barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Cioteczki proszę Was bardzo o oddanie glosu w ankiecie na Krakvet na mamę missieek, która prowadzi BDT, głównie dla pieskow z Olkusza. http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień!
-
[quote name='sharka']ale gumtree jest niestety drogie z tego co pamiętam - tydzień wyróżnienia to miesiąć na tablicy :/ Sprawdzę gdzie jeszcze mozna wyróznić ogloszenia Basta i za ile. Na pewno na alegratce 1 punkt na tydzień 1,30 zł, na dogomanii za 30 dni - 4 zł, tablica 6,99 tydzień, miesiąc chyba 19,99 - czyli miesiąc z góry wychodzi taniej. Decyzja nalezy do Ciebie Cioteczko. Gdyby Bast znalazł domek przed końcem wyróżnienia to możnaby wstawić na jego miejsce innego pieska od Luki np. szczeniaczki. Wyróżnienie na gumtree 20 zl ale nie znałazłam na jaki to okres ? Na gumtree jest też opcja podbij wyroznienie za 8 zł "Podbicie ogłoszenia powoduje przeniesienie anonsu ponownie na najwyższą wolną pozycję na pierwszej stronie w kategorii, do której zostało ono dodane. Podbite ogłoszenie będzie znajdować pod wszystkimi anonsami wyróżnionymi w danej kategorii. Pozostanie ono tam, dopóki w tej kategorii nie zostaną dodane nowe ogłoszenia lub ktoś inny podbije pozycję swojego anonsu. Wtedy Twoje ogłoszenie przesunie się w dół listy ogłoszeń. "
-
[quote name='Becia66'][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]A jednak cuda się zdarzają i tym samym powraca wiara w ludzi i ich wrażliwść na krzywdę i zło tego świata. Kilka osób kontaktowało sie ze mną proponując dom dla maleńkiej Minni, wszystkie przejęte bardzo losem tej małej kruszynki i chętni otoczyć ją opieką do końca jej dni. Minni pojedzie do przecudownej p.Grażynki która czasowo przebywa w Warszawie, a za jakiś czas wraca do Belgii i Minni zamieszka tam z jej calą rodziną, ktora nie może doczekać się już na przyjazd malutkiej. :loveu: Kolejny happy end dla psa, który wydawać by się mogło skazany został dożywotnio na schroniskową samotność i poniewierkę. Dziękuję wszystkim za okazaną pomoc w szukaniu domku dla malutkiej, nasza wspólna praca - niekiedy na granicy desperacji przynosi efekty i wielkie szczęście tym biednym, opuszczonym czworonożnym. Maleńkie serduszko Minni bije dla Was radośnie wystukując swym rytmem cichutko.......DZIĘKUJĘ !!! [/B][/COLOR][/SIZE]:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://images50.fotosik.pl/1648/6c6fd73ea53f8701.jpg[/IMG][/QUOTE] Wspaniałe wieści. :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Marta72']byłam zobaczyć na sunię,oj .... a taki piekny pies!!!![/QUOTE] Biedulka :-( [QUOTE] zagłosuję![/QUOTE] Dziekuję :lol:
-
[quote name='Malgoska']Oczywiście, że można, mogę zrobić jeden bazar do podziału: na wyżła, na tą bidunię i na dt iwoniam, wasza pomoc w podjęciu decyzji jest niezbędna. Nózkę tej suni też trzeba ratować.[/QUOTE] Dzięki Małgoska. Chyba nikt nie będzie miał nic przeciwko ?
-
[quote name='Malgoska']Wy decydujecie na co robię, teraz w pierwszej kolejności będzie na wyżła i olkuszaki a potem się zastanowimy.[/QUOTE] [quote name='Marta72']Małgosia dobrze mowisz:) wyżełek w potrzebie największej!!![/QUOTE] A tej suni ze zmiażdżoną łapką od missi nie można by wziąć pod uwagę ? Przecież ona też olkuska ? Marta glosowałaś już na mame missieek ?
-
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwonamaj']Znalazłam w dziale "Podaruję" (więc chyba za darmo) taki wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232151-Zrobię-po-20-ogłoszeń-dla-psiaków-w-potrzebie[/URL] Zarezerwowałam wstępnie, co Wy na to? Chyba od przybytku głowa nie boli? ;)[/QUOTE] Bardzo dobrze zrobiłaś . -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwonamaj']Poprawiłam...A co z reszta fotek? Są w ogóle jakieś szanse, że je dostaniemy? Bo ja wszystko rozumiem, ale skoro 3 można było zrobić to jeszcze te kilka. Kurcze, żeby mieć tam w pobliżu jakiegoś swojego człowieka...[/QUOTE] Ale w pierwszym i drugim poście jest więcej fotek... -
Tablicę może na początek na tydzień a potem zobaczymy ? Bast ma też ogłoszenie na innych portalach gdzie można wyróżnić np. na gumtree.
-
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']cioteczki jeśli jeszcze coś doszlifować to proszę mówcie :)[/QUOTE] Dokładnie. Może macie pomysł na lepszy tytuł, może wytypujecie najładniejsze fotki ? Zmienilam ostatnie zdanie, tylko zamiast adoptuj wpisałam przygarnij. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa'][COLOR=#222222] [/COLOR] A dziś w tej samej klatce zastąpiła go ta sunia (wygląda jak wyadoptowana już przez nas Berga): [URL]https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/JakBerga?authkey=Gv1sRgCKXzuruAxLLvOA[/URL] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-MWVj5lskUIE/UE-OAXO6feI/AAAAAAAAD54/ZZNsDDBnZ6Y/s512/DSC03264.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-h7amYHQrxgw/UE-ON3xGriI/AAAAAAAAD5U/xc2970fm674/s720/DSC03274.JPG[/IMG] Ma zmiażdżoną prawą tylną łapkę. Została wyciągnięta, ale pomóżcie .. przydałoby się dla niej inne DT u nas nie może zostać. Na leczenie też pieniędzy brak :([/QUOTE] missia wyslij na PW nr konta postaram się jakiś grosik podesłać . [quote name='iwoniam'] Łapka wygląda jak typowa łapa uszkodzona przez przejeżdżający po niej samochód. Oby mama missieek wygrała we wrześniowym krakVecie - będzie mieć zastrzyk finansowy i większą możliwość pomocy biedactwom takim, jak [B]Berta [/B]= jej nowe imię.[/QUOTE] Jesli nasze głosy już oddane to pomózmy w rozsyłaniu i zachęcaniu do glosowania na mamę missieek. -
Ogłoszenia caly czas odświeżane
-
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
Na małopolskim gumtree jest 63 wejścia na ogłoszenie. wielkopolskie/Poznań - 56 wejść. Na wyróżnione alegratka - 49. Odpowiedzi mailowej jak dotąd - żadnej. -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Dzięki Olga. Twoje wskazówki sa bardzo cenne. W ogłoszeniach mozna wyedytować nazwę miejscowości. [/QUOTE] Już wyedytowalam : [URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Przesympatyczne-grzeczne-psiaki-pilnie-szukaja-domow-W0QQAdIdZ411901279[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Grzeczne-sympatyczne-pieski-do-oddania-w-dobre-rece-W0QQAdIdZ411995739[/URL] alegratka i przygarnijzwierzaka też. sharka wyedytuj te dwa, ktore sa aktywowane na Ciebie. -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
Dzięki Olga. Twoje wskazówki sa bardzo cenne. W ogłoszeniach mozna wyedytować nazwę miejscowości. A jeśli schronisko w Szczecinku - rzeczywiscie jest takie dobre to moze dla psow bezpieczniej byloby gdyby tam mogly czekać na potencjalne domy? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Mama missieek pomagająca psom z Olkusza jest zgloszona na kandydata na wrzesień do Krakvetu. Potrzebne są nasze glosy ! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/url]! -
Mama missieek pomagająca psom z Olkusza jest zgloszona na kandydata na wrzesień do Krakvetu. Potrzebne są nasze glosy ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/URL]!
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Juz bylam głosować ale Mama missieek jest aktualnie na trzecim miejscu... Pomóżmy ! [quote name='missieek']zapraszam na wrześniowe [COLOR=#000000]głosowanie na kandydata Dogomanii do KrakVetu zgłosiłam moją mamę i psiaki pod jej opieką, większość po Olkuszu bardzo potrzebna jest pomoc z karmą [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień!"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080[/URL][/QUOTE] -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
Na moje konto wplynęło aż 10 zl na wyróznienie. Wyroznilam o 6 pkt (pierwsza strona w psach na wielkopolskie) - to 7,38 zł. Zostało jeszcze 2,62 zł.:lol: -
[quote name='Finetta']Ruszyło wrześniowe glosowanie na kandydata Dogomanii do KrakVetu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232080-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień![/URL][/QUOTE] Mama missiek jest na trzecim miejscu. Musimy się zmobilizować. Ja już oddalam glos na mame missieek. Malgoska, a Ty głosowalas już ?
-
[quote name='wojtuś']Dzięki Marto za wieści od Was - dominantek :) Buziaki dla Was i .... do porannych wiadomości :)[/QUOTE] Lekturę dogo zaczynam ostatnio od tego wątku :lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figunia'] Wizyty nie było, bo on poszedł ze schroniska. Ale wierzę że dziewczyna, która rozmawiała z ludźmi , którzy go przygarnęli, nie pomyliła się w ich ocenie...[/QUOTE] Ale zawsze można zrobić poadopcyjną. :lol: A plakacik terrusia śliczny. -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
Wysłalam PW do iwonamaj. A psiaki naprawdę są fajne. -
7 psów po śmierci pani - samotnej ,starszej osoby już w nowych domach
barb replied to cancer43's topic in Już w nowym domu
[quote name='sharka']tablica coś 72 a gumtree 11 :] może dzwonią ;)[/QUOTE] To sporo wejść na tablicę żeby tylko to się przelożylo na telefony. Ogloszenie z tablicy mozna fajnie wydrukować - jesli miałabyś gdzie powiesić np. w lecznicy dla zwierząt, sklepie zoologicznym, itp. Moze ktoś jeszcze bylby chętny do wywieszenia ogłoszenia. Papierowe często są skuteczniejsze.