Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='sharka']sprawdzam co chwila mail - nic nie ma, telefon też nie dzwoni... Czekamy czy Filusia puszczamy na taki portal gdzie można edytować? :][/QUOTE] A jak będzie odpowiedź na ogloszenie to gdzie ją przekieruję Cioteczko ? Chyba, że aktywujemy ma twój mail - bo jesteś chyba bardziej zorientowana ?
  2. Słiczny banerek Kajunia na dogo [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/5668/[/url]
  3. Kolejne ogloszenie Lali na dogo [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/5667/[/url]
  4. Nowe ogłoszenie Viki [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/5666/[/url] niestety dwa razy wstawiłam te sama fotkę, a tam nie mozliwości edycji.
  5. [quote name='sharka']dzwoniłam ok 10 do p.dr - wczoraj nie miała czasu odebrać maila, dopiero dziś miała usiąść do kompa :)[/QUOTE] [quote name='yucca']Spoko, najważniejsze to ruszyć z ogłoszeniami :)[/QUOTE] Czyli na razie czekamy z ogloszeniami ?
  6. [quote name='iwonamaj']Ja też mogłabym zrobić, mam listę bezpłatnych stron ogłoszeniowych, to chyba nie takie trudne..Czyli trzeba uzgodnić, kto jakie psiaki "robi", ale czekamy na resztę fotek i adres mailowy do kontaktu?[/QUOTE] To super by było. gdybyś też coś zrobila. :lol: Tak, czekamy. Dziewczyny wymyślily, zeby 3 psiaki dawać w jednym ogloszeniu. Będziemy próbować.
  7. [quote name='iwoniam']na pewno było dobrze jak się ma bazarek? widziałąm, ze sporo rzeczy sie sprzedało mam nadzieje, ze choc na 1 miesiąc na pokrycie długu będzie..[/QUOTE] Na Waszym też chyba się ładna sumka uzbierała ?
  8. [quote name='iwonamaj']Cioteczki,. bo się pogubiłam:oops:... Czyli co robimy z tymi ogłoszeniami? Kupujemy na bazarku pakiety czy ktoś ma zrobić? Ile i ich będzie? Po ile psiutków ogłaszamy w jednym? Ja też coś wyskrobię na ogłoszonka...[/QUOTE] Obiecałam sharce, że zrobię kilka a wykupi się wyróznienie.
  9. [quote name='Malgoska']a jaki jest koszt miesiąca? u nas było taniutko więc nie wiem czy uzbieralismy????[/QUOTE] A ile się uzbierało - teoretycznie na razie ? Liczyłaś ?
  10. [quote name='Gosiapk']Zawsze się udaje na dogo :) Jeśli nie przy okazji innego transportu, to zbierzemy pieniądze i zapłacimy za transport. Ja się też dołożę.[/QUOTE] To biegnę dopisać.
  11. [quote name='sharka']na razie musi chyba wystarczyć to co mamy, jutro dzwoniąc do p. dr upewnię się czy mam dobry adres e-mail i wtedy za jej zgodą dodam do ogłoszenia[/QUOTE] Ok. To czekam.
  12. [quote name='Gosiapk']Super! A nóż się uda. Trzymam kciuki. Czy możesz dopisać, że w razie zainteresowania zorganizujemy transport? W ogłoszeniu jest prośba o psiaki z Warszawy i okolic, stąd myślę, że trzeba dopisać o możliwości transportu.[/QUOTE] Oczywiście, że mogę dopisać a napewno dałoby się ten transport zorganizować ?
  13. Naprawdę chciała go zjeść ? [quote name='Malgoska']Chomik dżungarski [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg856/scaled.php?server=856&filename=maksiulistopad20114.jpg&res=landing[/IMG][/QUOTE]
  14. [quote name='barb']Będzie tylko telefon bez maila ? Sporo ludzi odpowiada na ogloszenia mailowo.[/QUOTE] Nawet gdybym aktywowala ogloszenia na siebie to nie mam gdzie ich przekierować... A coś więcej o pieskach nie wiadomo ? Im więcej informacji tym lepiej ? Np. czy potrafia zachować czystość w domu ?
