Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='karolciasz28'][B]przygarnij zwierzaka, adopcja psa, morusek, do adopcji, gumtree, e-zwierzak, tablica, ojej, rzeszowiak, rzeszów24, podkarpacie24, krosno24, sanok24, cafeanimal [/B][/QUOTE] Jaki ladny tekst w tych ogloszeniach.:lol: Czy on był ukladany wspónie czy to osobista inwencja Karolciasz ? :lol:
  2. [quote name='karolciasz28'][B]przygarnij zwierzaka, adopcja psa, morusek, do adopcji, gumtree, e-zwierzak, tablica, ojej, rzeszowiak, rzeszów24, podkarpacie24, krosno24, sanok24, cafeanimal [/B][/QUOTE] Jaki ladny tekst w tych ogloszeniach.:lol: Czy on był ukladany wspolnie czy to osobista inwencja Karolciasz ? :lol:
  3. [quote name='Becia66']Bardzo ładne to ogłoszenie, dzięki barb :loveu:. Tak mi przychodzi do głowy, że może dodać by jedno zdanie w kolejnych ogłoszeniach, że została interwencyjnie odebrana, że była bita i poniewierana i dlatego na początku była nieufna. Coś w tym stylu żeby za serce złapało, co zresztą jest prawdą że była żle traktowana, a w końcu przyprowadzona do uśpienia. Tylko o uśpieniu nie ma co pisać bo wszyscy będą myśleć, że z psem coś nie tak.[/QUOTE] Da się zrobić.:lol: Tylko dziś już nie mam siły edytować.
  4. Nowe ogloszenie Budryska na Morusku [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/92541/Budrys-dla-doswiadczonego-opiekuna/[/url]
  5. [quote name='kinia098'] Słuchajcie, z tablicy jest odzew. Może ktoś napisze inny tekst do ogłoszenia, bo oni podwójne kasują i powrzucamy je na inne województwa ?[/QUOTE] Czyli sunieczki trzeba tam oglosić osobno ? A jest jakiś portal gdzie moga być ogloszone obie ? Pamiętam, że kiedyś były tak oglaszane. Przeszukam portale może jeszcze jakieś ogloszenia się zachowały. Wiesz my nawet z tablicy ostanio nie mamy odzewu i to nawet na wyróżnione ogłoszenia :shake:
  6. Beciu - prośba do Ciebie o wklejenie tej informacji na innych prztuliskowych wątkach, zwłaszcza na wątku Promyczka - bo tam jest sporo odwiedzających.
  7. Irka bardzo dziękujemy Ci za opiekę nad Promyczkiem. Czekamy na dalsze wieści po zrobieniu rtg. Gdyby okazało się , ze potrzebna jest skladka napisz na wątku. Prośba do Beci żeby informację o możliwości przekazania 1% podatku dla Przytuliska wkleiła też na wątku Promyczka.
  8. [quote name='Agula99']Wiesz napisać mail, to już poważna sprawa, wyższa szkoła jazdy, nie każdy to potrafi ;) plus słowo pisane to słowo pisane, a mówione pójdzie w eter i nikt o tym nie będzie pamiętał :diabloti:[/QUOTE] Ale mail nic nie kosztuje... To prawda może nie wszyscy mają to jeszcze opanowane. Zwłaszcza starsze osoby. Zrobilam Soni ogloszenie na Morusku. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/92535/Sonia-przypilnuje-domu-i-ogrodu/[/url]
  9. Zrobiłam małej ogłoszenie na Morusku [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/92530/Mala-Kaja-marznie-w-przytulisku/[/url] Zmieniłam tez tekst na adopcje.org ale tam bardzo długo czeka się na akceptację.
  10. Zrobilam ogloszenia na Dogomani i Morusku dla Tuni i Mikrusa Mikrus [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/4011/[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/92524/Mikropiesek-Mikrus-szuka-domu/[/url] Tunia [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/4010/[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/92517/Tunia-sliczna-sunia-zuka-domu/[/url] Na [url]www.adopcje.org[/url] czeka tez na aktywację ogloszenie Tuni.
  11. One miały w przeszłości ogłoszenia, allegro, no i wydarzenie na fb. Niestety wszystkie allegra zostają usunięte w związku z nową ustawą o ochronie zwierząt i suńki rowniez usunięto. Myslę, że wystarczy im zrobić w miarę możliwości kilka ogloszeń na jakiś popularnych portalach. Ostatnio kilka zwierzakow, na ktorych wątkach bywam miało wypasione pakiety ogłoszeniowe i ani jednego telefonu.
