Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='barb']Nic straconego, zrobię mu jeszcze z tą fotką, z którą sobie życzysz. ;)[/QUOTE] Na razie na Brzozowiaku - czeka na akceptację. I na tablicy.pl - też. Zrobilam na małopolskie.
  2. [quote name='rozio'] Jedyny jak na razie niereformowalny to Pakuś - ale na szczęście mały i jak trzymam rękę w kieszeni z końcówką smyczy to mi jeszcze jej nie urwał. Jak urwie to się za niego wezmę :-)[/QUOTE] Cytuję z pierwszego postu ....[B]grzeczny, ślicznie spaceruje na smyczy [/B]. Tak go ogłaszamy ...
  3. [quote name='rozio']Oj wyluzowała i to sporo. Chyba bardziej to ja jej nie ufam niż ona mi. Jak ją zapinam na smycz to czuję, że się spinam i ona też to czuje ale tylko się oblizuje i samouspokaja, bez żadnych niepożądanych reakcji. W sumie bardzo fajna suka, nieufna wobec obcych, trochę ostra, ale nie wydaje mi się, żeby miała jakieś odchyły czy fobie.[/QUOTE] Myslisz, że jeszcze za wcześnie żeby ją ogłaszać ?
  4. [quote name='Agula99']No to dobrze że Sonia wyluzowała bo bałam się kto ją będzie zabierał na spacer w tym tygodniu jak mnie nie będzie!!!![/QUOTE] Agula, kuruj się szybko !
  5. [quote name='Gapka']Jakby zmiksował Rhodesiana i Tosa Inu i może jeszcze troszeczkę "czegoś" i wyszedł BUDRYS:) Cudny jest[/QUOTE] Gapka, ależ Ty znasz sie na rasach. :klacz: Karolciasz, tak się nim zachwyciła, że od jutra będzie go ogłaszać ;)
  6. [quote name='wojtuś']I pięknoty :) Zaglądam też :):)[/QUOTE] I ja też i zaprosżę na bazar dla nich : [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url]
  7. [quote name='Agula99']Zachęcam wszystkich do podpisania petycji!!! [url]http://www.petycje.pl/8123[/url][/QUOTE] Podpisujcie !!! Juz 10.000 osob podpisało ! Beciu, mamy tu pisać same najważniejsze rzeczy więc zyczę Aguli szybkiego powrotu do zdrowia - to ważne. I ważne, że Karolciasz znowu jest i pomaga w ogłoszeniach.
  8. [quote name='karolciasz28']Ok, ok jutro Budrys i zrobię Koksikowi świeże na portalach, z których zazwyczaj jest jakiś odzew.[/QUOTE] Super. Koksik ma taka nową fotkę, z ktorą jeszcze nie byl oglaszany, a jest wyjątkowa ładna. A ja pod twoją nieobecność zrobiłam też nowe ogłoszenia dla Viki - ze świezymi fotkami i tekstem, ktory zresztą ściągnęlam troche z ogloszeń Kajuni. Ale telefonow nadal nie ma.
  9. [quote name='karolciasz28']Cudo- Budrysa poogłaszam jutro. Normalnie się w nim zakochałam:loveu:[/QUOTE] Dzięki - bo ja szczerze mowiąc wolę oglaszać mikrusy. :lol: W takim razie ja na razie sukcesywnie będę dorabiać ogloszeń Pako i Kaji. Ok ? Bo na Sonie jeszcze za wcześnie - dziewczyny zdecydowały.
  10. [quote name='Agula99']Wiem Beciu, tak się dobrze zapowiadało i nagle wszystko umilkło... Proszę o podpisanie petycji!!! [url]http://www.petycje.pl/8123[/url][/QUOTE] Już 10.000 osob podpisalo petycję.
  11. [quote name='Katarzyna Janik']Czy ja proponowałam zrobienie ogłoszeń tym psinom? Żadnego swojego posta nie znalazłam w wątku, ale może coś przeoczyłam? A może prywatną wiadomość pisałam? Czy zrobić im ogłoszenia? Razem? Każdej z osobno?[/QUOTE] Katarzyna, chyba nie było Cię do tej pory na wątku Cindy i Jeny. Sunie mają fb ( jeśli możesz to udostępniaj) i allegro, były tez ogłaszane ale wiadomo , że ogloszenia sie przeterminowywują i nigdy ich nie ma za dużo... Niestety nie ma na dogo żadnego wolontariusza z Orzechowiec. W sprawie suniek trzeba kontaktować się bezposrednio ze schroniskiem - a najlepiej z Kierownikiem - tel.16 6720707 (do godz.15.00).
  12. [quote name='karolciasz28']Barb, ale ogłoszenia mnie wcale nie męczą;) I dzięki za chęci :) zresztą miałam na głowie przewrażliwioną babcię:p A jutro mnie już do szkoły wysyłają! Także jest dobrze :)[/QUOTE] W takim razie w porządku.[B] Pomoc bardzo sie przyda. [/B] :lol: Dorobilam po kilka Pakusiowi i Kaji - na ich watkach są linki - żebyśmy się nie dublowały. Lili na razie nie trzeba robić. Koksik ma najwięcej. Ten nowy pies nie ma zupełnie - chcialabyś go ogłaszać ? ;) Tylko jakiś tekst trzeba by ustalić. A wszyscy maja piękne nowe foty dzięki wujkowi rozio :lol:
  13. [quote name='barb']O jejku. Gdybym wiedziała to bym Cię odwiedziła w tym szpitalu.[/QUOTE] To z tymi ogłoszeniami wyluzuj, żebyś nam się nie przemęczyla.
  14. [quote name='karolciasz28']Barb, Beciu chorowita jestem i znowu odwiedziłam szpital. Ale już jestem i się biorę za ogłoszenia :)[/QUOTE] O jejku. Gdybym wiedziała to bym Cię odwiedziła w tym szpitalu.
  15. [quote name='karolciasz28']Ale cudo,:loveu::loveu: uwielbiam potężne psiaki;) Ciotki czy on "mordką" nie podchodzi pod jakąś rasę:cool3:[/QUOTE] Karolciasz, jesteś wreszcie. Juz Sie martwilam co z Tobą.
  16. [quote name='karolciasz28']O już się coś dzieje :) ślicznota:loveu::loveu: trzymam kciuki.[/QUOTE] Karolciasz, gdzie bylaś jak Cię nie było ??? ;)
  17. [quote name='Agula99']Cioteczki podpiszcie petycję!!! [url]http://www.petycje.pl/8123[/url][/QUOTE] Podpisałam czekam na link do weryfikacji.
  18. To trzymamy kciuki. A gdyby ktoś zadzwonił na juz zrobione ogloszenia Lili to oferuj inne psiaki z Przytuliska :lol:
  19. [quote name='barb']Nic straconego, zrobię mu jeszcze z tą fotką, z ktorą sobie życzysz. ;)[/QUOTE] Chodzi o to zdjęcie ? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0JcE8uasZDI/TuOpnoh-4eI/AAAAAAAADBs/kRHnCbK1YYY/s640/IMGP6495.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Agula99']Szkoda barb że nie dałaś tego zdjęcia na którym się Pakuś tak ślicznie patrzy do góry, z tym noskiem, to jest jego najpiękniejsze zdjęcie, takie chwytające za serce.[/QUOTE] Nic straconego, zrobię mu jeszcze z tą fotką, z ktorą sobie życzysz. ;)
  21. [quote name='majowa']to ja cioteczki zaprosze do cioci iwoniam na bazarek na domowe przytulisko :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/218167-Domowe-przytulisko-bazarek-na-psy-koty-gryzonie-cos-dla-KAZDEGO-do-15-XII[/url][/QUOTE] Tak, zajrzyjcie bo bardzo tam pusto :-( I jeszcze zapraszam na kalendarzowy z wroclawskimi schroniskowcami bo jutro ostatni dzień [url]http://www.dogomania.pl/threads/218975-Kalendarze-z-wrocławskimi-schroniskowcami-dla-Viki-do-12.12.-11-do-godz.-20.00[/url]
  22. [quote name='Becia66']jakoś zniknęła ostatnio z wątków, zresztą jak wielu innych....[/QUOTE] Może ma dużo nauki ? Ale milo byloby jakby chociaż zajrzała.
  23. [quote name='majowa']to ja zaprosze na wątku schroniskowym :) my z TZ zawsze wozimy za darmo i znajomych tez przekonam teraz niestety on jest w rozjazdach cały czas, ale zdarza się że jedzie znajomy zaufany[/QUOTE] Chyba spadlaś do Przytuliska z nieba :buzi:
  24. Zrobilam trzy. Jedno masz do aktywacji. Jutro reszta. A gdzie nasza nieoceniona Karolciasz ? Bardzo by sie przydala do pomocy.
×
×
  • Create New...