barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Figunia - zamieściłąm info o pieskach na wrocławskim wątku piesków w potrzebie - jak możesz to zerkaj tam czasem, ok? Ja nie zawsze zdążam.. Dziękuję Ci za namiary ! [/QUOTE] Iwoniam tam szukaja jeszcze łagodnego, tolerującego inne psy średniaka (preferowana suczka) ale psiak miałby mieszkać w budynku gospodarczym. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Bryza na tych fotkach wygląda na dlugowłosą. Jeśli tak jest w rzeczywistości to pasuje do ogloszeń Einki. Iwoniam w jakim mniej więcej wieku są te kotki ? W sobotę postaram sie podmienić numer telefonu w ogloszeniach kociakow. -
[quote name='wojtuś'] Kochani wysłałem e-maila, zapytałem czy można przesłać inne pieski i ewent. jakie, czy podobne wielkością, w tym typie co Szczęściara, czy podobnego charakteru. Dzięki:)[/QUOTE] Super. Miejmy nadzieję, ze będzie odpowiedź.
-
[quote name='Marycha35']Szczęsciara zaliczyła pierwsza imprezkę z Pańcią, brawo;) Czy był potrzebny kwas z kapusty???....;););) [/QUOTE] :evil_lol:
-
[quote name='natalia.aleksandrov']Można je adoptować osobno? Jak z ich zdrowiem? Możliwy jest transport? Wiadomo jak zachowują się z kotami?[/QUOTE] Natalia na dogo nie ma wolontariuszy ze schroniska w Orzechowcach, gdzie przebywają Cindy i Jenny.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Szelunia przeziębiona :(:(:([/QUOTE] Jakie objawy ? Byłyście u weta ? [quote name='Figunia'] Trzymaj się Szelkusia i nie strasz ludzi i Dużej!!! - a jak ma na imię Duża sunia?[/QUOTE] Sonia :lol: -
[quote name='Ellig']Wojtus mozesz odpisac?:)Zapytanie o Szczesciarę:) "[B]Ogłoszenie nr. [/B][COLOR=#000000][FONT=Tahoma]41309[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]Adres: [/B][URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/41309/mloda_-piekna-szczesciara_-owczarek---adopcja/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...rek---adopcja/[/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]Wiadomość z adresu e-mail:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma][B]Treść wiadomości:[/B] Witam czy sunia została już adoptowana :smile:?[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma]-- Wiadomość wysłano z serwisu e-zwierzak.pl[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Wojtuś koniecznie poleć jakiegoś innego psiaka. Na ogloszenie Tuni udalo się wyadoptować Sznufi.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Gusiaczku, możesz wkleić link do wątku Ovolinki ?[/QUOTE] Juz trafilam i przeczytalam cudną wiadomość o domku :lol::multi: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Gusiaczku, możesz wkleić link do wątku Ovolinki ? -
Trafilam na watek dzięki Figuni. Chciałabym polecić Państwu szukającym mikropieska Lalunie uratowaną z Olkusza. [IMG]http://srvimg02.tablica.pl/images_tablicapl/43946811_3_644x461_lala-grzeczna-mila-przekochana-mikrosunia-szuka-domku-psy-bez-rodowodu.jpg[/IMG] To link do ogloszenia Lali. [URL]http://tablica.pl/oferta/lala-grzeczna-mila-przekochana-mikrosunia-szuka-domku-ID1aw2R.html[/URL] Przegrzeczna, przemiła "nakolankowa" malizna - obecnie przebywa w dt u [B]missieek.[/B] kontakt: email [email][email protected][/email] Telefon: 504 060 219 l
