barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']TZ jeszcze rozmawia znajomy sie zgodził pod warunkiem ze będzie w transporterku i ktos ja przywiezie na umówiona godzine do Rzeszowa[/QUOTE] A Ciotki sie odezwały do Ciebie na PW? Może już poszły spać? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']No wlasnie, trzeba im dokmu bo u ciebie jest tych zwierzat ZDECYDOWANIE za duzo, wszystkie w 1 pokoju, jeszcze cos sie stanie jak sie wkurza kiedys.... A jeszcze koty, chomik, kroliki.... Zwierzki potrzebuja kazde troche miejsca...! Szukamy ostro domkow. W Week-End Ci je porozglaszam w gazetach i on-line, male juz nie moga czekac wiecej.... Potrzebuja domku!!![/QUOTE] To ważne, że jest pomoc w ogłaszaniu. I koniecznie trzeba napisać w ogloszeniach, że psiakisą koto i królikolubne. To wielki atut. Bo chyba są skoro w jednym pokoju wszystkie wytrzymują. ? -
Goniu, ze strony schroniska wynika, że wolontariusze są. Tylko na Dogo ich nie ma ....:shake:
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Qrcze trudno. Na siłę nic nie zrobisz. Chyba, że ktoś mogłby ją podrzucić do Rzeszowa ? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Dogo7 bardzo o Oczkę dbala. Sunia przeszla dokladny przegląd u weta podczas pobytu u niej w Domu Tymczasowym. Ale jedzonko to Oczulka bardzo kocha.;) -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']ciocie transport byłby w piatek ok 15 znajomy chce wiedziec cos więcej o Lili, wielkość zachowanie w aucie[/QUOTE] Wielkość - maleństwo - to wiesz. Ale zachowanie w aucie tego nie nikt jeszcze nie wie. No i gdzie te Ciotki ? Moze wyslij do nich PW? -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Oczka_i_Kidus']Witamy Was Serdecznie tak z Kiduśiem Są juz Parą i jest ok troche mieliśmy trudu wejśc na te Forum wiadomo nalezymy do mlodzieży po 50 ce .[/QUOTE] Jest tu też trochę mlodzieży w zblizonym wieku ;) To fantastycznie, że będą informacje o Oczce i Kidusiu bezpośrednio z domku.:lol: Mam nadzieję, że tą wątrobą u Oczulki to nic poważnego. -
[quote name='Becia66']Małgosiu wstrzymaj sie z allegro do jutra bo zapytam Roziego czy nie wziąłby tej adopcji na siebie. Ja Budrysa widzialam raz, a on wyprowadza go codziennie na spacer i naprawdę dużo może o nim powiedzieć, tym bardziej że wypowiadał sie juz w tej kwestii na wątku.[/QUOTE] Dobry pomysł Beciu.
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='polubek']a ja mam jeszcze dla was niespodziankę, ale to nie tak od razu, będziecie musiały ciotki i wujkowie poczekać trochę, jeszcze wam za dużo nie powiem[/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
[quote name='Becia66'].... może Agula wie bo to do niej pierwszy pan dzwonił. Zapytam przy najbliższej okazji.[/QUOTE] Agula wiesz moze gdzie Państwo wypatrzyli Koksika?
-
[quote name='Dzika_Figa']Starałam się napisać zachęcający tekst zawierający uczciwy opis psa: [B]Żywe srebro z czekoladowym nosem poszukuje swojego człowieka.[/B] Budrys jest taki fajny, że aż ciężko znaleźć słowa, żeby go opisać. Bo jak w kilku zdaniach zgrabnie zmieścić te wszystkie "ochy" i "achy", jakie wydają z siebie wolontariusze, gdy mowa jest o Budrysie? Budrys jest wspaniały, co do tego nie ma wątpliwości. To przepiękny, duży, masywny pies, mający coś z Rodezjana i Tosa Inu. Wygląda groźnie, ale tak naprawdę nie ma się czego obawiać, bo Budrys to wcielenie łagodności. To dobry, przyjazny pies, który bardzo stara się być grzeczny i robić to, czego się od niego oczekuje. Jest pojętny i otwarty na współpracę z człowiekiem, szybko uczy się nowych rzeczy. Wprawdzie zapomina czasem, że nie jest już maleńkim szczeniaczkiem, jest trochę niewychowany, troszkę rozbrykany, ale da się ten żywioł ujarzmić - trzeba tylko zdecydowania i konsekwencji. Ten pies to prawdziwy skarb! Łagodny, przyjazny i pełen radości życia. Doskonale odnajdzie się w roli psa rodzinnego. Swym wyglądem budzi respekt u obcych, ale nie skrzywdzi nawet muchy. No i jest się do czego przytulić! Jest żywy i energiczny, potrzebuje dużo ruchu, od czasu do czasu trzeba go porządnie zmęczyć. Najlepiej będzie się czuł u boku aktywnego Człowieka. Potrzebuje zdecydowanego, konsekwentnego opiekuna o silnej osobowości. Budrys chętnie przyłączy się do biegacza czy rowerzysty, z entuajazmem przyjmie każdą inną propozycję aktywnego spędzania czasu. EDIT: Barb, usiłowałam Ci odpisać na priv, ale hmm, masz pełną skrzynkę[/QUOTE] Cudny tekst. :loveu: Szkoda, że Karolciasz nie miala go wcześniej. :placz: bo już napewno byłyby odzew na ogloszenia. A skrzynkę zaraz wyczyszczę.
