barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']barb to może napisz pw z nr swojego konta do cioteczki iwonamaj - będzie bezpośrednio :) dobrze żeby ogłoszenia były na pierwszej stronie, o ile byś wyróżniła?[/QUOTE] Ok podam. To niech będzie o 5 to nieprędko spadnie z pierwszej strony. A sprawdzalas pocztę ? Może czasem juz masz jakąś odpowiedź na ogłoszenie ? Na allegratce było 20 wejść a ile u Ciebie ? -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']na gumtree wyróżniłam ogłoszenie i nr konta wysłałam do Handza55, barb rozliczysz się za alegratkę z iwonamaj bezpośrednio czy wolisz przeze mnie? :) jeśli wyróżnisz alegratkę o 5 punktów to będzie 5*1,30zł=6,50zł :] poczekajmy kilka dni, jeśli nie będzie rezultatu to wtedy spróbujemy sposób iwonamaj - na 20 portali :)[/QUOTE] To już jak Cioteczkom wygodniej. Mogę podać swoje konto, może być przez Ciebie. Myślisz, zeby wyróznić aż o 5 pkt ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']Żeby nie być gołosłowną, jesli ktoś chciałby przeczytać tą cudowną nowinę: post 177, strona 8.[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218600-Malusi-czarny-DIABEŁEK-teraz-LILO-juz-w-swoim-DOMU"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/218600-Malusi-czarny-DIABEŁEK-teraz-LILO-juz-w-swoim-DOMU[/URL][/QUOTE] Ogromnie się cieszę. :loveu: A czy była wizyta p.a ? Trzeba by dać znać Iwonce żeby nie drukowała plakacików jesli jeszcze tego nie zrobiła. -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
. [quote name='sharka']Pieski mają więc ogłoszenia:[COLOR=#800080][URL]http://tablica.pl/oferta/sympatyczne-grzeczne-pieski-pilnie-szukaja-domow-ID1vXIL.html[/URL][URL]http://poznan.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=411996336&Guid=139a9c55-be40-a20b-26d0-8d8effffa148[/URL][URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/grzeczne-sympatyczne-pieski-szukaja-21174555.html[/URL][/COLOR][/QUOTE]I jeszcze tu[quote name='barb'][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Grzeczne,-sympatyczne,-mlode-psiaki-szukaja-domow-id48626.html[/URL][/QUOTE]I gumtree na małopolskie juz jest aktywne. Pożniej wkleje link. [quote name='sharka']ktoś na innym wątku wypowiadał się że ma odzew tylko z tablicy i gumtree, z pozostałych portali nikt nigdy nie zadzwonił... nie mam doświadczenia ale sądzę że lepiej iść w wyróżnienia niż ilość... bo dziennie pojawia się tyle nowych ogłoszeń że psiaki zaraz będą na 5 czy 10 stronie... i gdyby je indywidualnie ogłaszać to musiałyby mieć jednak imiona, chyba...[/QUOTE]Ja tez mam odzew glownie z tablicy, sporadycznie z gumtree, raz moze z alegratki. Jeszcze kilka ogłoszeń mogę zrobić ale wczoraj sharka ustaliła, żeby na początek zrobić kilka. Pakiet można wykupić ale uważam tak jak Cioteczka, że lepiej wydać na wyróznienie bo niewyróznione szybko się zagubiają w tej masie ogłoszeń. Zwlaszcza na gumtree byłoby jeszcze warto wyroznić. Na allegratka wyroznienie o 1 punkt to 1,30 zl, zeby psiaki byly na pierwszej stronie psów na wielkopolskę trzeba by wyróznic co najmniej o trzy punkty. sharka obserwujesz ile masz wejść ? A może są jakieś lokalne portale podkarpackie, poznańskie ? Cieszę się, że tytuł sie spodobał. -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']To cierpliwie czekajmy na aktywację. :lol:[/QUOTE] Nadal nie ma. Sprawdziłam wszystkie ogloszenia na wielkopolskie. sharko, nie masz jakiegoś info na ten temat w swojej skrzynce ? Z gumtree dostalam info, że usunięte bo ponoć dodałam w kategorii poszukuję zamiast oferuję.:oops: Zrobilam jeszcze raz ale okazalo się że na małopolskim. Takie skutki siedzenia przy kompie na śpiąco. Ale zrobiłam też na gumtree na Twoj mail (trzeba będzie aktywować) na Wielkopolskie - tylko znów trzeba na gumtree trzeba czekać na aktywację. Za to od razu jest na allegratce: [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/grzeczne-sympatyczne-pieski-szukaja-21174555.html[/URL] i tam mozna by już ewentualnie wyróznić. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
A co u z Gizunią, jest jakaś poprawa ? I jak Diabełek, co z jego operacją ? Szczeniorki i ich choroba sprawiły, że inne pieski z zoo zeszły na dalszy plan. Iwonko, czy wiadomo coś więcej o tym labku z Sandomierza ? Chodzi głownie o stosumek do dzieci i innych zwierząt ? Cioteczki z Boguchwały miewają zapytania o Sonię, ktorej niestety nie mogą wydać do domu z dziećmi i innymi zwierzętami -była już o niej mowa na tym wątku - może zechciałyby przekierowywać na Pana. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska'] Szelka to pies obrończy i stróż całym swoim ogromnym pyszczkiem:), [/QUOTE] :megagrin::megagrin::megagrin: -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']kliknęłam...[/QUOTE] To cierpliwie czekajmy na aktywację. :lol: -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
Na tablicy jeszcze nie widać. Pewnie też trzeba troszkę poczekać. Ale kliknęlaś już Cioteczko sharko w link aktywacyjny ? -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
Tablica zrobiona. sharka, powinnaś dostać link do aktywacji.. Zrobione też na gumtree. Czeka do 24 h na aktywację; mail jest mój - inaczej sie nie dało. [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Grzeczne,-sympatyczne,-mlode-psiaki-szukaja-domow-id48626.html[/url] -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
Lotyń koło Szczecinka - to w Wielkopolsce ? Robić na woj.wielkopolskie ? I najbliższe miasto trzeba podać na tablicy. -
Wreszcie trochę o Trufli - bo Szczęściara, calkiem zdominowała wątek. ;) A od Kafirka sa jakieś wieści ?
