barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='Ellig']Cudowne wiadomosci!:loveu:[/QUOTE] [quote name='wojtuś']Tak cudowne wiadomości o Suni :loveu: Dzięki Marto :loveu: i też czekam na fotki Szczęściary od Iwonek :loveu:[/QUOTE] Na wątku olkuskim jest więcej wiadomości :lol:
-
[quote name='Figunia']Jak mnie się zdarzy coś takiego, jak MagdzieH, to leżę...[/QUOTE] Mam nadzieje, że moderator jej pomoże. Na wszelki wypadek trzeba mieć kontakt do jakiejś dogomaniaczki - bezpośreni lub telefoniczny czy mailowy. [QUOTE] Poczytałam o Irokezie (już bez irokeza), poryczałam (przy pożegnaniach psiaczków) ale ogólnie jest dobrze! Jak kraj długi i szeroki, wszędzie wrażliwi, dobrzy ludzie. Szkoda jedynie, że w mniejszości, niestety. A Vikuni życzę domku wypisz-wymaluj, jaki trafił się Irokezowi-Czesiowi. Czas po temu najwyższy!!![/QUOTE] Wątek Czesia jest super zwlaszcza odkąd zaczęła prowadzić go Magda. :lol: Ma takie "lekkie pióro". :lol: Można sie tam pośmiać i uronić łezkę. A dom Viki bardzo by się przydał :kciuki:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Marto, miałam łzy szczęścia w oczach czytając Twój wpis...:loveu: Ogromnie sie cieszę. :calus: :multi: Iwonki, jak tylko będa mogły na pewno wstawią fotki. :lol: -
[quote name='Marta72']dokładnie tak jest zajmujemy się naprzemiennie -patrzeniem sobie w oczy w stosownej odległosci -odbywają się też próby pochodzenia z mojej strony do suni, i sa one uwieńczone sukcesem:) jak na pierwsza dobę uwazam wielkim:) -były juz 4 spacerki od wczoraj -udało się przekonać sunię ze moze zabrac łakocia a mojej dłoni i nic jej się nie stanie złego na olkuskim tez zostawiałm wpis co do uciekania....bede bardzo uważąc, ma Szczęściara wizytówki z moimi danymi,ale oby nie były NIGDY potrzebne!!![/QUOTE] Dziękujemy Marto :lol:
-
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roma i Dino']Tak, proszę o dane i link do wątku na maila[/QUOTE] Dane wyslalam na maila a to link do Viki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/204755-!!!Nadziana-na-druty-cudem-przeżyła!!!!Już-rok-szuka-domu-pomóżcie[/URL]!!! ale nie wiem czy i na jakie psiaki miałas jeszcze deklaracje. -
Chyba, że Marta jest tak zabsobowana sunią... Może spacerują :lol:
-
[quote name='Malgoska']no to czekamy na wiesci od Marty i jakies fotki.[/QUOTE] Trochę się martwię, że tak cichutko.
-
Ale mam dobrą wiadomość Cioteczka MagdaH nie zapomniala o Vikuni. :lol: Przestala bywac na dogo z przyczyn niezaleznych od siebie. Szczególy w ostatnich postach na wątku Czesia. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/109579-Irokez-z-Orzechowców-MA-SUPER-DOMEK-U-MAGDYH-!!!-[/url]) Podesłałam Magdzie na podany mail dane do przelewu deklaracji na Viki.