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Sonia, to jest pies anioł, tylko jeszcze nikt o tym nie wie ;)[/QUOTE] A Sonia wie, że jest pies anioł ? :evil_lol: -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzika_Figa']A Kajunia-zołzunia dalej w przytulisku? ...[/QUOTE] Pożyczyłam sobie to określenie dla Viki ; Vikunia - zołzunia z mojej sygnaturki. Mam nadzieję, że nie oskarżysz mnie o plagiat ? -
Beciu a wiesz może,gdzie Państwo wypatrzyli Koksika ? To dla nas ważna wskazówka, gdzie warto robić ogloszenia.
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
barb replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
I z Kidusiem się porozumiała Oczulka ;) -
[quote name='sunia2000']Kontaktowałam się z dt Viki-jak tylko widzi kota to długa za nim i wcale nie do zabawy tylko żeby go zjeść:( Jeszcze dziś ma dojść do bliższej konfrontacji Viki i kota, żeby się upewnić. Kobiety zainteresowanej nie zbyłam, prosiłam żeby zadzwoniła jutro jak już będę mieć pewność jak Viki reaguje na koty.[/QUOTE] Jeśli kot sie nie boi i nie ucieka to zazwyczaj pies go nie rusza. Zawsze bylam bardziej kocia niz psia - to moje wlasne obserwacje. Ale co zrobi Vikunia - zołzunia ?
-
[quote name='karolciasz28']Też zwróciłam na to uwagę :) Ja zaraz nie pamiętam tego co sama napisałam;)[/QUOTE] Ale za to nie umiem pisać takich ładnych tekstów jak Wy. :shake: U mnie same suche fakty. :shake:
-
[quote name='Dzika_Figa']Ty się zawodowo zajmujesz archiwizacją, księgowością czy czymś takim? ;) Podziwiam, z jaką dokładnością czytasz wątki i jeszcze pamiętasz, co kto napisał. Faktycznie, pisała:[/QUOTE] Powiedzmy,że czymś takim. ;)Ale bardzo blisko jesteś.:lol: Napiszę Ci na PW:lol:
-
[quote name='ewa gonzales'][IMG]http://www.e-gify.com/gify/1934.gif[/IMG][IMG]http://www.e-gify.com/gify/1934.gif[/IMG]:Cool!::painting::Dog_run::painting::tree1:sie witamyy w panbazylkowej krainie [IMG]http://www.e-gify.com/gify/1934.gif[/IMG] ciociu panbazylkowa , a coz to jest ta ,,perastyka,, czy jakus tak?:roll::cool3:;)jak menzu stosuje i nie mozna sie wyklociac wtedy , to moze i ja bym wziela i stosowac zaczeela?:haha::grins:do wsyckich ludow obok mienia zamieszkallych ..... tak sobie mysle .... pozdrawim was goracoooooooo[IMG]http://www.e-gify.com/gify/1934.gif[/IMG][/QUOTE] A tu na wąteczku sielsko, anielsko. Prześliczne foty. I jeszcze dodatkowo cudne wpisy Ewy Gonzales, które uwielbiam czytać (i oglądać). :lol::lol::lol:
-
[quote name='figa33'] jejku , wyobrażam sobie ten stres...[/QUOTE] Ciotki, żeby się odstresować zajrzyjcie na bazar z mojego podpisu. ;) Dużo rzeczy dla Tż-ów. :lol: Tylko do jutra. Na bdt Iwoniam
-
[quote name='karolciasz28']No właśnie ja też myślałam żeby mu "stworzyć" jakąś rasę;). Ja się za bardo na tym nie znam, ale może Tosa Inu i coś jeszcze:cool3::cool3:[/QUOTE] Gapka coś takiego proponowała parę postow wyżej. Sprawdźcie.
-
[quote name='barb']Myślalam, ze to jakiś celowy zabieg.:shake:[/QUOTE] Zeby zaciekawić, różni się od innych ;)
-
[quote name='Dzika_Figa']No wiesz, u Lilly mnie objechałaś, jak napisałam bez pytania, to wolę spytać :diabloti:[/QUOTE] Becia przyslala mi PW żeby na razie sie wstrzymać bo domek w perspektywie...to tylko przekazalam. :roll:
-
[quote name='karolciasz28']Ejj to już kolejne ogłoszenie zrobione prze zemnie na przygarnij zwierzaka, gdzie "ktoś kradnie treść" nie wiem o co chodzi.:roll:[/QUOTE] Myślalam, ze to jakiś celowy zabieg.:shake:
-
Przepiękny, czarny Nero znalazł swój dom! Bądź szczęśliwy!
barb replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']jeszcze robie:) [URL]http://www.123info.pl/ogloszenia/1678/Nero_podobny_do_labradora_szuka_domu[/URL] [URL]http://poznan.lento.pl/nero-podobny-do-labradora-szuka-domu__,231831.html[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/85326/Nero-podobny-do-labradora-szuka-domu%21%21/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/85326/Nero-podobny-do-labradora-szuka-domu!!/[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89770[/URL] [URL]http://www.oglosili.pl/index.php?action=details&id=25276&method=jobs[/URL] [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=101449&title=nero-podobny-do-labradora-szuka-domu[/url] [url]http://poznan.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/641038-nero_podobny_do_labradora_szuka_domu.html[/url][/QUOTE] Super.:lol: Teraz tylko trzeba trzymać kciuki, żeby zaczęly dzwonić telefony. :lol: