barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Kasia77'] A tak w ogóle, wie ktoś jakie to schronisko- jak tam mają zwierzaki? i jak jest z wolontariatem, że nie ma nikogo stamtąd na dogomani?[/QUOTE] Zajrzyj na stronę [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Karolciasz jak tylko przyjdzie przesylka to dam Ci znać. -
Iwoniam na Dogo niestety nie jest aktywny żaden wolontariusz Orzechowiec. Dlaczego nie możesz podać numeru do schroniska ? Gdzie mozna zobaczyć plakat ? Na fb?
-
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Chomik i rybki bezpieczne ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwoniu, był może jeszcze jakiś telefon po wczorajszym programie ? Jesli nie to trzeba zabrać sie równie za ogłaszanie Daisy. Dziś odnowiłam na Tablicy Tunię, a do Ciebie chyba przyjdzie link w sprawie odnowienia Mikrusa. Tunia na chwile obecna ma 101 wyswietleń. Czy przełozylo się to na chociaż jeden telefon ? -
[quote name='karolciasz28']Jasne. Tylko do czego mam przywiązać wagę?[/QUOTE] No wlasnie Ciotki napiszczie Karolciasz co Was interesuje odnośnie suniek. Ja myslę, że chyba aktualny stan zdrowia i kondycja pieków, czy biora jakieś leki, czego im potrzeba (oprocz domku oczywiscie).
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='majowa']słuchajcie pogadam ze szwagierką jej córka marzyła o berneńczyku co prawda o szczeniaku ale.. póki co sie nie zdecydowali ale może to im pomoże coś postanowić maja dom z ogrodem, bywają w Rzeszowie więc mogliby ją sami zabrać [/QUOTE] Byloby świetnie. Irka i Agula pisza, ze sunia mila, lagodna, przytulasta do tego zadbana. Ogloszeń o poszukiwaniu nigdzie nie znalazłam. O znalezieniu dla formalnosci były - Państwa , ktorzy ją znaleźli w Mogielnicy + te dwa nasze. Może wiecej nie dawać ? Chyba, że na Kundelku dacie ?
-
[quote name='karolciasz28']Serio nie dostałyście odpowiedzi?? Ja dostaję...[/QUOTE] Serio. Przecież Ci o tym pisalam. To co zapytasz o Cindy i Jenny mailem?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']widziałam barb twój edit, może to coś da.... Co z Kajunią nie tak, że nawet dziad z kulawą nogą nie zadzwonił....:shake: Rozumiem że po rozmowie z nami można się rozmyślić ale nawet jednego pytania nie było.[/QUOTE] Tym bardziej, że Kaja ma naprawdę duzo wejść. :shake: Numer telefonu w porzadku, prawda ? -
[quote name='Agula99']Barb, u mnie się wyświetla ogłoszenie z tym złym numerem, bez zdjęć, a to co Becia napisała jest na stronie. Sorawdź jeszcze raz ten numer, może ktoś dzwonił, tylko gdzie się miał dodzwonić jak numer zły!![/QUOTE] Spoko Agula. Poprawilam numer ale trzeba troche czasu na zaakceptowanie ogloszenia z nowymi danymi. To co Becia skopiowała jest w kazdym ogloszeniu. Zobacz np. u Kaji i Soni. Albo u jakiegolwiek zwierzaka z allegratka. To taka standardowa formułka. Sprawdziłam.
-
[quote name='Agula99']Mało jak na razie o niej wiemy, ale trochę inwencji twórczej i coś można napisać. Wieku też nie znam, wiem tylko że jest słodka, kochana, lgnie do człowieka, uwielbia się głaskać, nikomu nie wyrządziła by krzywdy, na inne psy nie reaguje, bo jak na razie się ich boi, stresują ją. Albo wstrzymajmy się do jutra, zdjęć na razie brak. Nie przeżyłabym oddania jej do jakiejś hodowli. Ciężka sprawa z tym wszystkim...[/QUOTE] Z drugiej strony było napisane, że jest zadbana i dobrze odzywiona. Zmienilam numer telefonu i wstawilam zdjecia. Jesli chcesz to moge calkiem usunąć ?
-
[quote name='Agula99']Ja już sama nie wiem co o tym myśleć, nie chciałabym żeby wracała do jakiejś hodowli, lepiej jej super domek poszukać. Jakby komuś normalnemu zginęła, to by ją szukał, a ona już tydzień była u kogoś, ja bym ją ogłaszała normalnie! Barb, może zmienisz to ogłoszenie na takie normalne???[/QUOTE] To jak ma brzmieć ?
-
To moze jeszcze ktos spróbuje wyslać mail ? [email][email protected][/email] Wprawdzie mnie i Gonia13 nie udało sie doczekać odpowiedzi ale moze komuś się w końcu uda ?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with: