barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] nio... i Diabełek i Giza :)[/QUOTE] Pamiętam o nich oczywiście. Nie wymienilam Gizy i Diabełka dlatego, że sa w trakcie leczenia. [QUOTE] nie pytaj, uwierzysz, ze 2,5 miesięczne dziecko może w ciągu dnia trwającego u niego od 8ej do północy ani razu się nawet na 10 minut nie zdrzemnąć? Żeby nie było - nie kolka, nie ból. Generalnie dziecko wesołe, gaworzące, niewiele płacze. Chce, aby do niego mówić, uśmiechać się, śpiewać. Tylko nie śpi.. Nic a nic. Wczoraj 2x po 20 minut, dziś zero.. Cyborg (jak mamusia) Nie piję kawy, mocnej herbaty (teraz to takie dzidziusiowe pijam), nie jem np ciężkostrawnego żółtego sera, białego ostatnio też nie.. nie jem czekolady, miodu, orzechów. Niczego, co by mogło jej ewentualnie zaszkodzić. Nic jej nie boli, jest wesoła. Jedyne co dla mnie niepojęte to fakt, że Natalia nie śpi. Jutro wizyta u pediatry. Może mi odpowie na pytanie.[/QUOTE] Niektóre dzieci tak mają. Moja córka też bardzo mała spała, zwłaszcza w nocy. Myślę, że Natalka jest w tym zakresie poprostu podobna do mamusi. [quote name='iwoniam']kociątko umarło... ;( cholera....................... ;([/QUOTE] :-( -
[quote name='Marta72']hi,hi ale to też Wam muszę napisać Sczęściara to kawosz:) poczęstowała sie kawką z mleczkiem ....własnie skończyłam mycie kuchennych blatów:eviltong:[/QUOTE] Wygląda na to że będziesz rano robić 2 kawki :kaffee_2::kaffee_2: ;) Widocznie chce bardzo naśladować swoja Panią.:lol: A może chodzilo jej bardziej o mleczko ? :lol:
-
[quote name='wojtuś'] Jutro Basiu pomówię z Iwonką P. i wypytam o Truflę:)[/QUOTE] Zapytaj o stosunek Trufli do kotow. Czy lubi, nie goni, czy miala z nimi kontakt ? Moze Marta mogla by wziąć ja pod uwagę przy poszukiwaniach pieska dla koleżanki ? [B]Marto, naprawdę z wielkim wzruszeniem czytam, że tak dobrze się Wam ze Szczęściarą układa[/B].:loveu:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='hell_angel']I... znowu spadamy w dół... Sonia gryzie i warczy- dzieci się boją. Czyli to czego się spodziewałam. Gdybym wczoraj miała cokolwiek ludziom do zarzucenia, nie oddałabym jej, ale nie można było się do niczego przyczepić... I teraz mam scenariusz, którego się obawiałam. Przywożą ją dzisiaj z powrotem. Będziemy ją próbować ocenić pod katem osobowości i sprawdzić na ile problem tkwi w niej i co trzeba naprostować. Nie wiem czy nie musimy zrobić tego zanim oddamy do kolejnej adopcji bo to niezbyt dobre dla psa tak się tułać i zbierać negatywne doświadczenia. Chłonny szczenięcy móżdżek wszystko rejestruje i może się to odbić na jej psychice w przyszłości :shake:[/QUOTE] Jak mi przykro :shake: [quote name='barb'] Trzymam kciuki żeby ten dom miał więcej cierpliwości do Sonii i żeby mała juz w nim została. :kciuki: [/QUOTE] Nie udało się... Trzeba chyba jakoś zmienić opis Soni w ogłoszeniach, polecać ją do domu bez dzieci, przynajmniej małych. Musi pewnie trafić do domu, który będzie mogł poświęcić jej naprawdę duzo uwagi, żeby mogla zużyć te pokłady energii. Według mnie potrzeba jej doświadczonego i aktywnego opiekuna. [quote name='Malgoska']ojej, bidunia.[/QUOTE] Kto ? Sonia czy hell angell ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia'][B]Nie[/B] usuwaj kotków. Jest jeszcze wiele do wydania u rodziny Iwoniam i u niej samej. Wczoraj Kejsi miała zapytanie o kotki i trochę z Panią pisała. Wydaje się na poważnie zainteresowana adopcją, nie musi to być Kowu. Poszedł do niej mail ze wszystkimi kotkami od Iwoniam. Czekamy na wiadomość zwrotną, może któryś się spodoba. Tylko jakieś świeże informacje na ich temat by się przydały (odrobaczenie, szczepienie?). Ale w razie czego, jestem z Iwoniam w kontakcie. Nie mam nadal kotków od [B]Missieek[/B] (?), a prosiłam jakiś czas temu na maila. Mam Pana, któremu kotki Iwoniam się nie spodobały. Teraz jest na urlopie, ale we wrześniu mam mu podesłać następne fotki, których nie mam:(. Jemu chyba zależy na czarnej kotce. Miał chrapkę na Karmi, ale raczej nie będę mogła się z nią rozstać! Dom od wet, sprawdzony. [B]Hell_ange[/B]l, ty zdecyduj, co z ogłoszeniami czarnej suczki. Ja myślę, że warto jeszcze zostawić i podsyłać inne psie dzieci. [/QUOTE] W takim razie zostawiam ogłoszenia kociąt i będę wznawiać i odświeżać tam gdzie to możliwe. :lol: missieek niestety milczy - na swoim wątku rownież. [quote name='hell_angel']Sonieczka ma domek. :loveu: Zawiozłyśmy ją z Kejsi dziś rano. Oby tym razem na stałe. Wszystkim zainteresowanym podsyłam inne pieski, głównie od Iwoni i Missieek. Właśnie skończyłam to robić i padam. Więcej napiszę następnym razem;)[/QUOTE] Trzymam kciuki żeby ten dom miał więcej cierpliwości do Sonii i żeby mała juz w nim została. :kciuki: Hell angell, ogloszenia suniek usuwać czy zostawić skoro tak wspaniale je wykorzystujesz ? [quote name='hell_angel']Aaaaa patrzcie jakiego wspaniałego maila dziś otrzymałam z domku Marron!! :D ........................ Jak myślicie, Marron da sobie radę :)? To żywiołowy piesek... Powinna być w tym świetna:)[/QUOTE] Z przyjemnościa przeczytalam wiadomości z domku Marron. Czy da sobie radę ? Hm... Chyba należaloby spytać czy jej państwo dadzą radę? ;) Ale widać, że są dla małej bardzo wyrozumiali. No cóż takie są uroki z posiadania szczeniaka. Kto lubi spokój powinien decydować się na starszego psa. :lol: [quote name='Marta72'][U]na razie bardzo wstepnie !!!!!!!!!!!!!! [/U]szukam suni małej, raczej młodej i koniecznie akceptującej koty mam dom na oku:) z ogródkiem:) przyjaciółka wczoraj musiała pozegnać swoją 9letnią sunię:(:(:( cały brzuch zajęty był:(:([/QUOTE] Marta czy to ma być bardzo mała sunia ? Kora od Iwoniam jest za duża? Jest grzeczna, spokojna, akceptuje psy i koty. Opis i fotki na watku ale postaram się tu wkleić. Podsyłalam link do jej ogłoszenia na załozony przez Ciebie wątek. [quote name='hell_angel']Aaaaaa! Kolejna wspaniała wiadomość! Szczeniak Reszko ma domek! I to poniekąd dzięki Sonieczce bo wysłałam go w zamian za nią! :multi:[/QUOTE] hell angell robisz kawal dobrej roboty. A u kogo byl ten szczeniaczek ? U missieek ? -
Luka, otrzymałam odpowiedź - zapytanie na ogłoszenie na tablicy w sprawie szczeniaczkow "Czy są nadal do zaoferowania ?" Podałam mail fundacyjny do kontaktu. Masz aktualnie jeszcze jakieś szczeniorki ? Postaram sie przeslać na mail na adres fundacji.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']nadal trzymam kciuki za Gizunie!! a SARENKA super za ma nareszcie domek!!!!! jeszcze Korcia:)[/QUOTE] I Eryś i Czoko -
Co do paczki jest jeszcze opcja przesylki kurierskiej - link znalazlam kiedyś na watku sunieczki Jedyneczki. Sprobuję go odszukać. Cieszymy się ze szczęścia Szczęściary a co słychać u Trufli ? PS Czy imię Szczęściary pozostanie bez zmian ?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia'] Ja mam również dobrą wiadomość. KOWU MA DOM!!! Wczoraj napisali do Kejsi wiadomość Państwo, którzy adoptowali Erinkę, że chcą adoptować również jej brata:multi::multi:. To podwójnie dobra wiadomość, bo Kowu ma dom, Erinka nie będzie samotna, Kowu nie będzie samotny. W sumie wyszły trzy plusy. A domek jest świetny, wspaniały kontakt, pełna miłość do koteczki i świadome postępowanie w każdym względzie. Wczoraj ukazały się ogłoszenia Kowu, tak więc gdyby były jakieś telefony, to Iwoniam odsyłam do Ciebie, tak? W sobotę lub niedzielę jadę do Kielc.[/QUOTE] Ikusiu, to wspaniale. A co z ogłoszeniami kociaków? Zostawić i przekierowujesz telefony lub maile na Iwoniam? Ogloszenie czarnej suni zostawić czy usunąć albo dezaktywować ? Ja niestety żadnych maili w sprawie kotków ani piesków ostatnio nie otrzymałam. [quote name='Figunia']Dziękuję pięknie barb!!! Ściąga zrobiona, zaraz robię próbę generalną.[/QUOTE] Figuniu mam nadzieję, że coś z tego zrozumiesz. Powiem Ci, że sama dopiero niedawno się tego nauczyłam. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']oj, znam kogoś od ptaków. Może bocianowi pomoże wysłałam smsem namiary oj, szkoda, że wcześniej nie mówiłaś, że to bociana chodzi. Ona się zna na takich stworach..[/QUOTE] U nas jest klinika w ktorej leczą się i mieszkają chore bociany. [URL]http://www.lecznica-ada.pl/[/URL] [QUOTE] ps.chciałam powiedzieć, że wszystkie wyżełkowate pieski z Racławic mają już domy :)[/QUOTE] To bardzo dobra wiadomość. [QUOTE] Dzięki, to ja się już nie wcinam..[/QUOTE] Nie wiem czy dość jasno to opisalam. Takie rzeczy najlepiej jest pokazać. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia']Iwonko, dziękuję za instrukcję. Nazarek Diabełka wysłany do wrocławskiej Dogomaniaczki. Niezbyt jednak fortunnie, bo dziewczyna tuż przed rozwiązaniem i ciuszków kupowac nie może. Za to obiecała zaglądać do Diabełka, bo poczuła do niego wielka sympatię.[/QUOTE] Na bazarku oprócz ciuszkow sa ksiązki kucharskie i inne, troszke bizuterii, piękne firanki, slodka lalusia, Cioteczka Malgoska dolożyla rolki :lol:. [QUOTE] Będę oczywiście wysyłać innym osobom, ale chciałabym umieć zrobić tak, by link bazarkowy był pod moim postem. Zapytam Dogomaniaczek (krakowskich zresztą z wątku o połamanym Marianku), bo Tobie nie chcę już zawracać głowy.[/QUOTE] Figuniu, z lewej strony ekranu , poszukaj [B]moje ustawienia[/B] potem [B]edytuj sygnaturę[/B]. Kliknij na to - otworzy ci się takie miejsce gdzie mozesz sobie wkleić linkdo bazarku lub/i coś pisać. Ten napis mozna podlinkować czyli link umieścić w takiej kuli (jak globusik) pierwsza w czwartym rzędzie pod paskiem edytuj sygnaturę. Bardzo dobrze tlumaczy takie rzeczy Nikaragua - tez z Wroclawia. [QUOTE] Przykro mi z powodu Gizuni. Zła też jestem na tego niefrasobliwego weta. Ale to nie on chodził 3 dni z głodnym brzuszkiem... wiem, jaki piesek jest wtedy biedny, jak trudno spojrzeć mu w oczy, samemu jeść się odechciewa... Oby malutka wydobrzała jakimś cudem i operacja rzeczywiście nie była potrzebna.[/QUOTE] Biedna Giza. -
