barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28'][B]przygarnij zwierzaka, adopcja psa, morusek, do adopcji, gumtree, e-zwierzak, tablica, ojej, rzeszowiak, rzeszów24, podkarpacie24, krosno24, sanok24, cafeanimal [/B][/QUOTE] Jaki ladny tekst w tych ogloszeniach.:lol: Czy on był ukladany wspónie czy to osobista inwencja Karolciasz ? :lol: -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28'][B]przygarnij zwierzaka, adopcja psa, morusek, do adopcji, gumtree, e-zwierzak, tablica, ojej, rzeszowiak, rzeszów24, podkarpacie24, krosno24, sanok24, cafeanimal [/B][/QUOTE] Jaki ladny tekst w tych ogloszeniach.:lol: Czy on był ukladany wspolnie czy to osobista inwencja Karolciasz ? :lol: -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Bardzo ładne to ogłoszenie, dzięki barb :loveu:. Tak mi przychodzi do głowy, że może dodać by jedno zdanie w kolejnych ogłoszeniach, że została interwencyjnie odebrana, że była bita i poniewierana i dlatego na początku była nieufna. Coś w tym stylu żeby za serce złapało, co zresztą jest prawdą że była żle traktowana, a w końcu przyprowadzona do uśpienia. Tylko o uśpieniu nie ma co pisać bo wszyscy będą myśleć, że z psem coś nie tak.[/QUOTE] Da się zrobić.:lol: Tylko dziś już nie mam siły edytować. -
Nowe ogloszenie Budryska na Morusku [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/92541/Budrys-dla-doswiadczonego-opiekuna/[/url]
-
[quote name='kinia098'] Słuchajcie, z tablicy jest odzew. Może ktoś napisze inny tekst do ogłoszenia, bo oni podwójne kasują i powrzucamy je na inne województwa ?[/QUOTE] Czyli sunieczki trzeba tam oglosić osobno ? A jest jakiś portal gdzie moga być ogloszone obie ? Pamiętam, że kiedyś były tak oglaszane. Przeszukam portale może jeszcze jakieś ogloszenia się zachowały. Wiesz my nawet z tablicy ostanio nie mamy odzewu i to nawet na wyróżnione ogłoszenia :shake:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Promyczek - odszedł do krainy szczęśliwości
barb replied to Agula99's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Irka bardzo dziękujemy Ci za opiekę nad Promyczkiem. Czekamy na dalsze wieści po zrobieniu rtg. Gdyby okazało się , ze potrzebna jest skladka napisz na wątku. Prośba do Beci żeby informację o możliwości przekazania 1% podatku dla Przytuliska wkleiła też na wątku Promyczka. -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Wiesz napisać mail, to już poważna sprawa, wyższa szkoła jazdy, nie każdy to potrafi ;) plus słowo pisane to słowo pisane, a mówione pójdzie w eter i nikt o tym nie będzie pamiętał :diabloti:[/QUOTE] Ale mail nic nie kosztuje... To prawda może nie wszyscy mają to jeszcze opanowane. Zwłaszcza starsze osoby. Zrobilam Soni ogloszenie na Morusku. [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/92535/Sonia-przypilnuje-domu-i-ogrodu/[/url] -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam małej ogłoszenie na Morusku [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/92530/Mala-Kaja-marznie-w-przytulisku/[/url] Zmieniłam tez tekst na adopcje.org ale tam bardzo długo czeka się na akceptację. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Zrobilam ogloszenia na Dogomani i Morusku dla Tuni i Mikrusa Mikrus [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/4011/[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/92524/Mikropiesek-Mikrus-szuka-domu/[/url] Tunia [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/4010/[/url] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/92517/Tunia-sliczna-sunia-zuka-domu/[/url] Na [url]www.adopcje.org[/url] czeka tez na aktywację ogloszenie Tuni. -
