Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Marycha35']Pokażecie Szczęściarę???? :) Tu jeszcze w hoteliku Aktualne zdjęcia na tym wątku :lol: http://www.dogomania.pl/forum/threads/230114-Szczęściara-z-Olkusza-ma-DOM!-Trufla-nadal-domku-szuka-prosi-o-ogłoszenia
  2. Jakie fajne te jeżyki :lol: [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg211/scaled.php?server=211&filename=57501710.jpg&res=landing[/IMG]
  3. Jestem pewna, że Szczęściara już zawładnęła sercem Marty. :loveu:
  4. Hej, Marta chyba nie zrezygnujesz już ze Szczęściary?;)
  5. Witaj Krakowianko! Wlaśnie kończy się bazarek robiony przez Malgoskę to zaraz zajrzę do Cieibie. Ale jak dałaś radę zrobić bazar? [quote name='krakowianka.fr']Malo tu bywam, ale czytam wiadomosci na komorce i z iwonia jestem w kontakcie, postaram sie poprawic i tez sie bardziej uaktywnic...! tymczasem zapraszam na bazarek dla iwoniam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230342-Bazarek-na-pieski-na-BTD-u-iwoniam-ubrania-buty-figurki-itd-coraz-wiecej-bid!?p=19476734#post19476734[/URL] wiem ze Malgoska robi, ale ja tez sie staram... rozglaszanie, podrzucanie i licytowanie bedzie mile widziane.[/QUOTE]
  6. [quote name='barb']Jesteśmy na olkuskim.[/QUOTE] bdt Iwoniam to ten [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216999-Kraków-szczeniaki-staruszki-chory-króliś-kotki-Szukamy-domków-wsparcia[/url]!
  7. [quote name='Malgoska']a na którym piszemy? przecież to ten wątek:)[/QUOTE] Jesteśmy na olkuskim.
  8. [quote name='Malgoska']wszyscy spią:([/QUOTE] Tak wcześnie :niewiem: ? Chyba niemozliwe ...:helo:
  9. [quote name='Malgoska']Jeszcze 53 zł brakuje Diabełkowi :([/QUOTE] To juz po zakupach Amelii i moim ? PS Tak myslę, że Diabelku powinnyśmy pisać na wątku dt Iwoniam ?
  10. Przypominam,że dziś o 22.00 kończy się bazarek Malgoski na operację lapki Diabełka - małego pieska z bdt Iwoniam. Link w moim podpisie. Przecena wszystkich nielicytowanych fantow o 50%.
  11. [quote name='Malgoska']dziekujemy asiuniab za wpłatę dla Diabełka:)[/QUOTE] Tak blyskawicznie ? A Ty Cioteczko juz wrocilaś ze spacerku ?
  12. [quote name='barb']Dobrze. Tylko nie wiem czy mi sie uda teraz bo internet nieprzyzwoicie zwalnia. Ale sprobuję.[/QUOTE] Nowe fanty dodane. :lol: A ja przypomnę,że dzis o 22.00 kończy sie bazarek na operację łapki Diabełka - małego pieska z bdt Iwoniam. Link w moim podpisie. Przecena wszystkich nielicytowanych fantow o 50%.
  13. [B][SIZE=3]Jeszcze niecałe dwie godziny bazarku dla Diabełka. [/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2] Nadzwyczajne przeceny. Link w moim podpisie. [/SIZE][/SIZE][B][SIZE=3][/SIZE][/B]
  14. [quote name='Malgoska']Barb ale jak to zrobimy fizycznie? Wkleisz w poscie a ja potem przeniosę na górę tam gdzie zostawiłam wolne miejsca? Żeby wszystko było w jednej kupie.[/QUOTE] Dobrze. Tylko nie wiem czy mi sie uda teraz bo internet nieprzyzwoicie zwalnia. Ale sprobuję.