-
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']barb - nie ma żadnego odzewu od p. dr, zaczynam się zastanawiać czy jesteśmy potrzebne, przepraszam - ściągnęłam Cię na wątek i poprosiłam o pomoc :/ nie wiem czy dawać ogłoszenia :( lekarka nawet nie potwierdziła że będzie wiedzieć który pies to Filuś...[/QUOTE] Qurcze szkoda psiaków... chociaż kilka ogloszeń to zawsze jakaś szansa. One bardzo fajne są, nieduże, takie jamnikowate troszkę. A telefon jest do tej Pani dr ? Myślalam nawet że mozna by poprosić u Iwoniam lub Krakowianki o plakacik dlapsiakow, dając w zamian kilka groszy na jej domowe zoo. Chyba, że ktoś tutaj umiałby taki zrobić bo u Iwonki znów kocioł - pieski chorują. -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
Już znalazłam. :lol: One są śliczne.:lol: I ostatecznie mają być trzy razem w jednym ogloszeniu? [quote name='sharka']Proponuję taki tekst i pod nim zdjęcia trzech psów z imionami na zdjęciach (bo chyba rzeczywiście nie ma co powielać tego samego tekstu 3 razy): [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Oddam pieska w dobre ręce[/FONT][/COLOR] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]W Lotyniu, niewielkiej wiosce znajdującej się w okolicy Szczecinka, mieszkała samotna, starsza kobieta. Z uczuciem i oddaniem opiekowała się gromadką pupili: suczką i ośmioma psami. Wszystkie ukochane, zadbane, grzeczne i niezmiernie przyjacielskie. Niestety nagle, gdy ukochana Pani umarła, psy zostały same. Osierocone, koczują obecnie na nieogrodzonym podwórzu. Tęsknią za człowiekiem i nie rozumieją sytuacji, w której się znalazły. Jeszcze niedawno kochane i głaskane, teraz - zagubione, samotne, dokarmiane jedynie przez lekarkę, która udzielała pomocy chorej właścicielce. Nieświadome niebezpieczeństwa ze strony sąsiadów - myśliwych, beztrosko proponujących odstrzelenie niepotrzebnego kłopotu... Pani doktor obiecała kobiecie, że psy nie trafią do schroniska i że zrobi wszystko, co tylko możliwe, aby trafiły do ludzi, którzy dadzą psom kochający dom. Wszystkie pieski są młode - mają ok. dwa lata i są niewielkie - sięgają do połowy łydki. Nie mają dużo czasu, proszę pomóż! Tel. kontaktowy w sprawie adopcji: 602 461 085 [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/9167/20120829075.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/4884/nr21doogoszenfilus.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][/QUOTE] -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
Cioteczki podajcie, w ktorym poście są zdjecia do wklejania i tekst. Jutro rano postaram się zacząć cos dłubać. Jeśli aktywacja sharko będzie na Ciebie to będziesz mogla sama zrobić wyróżnienia. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Dziękuję barb, ja również przekazuję kontakty w sprawie kociąt do Iwoniam. Ostatnio Pan był zainteresowany parą kociąt, ale miały by być prezentem dla kolegi, któremu odszedł kotek. Mimo to przekazałam wiadomość Iwoniam. Nie brzmiało to jak typowy, głupi wybryk, zawsze warto pogadać, ale takie osoby są pod lupą przez duże L i zwykle nic z tego nie wychodzi. Kontakt do mnie przekazała ze swoich ogłoszeń dogomaniaczka paula-t (jeśli coś pomyliłam Paulinko, a piszę twój nick z pamięci, mocno Cię przepraszam). Czekamy na dalsze kontakty, żadnego domku nie skreślamy. [/QUOTE] I to podoba mi się na tym wątku - że nie lekceważy się chętnych domow lecz sprawdza i weryfikuje. [QUOTE] U Hell_angel ostatnio cisza, telefon nie dzwoni. Tak myślę, że można jeszcze zdjęcia podmienić, choć nie wiem, czy to się da zrobić, ale chyba tak. Możesz barb? W wolnej chwili, o ile takie masz. [/QUOTE] U mnie też cisza, żadnych maili. Czyli zdjęcia psiaczków podmienić ? Na ktore ? Almę i rodzeństwo ? Bo są jeszcze jakieś szczeniorki ? [QUOTE] Iwoniam, Twoje milczenie bardzo, bardzo mnie niepokoi. Cisza tu, cisza na domowym, cisza w telefonie....żyjesz? Żyjecie? Dzisiaj na noc biorę telefon na górę, w razie czego - oby nie był potrzebny.[/QUOTE] Mam nadzieję, że jest ok a cisza bo TŻ przyjechał ;) -