  15. Będzie tylko telefon bez maila ? Sporo ludzi odpowiada na ogloszenia mailowo.
  16. [quote name='Malgoska']Szelosława chciała pożreć Maksymiliana :mad: Ale jej sie nie udało...:shake: A wczoraj złapała konika polnego, który był wiekszy od jej głowy i chciała go zjeść :evil_lol:, wyciągnęłam go jej prawie z gardła :cool3:[/QUOTE] A kto to jest Maksymilian ?
  17. Wstawilam Lalunię na ten wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231762-Dom-dla-małej-spokojnej-suczki-Warszawa-PILNE[/url]
  18. [quote name='Igiełka']Iwoniu nie bylo mnie przez jakis czas jak czuje się Gizunia po operacji? :) i trzymamy mocno kciuki za Astrę -walcz malutka[/QUOTE] Igiełko, operacja Gizuni jeszcze sie nie odbyla. Iwonka szczegółowo opisała gdzieś wszystko na na wątku.
  19. [quote name='sharka']czyli dwa kejtry byłyby wyróżnione i może zauważone, tylko czekam na odpowiedz barb czy zrobi ogłoszenia na tablicy i gumtree :] może jeszcze jakaś cioteczka ma zbędną dyszkę? :cool3: Byłoby na trzeciego kundelka. Reszta będzie musiała na bazarek poczekać chyba, choćby cegiełkowy. No i tylko tekst ułożę jak wieczorem dzidzię spać położę :][/QUOTE] Zrobię, Ciociu sharko, zrobię. :lol: Na początek można wyróznić nawet jedno ogłoszenie. Często na ogłoszenie jednego psiaka załapuja się inne.
  20. [quote name='Justyna Lipicka']chyba nie wyróżniło mi Almy przy wyróżnieniu bezpłatnym...zobacz Iwoniu jak coś to na 7dni ją wyróżnię od siebie: [URL]http://tablica.pl/oferta/biszkoptowa-3miesieczna-slodycz-alma-do-adopcji-ID1vhTB.html[/URL][/QUOTE] Niestety nie ma wyróznienia. :shake:
  21. [quote name='Malgoska']Szelka też zostaje już na 8 godz ale u nas sytuacja inna bo jest Sonia, która ją niańczy pod naszą nieobecność. Tzn Sonia śpi, zawsze dużo spała, a Szelka kładzie się koło niej i też podsypia. Jak wracam to zaczyna szczekać jak słyszy otwieranie furtki a potem wypada i dzikie biegi urządza, zazdrośni sąsiedzi:eviltong: patrzą z niedowierzaniem jak to pies powinien witać Panią :multi:.[/QUOTE] I nie psoci Szelosława ? Pewnie zostawiasz jej coś do czytania ? ;)
  22. [quote name='barb']Marta - jesteś jeszcze na urlopie czy wrocilaś do pracy ?[/QUOTE] [quote name='Marta72']juz pracka:) a o co chodzi Barb?[/QUOTE] Czy sunia dobrze się sprawuje jak zostaje sama w domu ? ;)
  23. [quote name='barb']Ikusiu pisz szybko ten mail. Pomylilam oferty - była jeszcze jedna podeslana nam przez Figunię, w ktorej piesek bylby bez wstępu do domu - chyba na informacyjnym wroclawskim. Przepraszam[/QUOTE] Ikusiu wysłałam tez wczoraj PW - mam nadzieję, ze dotarło.
  24. Iwoniam, myślę, że skoro mala Sonia ma już domek to w ogłoszeniach piesków od hell angell moznaby by wyedytować kontakt na Ciebie? Tak zrobiłam na dogomanii.
  25. Marta - jesteś jeszcze na urlopie czy wrocilaś do pracy ?
×
×
  • Create New...