One miały w przeszłości ogłoszenia, allegro, no i wydarzenie na fb. Niestety wszystkie allegra zostają usunięte w związku z nową ustawą o ochronie zwierząt i suńki rowniez usunięto. Myslę, że wystarczy im zrobić w miarę możliwości kilka ogloszeń na jakiś popularnych portalach. Ostatnio kilka zwierzakow, na ktorych wątkach bywam miało wypasione pakiety ogłoszeniowe i ani jednego telefonu.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Kiniu a jak Ty trafilaś na wątek Cindy i Jenny ? Chyba jeszcze nie pytałam ?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='karolciasz28']Wypowiem się co do tematu schroniska. Schron jest bardzo dobry, warunki są świetnie zwierzęta traktowane są tak jak być powinny,a i kadra świetna z sercem dla nich. Dość dawno tam nie byłam, ale planuję się wybrać.[/QUOTE] No i przecież masz stamtąd wspaniałego psa (wprawdzie Shelty jest u Twojej babci) ale dzięki Tobie.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']ło to widocznie się zastanawiają: dzwonić, nie dzwonić, dzwonić, nie dzwonić ;)[/QUOTE] To mail mogliby wysłać jak nie chcą dzwonić. -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Ile już dzisiaj było wejść na telefon ;) potem będziemy dostawać różne oferty na telefon i będziemy się dziwić skąd oni go mają ???? :)[/QUOTE] Nadal 5. ;) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Wysłuchałam audycji; wszystkich zachwytów nad Tunią obecnych w studio osób. Bardzo wysoko oceniono jej urodę. Zapamiętalam opinię, że Tunia wygląda jak mix border colie i tollera. I naprawde Tunia jest coraz ładniejsza. Z każdym dniem zyskuje na urodzie. :lol: W dodatku, nie pochwaliłaś się nam, że osoba ktora zechce zaadoptować Tunie za pośrednictwem radia otrzymuje jako gratis szkolenie/kurs dla niej. :lol: -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='SZPiLKA23']Ten turkus Kaji bardzo pasuje[/QUOTE] W czerwonym kubraczku w krateczkę też świetnie wygląda. -
[quote name='BazylekAgnieszki']No niestety nie dają takiej informacji, ale możliwe że Fundacja Bokserywpotrzebie zabierze go do hoteliku póki co. Zawsze to coś. Dam znać czy będzie postęp.[/QUOTE] Na przyklad schronisko w Krakowie zamieszcza taki apel /prośbę/informację [url]http://chwiladlapupila.pl/2012/01/wielki-mroz-ratujemy-psy-z-krakowskiego-schroniska/[/url] Z związku z bardzo niepokojącymi prognozami na najbliższe dni Fundacja Psi Los w porozumieniu z KTOZ zwraca się do Państwa z gorącym apelem o pomoc dla psów przebywających w schronisku dla bezdomnych zwierząt przy ul. Rybnej 3. Podobnie jak w czasie ewakuacji schroniska w czasie powodzi, w maju 2010 roku prosimy Państwa o tymczasowe przygarnięcie psów i zapewnienie im ciepłego schronienia na czas największych mrozów. więcej…
-
[quote name='Dzika_Figa']No właśnie jakimś cudem udało mi się nie być...[/QUOTE] Bo niestety coraz więcej tych wątkow psiakow z Przytuliska...
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://chwiladlapupila.pl/wp-content/uploads/2012/02/DSC_7789-150x150.jpg[/IMG] Jedno ze zdjęć Tuni ze strony [url]http://chwiladlapupila.pl/informacje/4-luty-klinika-zdrowego-chomika/[/url] Najładniejsze są te fotki, na ktorych jesteście Ty i Tunia razem ale nie wiedzialam czy chcesz żeby je wklejać. -
[quote name='Dzika_Figa']Jak ja go mogłam przegapić?[/QUOTE] Nie bylaś wcześniej u Oziego ?
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']A jakim cudem liczą te telefony?? Do mnie też nikt nie dzwonił, może znowu jest zły numer??? ;)[/QUOTE] Chyba chodzi o to, ze numer telefonu jest w ogloszeniu częściowo ukryty. Żeby zobaczyć caly trzeba na niego wejść. Liczone są więc osoby, ktore czytały numer. -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']do mnie nikt :niewiem:[/QUOTE] Juz nie mam pomysłu na jakich portalach robić ogloszenia żeby byly skuteczne. Niestety liczba wejść nie przekłada się na telefony. :shake: -
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Dziś rano na tablicy Sonia miala 307 wejść. Przy telefonach wyświetla sie cyfra 5. Nikt nie dzwonił w sprawie Soni ?