  15. [quote name='wojtuś'] Dzięki:) Tak już robiła Małgosia z fantami od Nutusi[/QUOTE] I ode mnie też ;)
  16. [quote name='wojtuś'] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/7847566782/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8298/7847566782_a5633c481f.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Trzeba pokazać jaka szczęśliwa jest Szczęściara :lol::lol::lol: jaka uśmiechnieta :lol:
  17. [quote name='Marta72']Małgosia mówi, ze wezmie wszystko wiec jutro dalej robię remament :) i do niej bede słać w jednej paczce przez kuriera Barb:)[/QUOTE] Chodziło mi o to, ze wystawilabym fotki i opisy a fanty byłyby u mnie. A jesli ktoś kupilby coś z tych wystawionych rzeczy to wysłalabym od siebie. :lol:
  18. Jeśli mogłaby być opcja wysyłki ode mnie to mam kilka rzeczy, ktore były wystawiane na bazarku Sharki i zostały: 2 HarleQuiny, dwa magazyny Wróżka i dwie książki J.Chmielewskiej (kupione na tym bazarku). Opisy i foty już gotowe mogłabym wkleić na bazarku dla pieskow zhotelu Amok. Decyzja nalezy do Malgoski.
  19. Pozwoliłam sobie skopiować z wątku Sunieczki Jedyneczki - może sie przyda ? [quote name='Gosiapk'] Przesyłka kurierem do 30kg kosztuje 18,50zł, przyjeżdżają z domu zabierają, taniej niż na poczcie i nie trzeba na pocztę iść i nieść tej paki. ( zamawiasz kuriera tu: [url]http://www.wysylajtaniej.pl/index.php?akcja=glowna[/url] )[/QUOTE]
  20. [quote name='majuska'] Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Poprosiłam o fotki.[/QUOTE] Są fotki od Frotki ?;)
  21. [quote name='barb']Magda, skoro juz jesteś na dogo to napisz co tam nowego u Czesia. :lol: Zanim zniknęłaś obiecywałaś jego nowe foty.[/QUOTE] Magda, nie znikaj !!!
  22. [quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231069-Taniutko-zapraszamy-na-pieski-w-hotelu-Amok-do-06-09-2012r-do-godz-22-00?p=19558529#post19558529[/URL] zapraszam na bazarek na długi w Amoku, z fantów Wojtkowych, jesli jeszcze coś przybędzie to dołoże w trakcie. Podrzucanie mile widziane:)[/QUOTE] Bylam jeszcze przed otwarciem. Bardzo atrakcyjne fanty.
  23. [quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231069-Taniutko-zapraszamy-na-pieski-w-hotelu-Amok-do-06-09-2012r-do-godz-22-00?p=19558529#post19558529[/URL] z fantów Wojtkowych powstał bazarek na długi hotelowania w Amoku, zapraszamy, możliwe, że jeszcze coś dołożę:)[/QUOTE] Przed chwilą zaglądałam. Niewielki ale naprawdę fajny bazarek. :lol:
  24. [quote name='figa33']no faktycznie z tym allegro to dziwna sprawa , ja na pewno nie robiłam , bo nie można już taką stroną powiązaną z allegro jest tablica.pl , więc może od nich ale tak czy siak dziwnie napisane[/QUOTE] Skoro to mail to powinien być przy nim adres, z ktorego zostal wyslany. Można zapytać o to co budzi wątpliwości. A wlaściwie o którego psa miałoby chodzić. O ile pamiętam to umarla Pani Atosa. PS Przejrzałam psy na allegro i zadnego z Przytuliska nie znalazłam.
  25. [quote name='Figunia'] Oby kociątko Iwoniam wyzdrowiało...[/QUOTE] Ikusiu na wątku dt iwoniam napisala, że kociatko odeszło :-( [quote name='Marta72']Barb mieli kundelke jamnikowatą..[/QUOTE] Marta, idealny kandydat/ka tez powinny być w takim typie ? Zdecydowanie male pieski (w sensie gabarytow) i koniecznie młode ?
×
×
  • Create New...