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']też pomyślałam o Laluni...[/QUOTE] Wkleić ją na wroclawski wątek czy zapytać najpierw missieek ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Figuniu dzięki za czujność. Skopiowałam tu ten post. [quote name='Korenia']Uwaga - poszukiwany mały piesek lubiący podróże Młoda para szuka przyjaciela. Mieszkają we Wrocławiu, ale jeżdżą też do rodziców dlatego poszukiwany niewielkich rozmiarów psiak - najlepiej mikropies. Wiek nie jest jakoś wybitnie preferowany. Domek do sprawdzenia, nie znam osobiście, ale o poszukanie psiaka poprosiła mnie znajoma, która ma psiaka z adopcji, po wielkich przejściach (fizycznych i psychicznych), także myślę, że domek fajny. Czy jest jakiś wrocławiak, który by się nadawał do tego domu? Czy szukać poza granicami?[/QUOTE] Jest jakiś kandydat ciotki? Lala od missieek to mikrosunia a wiek nie ma dla Państwa znaczenia. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231220-Przygarnę-młodą-spokojną-suczkę-(pieska)-z-Krakowa[/URL] pani chce przygarnąc pieska:)[/QUOTE] [quote name='Justyna Lipicka']Korusie albo szczeniaki z domowego zoo Iwoni bym tam wkleila[/QUOTE] Myslę, że Kora bylaby odpowiednia ale z tego co Iwonka pisała, ma juz widoki na domek więc nie wiem czy warto ją jeszcze wklejać ? Ikusiu a Fiord sie nadaje ? [quote name='Ikusia']Oskar w ds. więcej napisze Iwoniam.[/QUOTE] Dziękuje. -
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Pewnie obiema rękoma głaszcze Czesia, to i pisać nie może ;)[/QUOTE] A jak głaszcze jeżyki to tym bardziej nie moze pisać :evil_lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwoniam a co z Oskarem ? Pojechał wczoraj do nowego domu ? Ikusiu moglabym zrobić ewentualnie ogłoszenie z aktualnym zdjęciem (zdjęciami kotow). Na [B]tablicy[/B] jest możliwość wydrukowania. Nie jest to to samo co plakat ale zawsze coś. Trzeba by tylko aktualne fotki od Iwoniam lub missieek. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']jeżeli jest jakiś telefon, podsyłam od ciebie. Jednak ostatnio cisza. Mam osobę chętną do rozwieszenia plakatu z kociakami, gdyby taki był.[/QUOTE] Krakowianka na razie nie da rady zrobić a nie wiem czy ktoś inny potrafi. -
[quote name='Marta72']ZAWSZE!!! mam na tym punkcie hopla!!! dziś 16 dzień adopcji ....Szczęsciara zaczeła "chodzic za mną" ja w kuchni ona tez, ja w sypialni ona też, itd... jaki to wielki kolejny krok ku psiemu normalnemu życiu:)!!!!!![/QUOTE] Naprawdę ? To już 16 dzień ? Jak ten czas leci ...
-
Czyli rodzinka tez psolubna ? :lol:
-
To będzie dla niej trudne wyzwanie. Mam nadzieje, że będzie dobrze :lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] odnawiać, z nr na mnie, plizzzzzzzz maa teraz chyba z 10 pod opieką do wyboru, do koloru..[/QUOTE] Postaram się wyedytować nr tam gdzie to możliwe a do tego czasu proszę Ikusię w razie telefonow o kierowanie zainteresowanych na Iwonię. -
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Biedny Czesio :roll: jeżaste go wygryzły :evil_lol:[/QUOTE] A Magdy już trzeci dzień nie ma na wątku.:roll: Zeby znów nie zniknęła :razz: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']NIe, nie usuwaj ogłoszeń wiem, ze Erinka byłą długowłosa, ale b. prawdopodobne, ze jakaś inna w zamian za nią czyjeś serce w sobie rozkocha. [/QUOTE] Kotkow nie usuwać. A odnawiać ? A ogloszenia czarnej malej suni tej ktora jest u już w ds u Bączek? Zostawić ? Odnawiać ? -
[quote name='karolciasz28']Ale chyba nie wszystkich? Nie pamiętam ;).[/QUOTE] Z tych, ktore mam w subskrypcji to chyba u Kaji i Soni nie bylaś ?