[quote name='Malgoska']spokojnie, syn wróicł więc większość czasu będzie okupował kompa :)[/QUOTE] :evil_lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']wieczorny obchodzik po wątkach:) gdzie zniknęła barb?[/QUOTE] Jestem. Musiałam najpierw przeczytać co Cioteczki tu napisały kiedy mnie nie było.:lol: I spróbuję odpowiedziec Figuni jak umieścić link w podpisie.;) -
[quote name='Malgoska']mam juz fanty na bazarek od Wojtka, bardzo fajne rzeczy :)[/QUOTE] Dasz radę z jeszcze jednym bazarkiem ? A jak Twoje oko ?
-
Śliczna :lol:
-
Tak miło czytać relacje Marty.:lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
hell angell, dużo psiuakow jest u missieek - rowniez średnich. Na jej wątku są nowe foty. Moze ktoregoś możnaby podesłać za Sonię. ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] dziekuje za pomoc z bazarkiem.[/QUOTE] Niestety to nie jest tak, że wszyscy korzystają z zaproszeń, a część tych ktorzy przybywają często ograniczają się do jednego hopnięcia. Ale rozsylać trzeba. [QUOTE] dobre wiesci sa :) [SIZE=4][COLOR=#800080][B] SARENKA POJECHAŁA DO NOWEGO DOMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] To bardzo dobra wiadomość. Będę myśleć o Gizie i trzymać kciuki. -
[quote name='iwoniam']zdjęcia na olkuskim :) dobranocka :)[/QUOTE] Piękne. :lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Czyli Sonia to jest ta sunia, którą oglaszamy ? Tak, hell angell ? Wszystkie zdjęcia psiaków z nowych domow sa takie budujące. Szczęściara - super. -
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
barb replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Magda, skoro juz jesteś na dogo to napisz co tam nowego u Czesia. :lol: Zanim zniknęłaś obiecywałaś jego nowe foty. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']biedna Sonusia a która to?[/QUOTE] Też nie wiem która to Sonia. To nie jest jedna z tych suniek szczeniorków ? Jeśli Pani chce małego i niekłopotliwego pieska to może Kora albo Sarcia od Iwoniam ? -
[quote name='MagdaH']Kochani, witam po dłuuuuugiej nieobecnosci, dzięki ludziom dobrej woli, forumowiczom ogrodnikom, udało mi się zalogować na Dogo i wrócić do swiata żywych (Roma i Dino, nie byłoby mnie tu bez Ciebie, będę Cię wielbic na obu forach, oby Twoja fauna futrzana nigdy nie zaszczała na śmierć Twojej flory ogrodowej :grins: ). Jest tak jak Barb pisze, mam deklaracje na Viki i juz nadrabiam zaległości, zaraz poczytam o Zahirze, bo też deklarowałam, ze dorzucę jak będzie w DT lub hotelu.[/QUOTE] Witaj Magda z powrotem na Dogo:lol:
-
[quote name='wojtuś']Wracając do hoteliku w Mokrym Nosku- jest tam "mój" Bartuś i pomimo ogłoszeń nie ma chłopak szczęścia.[/QUOTE] Pamiętam. Pisałeś kiedyś. I Bast tam jest.
-
Suniu, czy Zahir jest tez pod Twoja opieką ? Bo Magda miała tez na niego deklarację.