-
[quote name='wojtuś']Super dziękuję:) Nie znałem kulisów poznawania Pani Marty, nawiązałem kontakt jak pojawiła się na wątku;) "[/QUOTE] W duzym skrocie: Marta założyła wątek na Dogomanii w dziale Przygarnę psa i otrzymała zaproszenie na wątek olkuski, gdzie zauważyla Szczęściarę. Ale jej serce skradła Dosia z Mokrego Noska jednak ta adopcja nie doszla do skutku. Marta ponownie zainteresowała sie Szczęściarą, po konsultacjach z obiema Iwonkami zdecydowala sie na sunię.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Cantadorro, skoro jesteś zapytam - choć to nie ten wątek - czy ksiązka z bazarku Malgoski dotarła ? -
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Magda moderator Maupa4 potwierdzila otrzymanie PW i obiecała pomóc. -
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Magda tu barb. Sprobuję to skopiować i podeslać do jakiegoś moda.[/QUOTE] Magda wysłałam prośbę do Maupa4 i poprosiłam o potwierdzenie otrzymania. A Rena i Dino nie mogla napisać do moda w Twoim imieniu ? Nie bylo Cię już tyle na dogo, że sie o Ciebie poważnie martwilam. Jeśli codzi o deklaracje na Viki, to dane do przelewu mogę wyslać Ci na maila - jeżeli nadal nie będziesz mogla sie zalogować. -
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Magda tu barb. Sprobuję to skopiować i podeslać do jakiegoś moda. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']tylko jak się bardzo w tą pomoc zaangażuje to niewiele zostanie do sprzedaży.....[/QUOTE] :evil_lol:;) -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Kajunia, dziś ma odnowione ogloszenie na jaroslawiaku. Stale gdzieś wznawiam, odświeżam, inne Cioteczki też i wciąż cisza... :shake: -
Oświeżona allegratka. Ciągle coś wznawiam, odświeżam i ciągle cisza...
-
[quote name='Malgoska']oby się wszystko dobrze ułożyło:)[/QUOTE] :kciuki::lol:
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']bardzo dobry pomysł:) mam jeszcze parę firanek, może je dziś obfoce, choć cięzko będzie z zawieszaniem bo Szelunia uwielbia firanki :)[/QUOTE] Będzie chciała pomagać Panci ;) -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7811708284/"]DSC_3085[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr ludzi, koty, psy, wszystkich.. :)[/QUOTE] A wszystkie pieski lubią jego ? [quote name='iwoniam']A teraz złe wiadomości.. jak wiecie szczeniaczek [B]Atos [/B]umarł :( [B]Apis [/B]jest bardzo chory [B]Astra [/B]także [B]Alma [/B]ma się dobrze Prawdopodobnie jest to krwotoczne zapalenie jelit.. Leczymy, leczymy, leczymy.. kroplówki, zastrzyki, hamowanie biegunki i wymiotów, przeciwdziałanie bólowi. Niestety... rokowania są złe, ale nie poddajemy się. W domu wieeeecej zwierzaków. Wszystkie teraz są już u nas. Chore są odizolowane, zdrowe nie mają z nimi kontaktu. koszt leczenia... nie wiem.. setki złotych.. ale trzeba próbować. Na razie nie płacę paniom doktor. Zapłacimy całość po zakończeniu leczenia. [B]Diabełek [/B]ma skomplikowane złamanie, które źle się zrosło. Stworzył się staw rzekomy. Dzięki Ikusi znaleźliśmy lekarza, który podejmie się wykonania operacji. Koszt dwuetapowej operacji - tworzenie stawu, przeszczep z kolana, założenie blaszek i po czasie wyjmowanie blaszek przy nowo-utworzonym stawie to koszt około 700zł. pierwszy Rtg to koszt 30zł, będzie jeszcze jeden, w przyszły tygodniu. Ma on na celu dokładne wymierzenie wielkości blaszek, które będą dla Diabełka wykonane. Zabieg wykona dr Ficek. [B]Gizunia [/B]- obecnie ma głodówkę - w poniedziałek 20.08 o godzinie 13ej będzie mieć wykonaną operację usunięcia uchyłku w odbycie. Nie może już nic jeść, może przyjmować tylko płyny. Zabieg wyniesie minimum 200zł, ale trzeba poprawić jej komfort życia, bo Giza się męczy. Zapraszam na bazarek Malgoski, tam zbieramy pieniądze na operacje.[/QUOTE] Pomóżmy rozsyłać bazarek i podnosić. Ale miały być też niedzielę jakieś dobre informacje, coś o domkach... Czy to wlaśnie o Szczęściarę chodziło ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Malgoska, może część nowych rzeczy dołożysz do tego bazaru ? Masz kilka wolnych postów, a od 20-go do 24-go jeszcze 5 dni - to calkiem sporo. Wpiszesz w tytule, że doldano nowe rzeczy,tak byłoby najszybciej i przy okazji ten i ów jeszcze raz zerknąłby może na całość.;) Oczywiście zrobisz, jak będziesz uważać. -
Są może jakieś wieści od Benia ?
-
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
To prawda, bardzo brakuje mozliwosci oglaszania psiakow na allegro.