[quote name='Malgoska']jak się zakończyła sprawa?[/QUOTE] Nie masz linku ? Wyszło na to, że uniemożliwiam pomaganie psom :angryy: Podziekowalam za zwrot pieniędzy, ktorych pewnie i tak bym sie nie doczekała. Poważnie zastanawiam się nad upubliczniem treści PW - najwyżej dostanę bana. :diabloti: Do Ciebie, Iwony i sharki mam w razie czego kontakt telefoniczny i mailowy.;)
-
[quote name='Marta72']tak pocztą:)[/QUOTE] Mogę zapytać ile zaplaciłaś ? Czeka mnie wysylka przesyłki tak na oko do 5 kg (Wróżki z bazarku) i muszę podać szacunkowe koszty. Z cennika poczty polskiej wychodzi mi, że to powinno być 13 zł.
-
[quote name='Marta72']Pozdawiamy ze Szczęsciarą wątek:loveu: i informuję ze nareszcie wysłałam do Małgosi 14 kilo fantów :multi::multi::multi:z czego jestem niezmiernie dumna, bo szłam na pocztę chyba z dwa tygodnie:roll::oops:[/QUOTE] Wyslalaś jednak pocztą ? Bo były różne koncepje.
-
Stryków - Zaginął pies z Ukrainy podczas drogi do nowego domu! Pilne
barb replied to juli88's topic in Już w nowym domu
Wciąż odświeżam i wznawiam ogłoszenia Daszy... np tu [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/5680/[/url] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Z opóźnieniem, ale chciałam Wam powiedzieć, że dzwoniłam na powyższy numer chcąc zaoferować Fiorda i uzupełniam. Pani chce szczeniaka, do pół roku max. Docelowo Piesek będzie mieszkał na podwórku przy budzie, na uwięzi, kiedy Państwa nie będzie w domu, dla jego dobra. Kiedy pytałam o łańcuch Pani nie prostowała, że to będzie np sznurek, linka, itp. Dokładnie to brzmiało w naszej rozmowie tak, że w domu mieszkają jeszcze starsi (?) Państwo - rodzice i mają różne (?) podejście do piesków, różne pomysły (?) i dla bezpieczeństwa pieska będzie wiązany. No i żeby nie uciekał. W nocy może spać w pomieszczeniu (?) a w czasie obecności opiekunów będzie biegał luzem podobno. Piesek nie może być większy, kiedy dorośnie, niż do kolan, czyli do 15kg. Wobec tego fiord się absolutnie nie nadaje. I chyba żaden z tego wątku. Mylę się? Zaznaczam, że to była jedna rozmowa telefoniczna i mogą być jeszcze inne niewyjaśnione sprawy. [/QUOTE] :shake::shake::shake: To nie jest dom dla Fiorda... Poodświeżałam ogloszenia kociakow i szczeniakow (tych od od hell angell) - tam gdzie bylo to tylko możliwe. Kontakt do szczeniorkow będę podawać na Iwoniam. -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwonamaj']No to czekamy...[/QUOTE] Myslę, że do wieczora sprawa się wyjaśni. -
[quote name='iwoniam']tak około 300zł za trufelkę teraz pozostała tylko ona ale trzeba kolejne bazarki robić = tam jest juz spory dług nio, taka chyba podobna do tej :) trochę ten mój dług w lecznicy zmniejszymy teraz, po operacji Astry.. kwota zrobiła się spora.. będę modlić się o zdrowie dla Malgoski... i o siły... i o checi na robienie bazarku ja muszę w terenie dzialać, na bazarro mi juz nie starcza dnia..[/QUOTE] [quote name='Malgoska']no, wreszcie ktoś się za mnie pomodli :) na razie rozbię te bazary, skonczę Lolusiowy i zabieram się za Wasze :)[/QUOTE] Ja po traumatycznych doświadczeniach na jednym z bazarów jestem do nich zrażona totalnie. :-(
-
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']z jednej strony co nagle to po diable, ale psiaki tam czekają... nie wiem, radźcie cioteczki, co robić?[/QUOTE] To poczekajmy jeszcze do jutra.