  12. Kiniu a jak Ty trafilaś na wątek Cindy i Jenny ? Chyba jeszcze nie pytałam ?
  13. [quote name='karolciasz28']Wypowiem się co do tematu schroniska. Schron jest bardzo dobry, warunki są świetnie zwierzęta traktowane są tak jak być powinny,a i kadra świetna z sercem dla nich. Dość dawno tam nie byłam, ale planuję się wybrać.[/QUOTE] No i przecież masz stamtąd wspaniałego psa (wprawdzie Shelty jest u Twojej babci) ale dzięki Tobie.
  14. [quote name='Agula99']ło to widocznie się zastanawiają: dzwonić, nie dzwonić, dzwonić, nie dzwonić ;)[/QUOTE] To mail mogliby wysłać jak nie chcą dzwonić.
  15. [quote name='Agula99']Ile już dzisiaj było wejść na telefon ;) potem będziemy dostawać różne oferty na telefon i będziemy się dziwić skąd oni go mają ???? :)[/QUOTE] Nadal 5. ;)
  16. Wysłuchałam audycji; wszystkich zachwytów nad Tunią obecnych w studio osób. Bardzo wysoko oceniono jej urodę. Zapamiętalam opinię, że Tunia wygląda jak mix border colie i tollera. I naprawde Tunia jest coraz ładniejsza. Z każdym dniem zyskuje na urodzie. :lol: W dodatku, nie pochwaliłaś się nam, że osoba ktora zechce zaadoptować Tunie za pośrednictwem radia otrzymuje jako gratis szkolenie/kurs dla niej. :lol:
  17. [quote name='SZPiLKA23']Ten turkus Kaji bardzo pasuje[/QUOTE] W czerwonym kubraczku w krateczkę też świetnie wygląda.
  18. [quote name='BazylekAgnieszki']No niestety nie dają takiej informacji, ale możliwe że Fundacja Bokserywpotrzebie zabierze go do hoteliku póki co. Zawsze to coś. Dam znać czy będzie postęp.[/QUOTE] Na przyklad schronisko w Krakowie zamieszcza taki apel /prośbę/informację [url]http://chwiladlapupila.pl/2012/01/wielki-mroz-ratujemy-psy-z-krakowskiego-schroniska/[/url] Z związku z bardzo niepokojącymi prognozami na najbliższe dni Fundacja Psi Los w porozumieniu z KTOZ zwraca się do Państwa z gorącym apelem o pomoc dla psów przebywających w schronisku dla bezdomnych zwierząt przy ul. Rybnej 3. Podobnie jak w czasie ewakuacji schroniska w czasie powodzi, w maju 2010 roku prosimy Państwa o tymczasowe przygarnięcie psów i zapewnienie im ciepłego schronienia na czas największych mrozów. więcej…
  19. [quote name='Dzika_Figa']No właśnie jakimś cudem udało mi się nie być...[/QUOTE] Bo niestety coraz więcej tych wątkow psiakow z Przytuliska...
  20. [IMG]http://chwiladlapupila.pl/wp-content/uploads/2012/02/DSC_7789-150x150.jpg[/IMG] Jedno ze zdjęć Tuni ze strony [url]http://chwiladlapupila.pl/informacje/4-luty-klinika-zdrowego-chomika/[/url] Najładniejsze są te fotki, na ktorych jesteście Ty i Tunia razem ale nie wiedzialam czy chcesz żeby je wklejać.
  21. [quote name='Dzika_Figa']Jak ja go mogłam przegapić?[/QUOTE] Nie bylaś wcześniej u Oziego ?
  22. [quote name='Agula99']A jakim cudem liczą te telefony?? Do mnie też nikt nie dzwonił, może znowu jest zły numer??? ;)[/QUOTE] Chyba chodzi o to, ze numer telefonu jest w ogloszeniu częściowo ukryty. Żeby zobaczyć caly trzeba na niego wejść. Liczone są więc osoby, ktore czytały numer.
  23. [quote name='Becia66']do mnie nikt :niewiem:[/QUOTE] Juz nie mam pomysłu na jakich portalach robić ogloszenia żeby byly skuteczne. Niestety liczba wejść nie przekłada się na telefony. :shake:
  24. Dziś rano na tablicy Sonia miala 307 wejść. Przy telefonach wyświetla sie cyfra 5. Nikt nie dzwonił w sprawie Soni ?
×
×
  • Create New...