiem nowych portalach, a na prawie kazdym obowiązują inne zasady robienia ogloszeń. Na niektorych trzeba się rejestrować i jeszcze potwierdzić rejestrację, na innych nie jest to wymagane.
-
[quote name='barb']Dzisiejsze ogłoszenia: [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89602[/url] [url]http://www.neeon.pl/194470-dzielna-viki-szuka-domu.html[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19520005_dzielna_viki_szuka_domu.html[/url] [url]http://www.adin.pl/ogloszenia/167880.html[/url][/QUOTE] Kiedy ten telefon zacznie dzwonić ???
-
[quote name='Patmol']ktoś zbiera na swój prywatny adres dary dla schroniska Orzechowce [url]http://www.dogomania.pl/threads/219155-Zbi%C3%B3rka-jedzenia-kocyk%C3%B3w-itp.-POM%C3%93%C5%BB-IM-PRZETRWA%C4%86-ZIM%C4%98-[/url]! wiecie o tym? wszystko jest ok?[/QUOTE] Widzę, że wątek usunięty.
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Sliczna kruszynka. Beciu, link do wątku gdzie szukaja malutkiej psinki ( do 5 kg chyba), kudlatej - wstawialam Kaje ale odpadla zpowodu charakteru - musi tolerować psa staruszka i kota [url]http://www.dogomania.pl/threads/219051-Poszukuję-psa-w-typie-SZPICA-MINIATUROWEGO-w-potrzebie-[/url] -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Porażka ... -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Ale macie chociaż schronisko w Rzeszowie, kilka przytulisk, a u nas nic. Jedyne schronisko w województwie zamknięte ponad rok...[/QUOTE] Tego sobie w ogóle nie wyobrażam....W całym świętokrzyskim ani jednego schroniska ??? -
[quote name='iwoniam']Maluszku - powodzenia... takie to smutne... [QUOTE] Cioteczko, juz ci sie wątki pomieszały. Cindy i Jenny to dwie staruszki.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Roszpunka']Pan chce dorosłego.. [/QUOTE] No i wiadomo, ze Pakuś łowny :evil_lol:
-
Dwie siostrzyczki w schronisku od zawsze...Orzechowce
barb replied to karolciasz28's topic in Już w nowym domu
Bazarek z kalendarzami z wrocławskimi schroniskowcami - zostaly dwa dni do końca . [url]http://www.dogomania.pl/threads/218975-Kalendarze-z-wrocławskimi-schroniskowcami-dla-Viki-do-12.12.-11-do-godz.-20.00[/url] -
Bazarek z kalendarzami z wroclawskimi schroniskowcami - zajrzyjcie Cioteczki - zostały tylko dwa dni. [url]http://www.dogomania.pl/threads/218975-Kalendarze-z-wrocławskimi-schroniskowcami-dla-Viki-do-12.12.-11-do-godz.-20.00[/url]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jak to przeczytalam na waszym wątku to nie bylam w stanie nic napisać ...z wrażenia... :shake: Rzeczywiście powazna propozycja adopcyjna. :razz::mad::angryy: Szkoda, ze Pakus nie moze sam sie wypowiedzieć na ten temat.:diabloti: -
Pako - nasz jamniorek już na kanapce w swoim domu!!
barb replied to majuska's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka'] Pakuniu, taki jesteś do schrupania...mniam :):) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-0JcE8uasZDI/TuOpnoh-4eI/AAAAAAAADBs/kRHnCbK1YYY/s640/IMGP6495.jpg[/url] Jeżeli z tymi fotkami nikt Cię nie zechce, to będzie znaczyć, że ludzie powariowali do reszty ;)[/QUOTE] A nie powariowali, skoro Twego Pakulca chcą trzymać w obórce i karmć chlebem i ziemniakami ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kocurek']Glaskanka dla stadka:)[/QUOTE] I ode mnie tez głaskanka :lol: Przed chwilą zajrzalam na wątek. :lol: -
Dobrze: [B] Pako - Becia, Kaja - Agula. [/B] I nie pisać o budzie i lańcuchu.