barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']No przyznam, że nie doczytałam. Widziałam tylko info wklejone w poście 4775, ale tam nie ma mowy o życiu tylko na podwórku. Dzisiaj zamierzałam dzwonić do Państwa i poznać szczegóły, gdzie doczytam więcej? Fiord MUSI znaleźć swoje miejsce na ziemi. U nas wygląda to tak, że obdarzył Kejsi ogromną miłością, choć nie dostaje - dla jego dobra - ku temu jakichś szczególnych powodów. Im dłużej u nas jest, tym gorzej dla niego, coraz bardziej się przywiązuje. Jest to po prostu totalne uwielbienie. I tak było poprzednio, kiedy jeszcze w lutym "wypatrzył i wybrał" sobie Kejsi po przyjeździe z Olkusza w lecznicy. Życie na podwórku było by dla niego na 100% ciekawsze, niż zamknięcie w czterech ścianach, daje możliwość aktywnego oczekiwania na powrót Pana/Pani do domu, ale przebywanie na nim dzień i noc nie leży w jego naturze. To piesek pokojowy, uwielbia "swoją podusię", na której śpi i odpoczywa bez proszenia i nakazów. Pamiętam jeszcze jego odmrożenia na łapkach w lutym i spory katar... No i pilnuje nogi opiekuna, a każda z nim rozłąka jest ogromnym stresem. Dom z podwórkiem dla podopiecznego to marzenie dla każdego wolontariusza, ale samo podwórko? Odpada! Na ogłoszenia nie było ani jednego telefonu:shake:. Co robić!!?? Ps. Fiord został zaczipowany.[/QUOTE] Ikusiu pisz szybko ten mail. Pomylilam oferty - była jeszcze jedna podeslana nam przez Figunię, w ktorej piesek bylby bez wstępu do domu - chyba na informacyjnym wroclawskim. Przepraszam -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']ok będziemy korzystać z tablicy, chyba Malinka nie ma nic przeciwko?? chyba że chcesz żebym Ci maile osobne wysyłała? ja ogłaszam na tych stronach: tablica.pl gumtree.pl alegratka.pl morusek.pl lento.pl adopcjapsa.pl sloniu.pl pineska.pl pajenczyna.pl przygarnijzwierzaka.pl MALINKA Sebus jest z Tarnowa, zmień dane sobie bo tel do Iwonki jest[/QUOTE] Ja jeszcze robię na Cafeanimal, na dogomanii i [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] (tam warto wstawić psa w typie rasy) z regionalnych Krakusik i Tarnowiak Najskuteczniejsze są chyba jednak na tablicy - tam też warto wyróżniać. Natomiast najtaniejsza możliwość wyrożnienie jest chyba na allegratce (od 1,30 zł) PS Kiedyś na tablicy pierwsze wyrożnienie było za darmo. Nie wiem czy nadal tak jest? -
[quote name='hotelamok']Hmm, ciekawe w ktorej jest napisane by z psem spac w lozku:roll:[/QUOTE] :evil_lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']A co myślisz o Fiordzie Iwonko, tak nieśmiało zapytam? Ja nie chcę decydować Szfowo.[/QUOTE] Ikusiu ale tam piesek nie mialby wstępu do domu, czytalaś ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
:obrazic:;)[quote name='Malgoska']nie z Ciebie, tylko z Waszej wymiany zdań :)[/QUOTE] -
Reaktywowane ogloszenia Basta na allegratce i na Morusku.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] To mój błąd - sorry - 7-8 lat ma Diego[/QUOTE] I tak poprawilam - 7 lat Iwoniu jesli nie będziesz pisać na ogloszenie w sprawie pieska na wsi to wkleje go u missieek? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']jesteście boskie, wasza konwersacja doprowadziła mnie do łez ze śmiechu:) po z już nic nie ma:) w górę:) w dół:)[/QUOTE] Bardzo śmieszne...:cool3: a mnie naprawdę zrobił sie pęcherz na środku wewnętrznej strony dloni - myslę, ze od myszy.:-o -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='hotelamok'][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Ja oczywiscie Panstwu podrzucilam innego"mojego" pieska ale tez powiadomilam ja ze i wy cos podeslecie[/QUOTE] Już Iwoniam na pewno wytypuje psiaki jeśli nie stąd to z wątku missieek. Wielkie dzięki za namiary na potencjalne domki. A zagladałas na bazarek na splate dlugu pieskow w hoteliku ? Link w moim podpisie :lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='hotelamok']Trufla boi sie jak ktos obcy sie do niej zbliza, przed dziecmi uciekalaby az by sie za nia kurzylo:evil_lol:[/QUOTE] Biedna Trufla - trzeba jej szukać spokojnego domu bez dzieci. Będzie ciężko. A jeśli chodzi o ogloszenie w prawie psa do domu na wsi - możesz podać adres mailowy ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='hotelamok']Pani wlasnie odpisala: Bardzo dziękuję, szukam raczej młodego psa, od szczeniaka do 1,5-2 lat max. Po psa wybieram się w środę, więc będę czekać na informacje z innych miejsc. Pozdrawiam, Ania Srebro[/QUOTE] Czyli Korę można by zaproponować. Lala i Diego odpadają a to takie fajne psiaki. Poczekamy jednak na Iwonkę do środy zdązymy jakieś podesłać. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']OK. Się robi:lol:. Wyslałam już kilka i o dziwo:evil_lol: udało się...[/QUOTE] Naprawde jesteś nieoceniona :lol: Sprawdż tylko czy w wysylanych zaproszeniach link się otwiera. I nie musisz ściśle trzymać sie alfabetu, jeśli kogoś znasz i jest szansa, że skorzysta z zaproszenia - to wysylaj. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='hotelamok']Tylko taki e-mail, mysle ze nie tylko o labka chodzi, pisalam Pani ze cos jej podrzucicie. A tu jeszcze inny e-mail: witam ,jesteśmy zainteresowani adopcją pieska. mieszkamy na wsi we własnym domu z dużym podwórkiem dookoła ogrodzonym. Mieliśmy psa,który był u nas przez 18 lat,niestety musieliśmy go uśpić ze względu na jego chorobę. Szukamy psa który zostałby nowym przyjacielem rodziny. Jesteśmy gotowi podpisać umowę adopcyjną i zagwarantować psiakowi dobrą opiekę . Możliwy odbiór osobisty w Krakowie. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny 512 206 982 pozdrawiamy[/QUOTE] A Trufla nie pasowalaby do żadnego ogloszenia. Nie wiadomo jaka ona jest do dzieci ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']dostałam pw, dziękuję:) dieguś już zgłoszony do ogłoszeń[/QUOTE] Ojej to my bardzo dziękujemy :buzi: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='hotelamok']Wczoraj oglaszalam jednego "z moich" pieskow dokladnie labradora. On juz znalazl domek ale nadal mam o niego duzo zapytan. Przesle e-maila do mnie, odpowiedzcie moze ktorys z waszych pieskow znajdzie domek: [B][email protected][/B] Witam, Chciałabym się zapytać czy ogłoszenie jest dalej aktualne. W przyszłym tygodniu wybieramy się po psa do schroniska, ale jeśli nie znajdziemy jakiegoś odpowiedniego dla nas (mamy dwoje małych dzieci), to byłabym zainteresowana adopcją tego psiska.. Pozdrawiam, Anna Srebroa[/QUOTE] Wielkie dzięki ale czy to musi być labek ? Może być jakiś inny lubiący dzieci i jakie mialby mieć gabaryty ? Nie wiesz czy zainteresowania Państwo mieszkają w bloku czy domu ? Dzieciolubna jest np. Kora Iwonki, Diego - piesek w typie boksera, Lala missieek. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']ok, co znaczu od z w górę? Po z już nic nie ma[/QUOTE] To w dół ;) - jeśli zdążysz. Każde zaproszenie na wagę złota. :lol: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']ok:lol:. Daj znać, który bazarek, kiedy i komu ( nie chcę się dublować z kimś, więc jakiś system chyba jest kto jakie litery alfabetu albo co?)[/QUOTE] Najpilniejszy jest krakowianki na bdt iwoniam - on jutro sie kończy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230342-Cel-pieski-na-BTD-iwoniam-Nowa-bielizna-męska-buty-figurki-sukienki-Chore-zoo-do03-09[/url] Iwonka wysylala literę H, ja do rożnych litrek ale możesz zacząć np. od "Z" w gorę to zaproszenia na pewno się nie zdublują. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panna Marple']Mogę docelowo pomóc rozsyłać zaproszenia na bazarki lub wątek pod warunkiem, że ktoś się ulituje nad takim matołem jak ja i wytłumaczy jak się to robi:lol:[/QUOTE] Super. Postaram sie wytlumaczyć. Wysyla sie link i jakiś tekst na PW - niestety do każdego trzeba oddzielnie, dlatego to dlugo trwa. Np. Zapraszam na bazarek na zwierzaki w bdt iwoniam - tylko do jutra. W asortymencie buty, odzież damska i męska, filiżanki, figurki. link Dasz rade ? -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']barb z tego wątku Iwonia ma do ogłaszania Sonię i bernardyny, nie wiem co z olkuskiego. Ja wieczorem wezmę się za jakieś ogłoszenia bo wczoraj nie dałam rady[/QUOTE] [quote name='Malinka91']Jasne, piszcie, podałam maila wyżej, możecie słać wszystko co macie. Naprawdę nie mam co z czasem robić ;)[/QUOTE] To moze podeślij je Malince na maila ? Dałam też znać Wojtusiowi jesli potrzebuje ogloszeń dla Trufli podesłał ewentualnie do Malinki. Ja dzis spędzilam troche czasu przy kompie ale starałam sie rozsyłać bazarki krakowianki i Wojtusia. -
[quote name='sunia2000']Niestety tel milczy:( Coś ostatnio zastój:( A tymczasem kilka ogłoszeń dla dziewczynki: 1. [URL]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/?message_id=1[/URL] 2. [URL="http://wroclaw.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=409694134&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwroclaw.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D409694134%26Guid%3D13981857-aac0-a20b-2730-5e10ffff6c7d&secev=AQAAATl008gAAM0AAAABACIxMzk4MTg1ODU4YS5hMjBiMjc1LjUyYmE2LmZmZmVjMTUyAAAAAQAAAAAYa2%2B2AA23NbdVNE2qjHgfB4wf%2Bp8By9dz&wmid=409694134"]http://wroclaw.gumtree.pl/c-ViewAd?A...wmid=409694134[/URL] 3. [URL]http://www.oddam-psa.pl/publikuje-nowe-ogloszenie.htm[/URL] 4. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,60431,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...0431,Lw==.html[/URL] 5. [URL="http://www.adopcje.org/index.php?mod=account&panel=adopcje&opt=save"]http://www.adopcje.org/index.php?mod...opcje&opt=save[/URL] 6. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Wiki---cudem-uratowana---czy-znajdzie-dom---id48070.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...--id48070.html[/URL] 7. [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/122235/Wiki---cudem-uratowana---czy-znajdzie-dom-/?/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/122...ajdzie-dom-/?/[/URL] 8. [URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/122235/Wiki---cudem-uratowana---czy-znajdzie-dom-/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/1...znajdzie-dom-/[/URL] 9. [URL]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?type=standard[/URL] 10. [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/187812.html[/URL] 11. [URL]http://wroclaw.kokosy.pl/[/URL] 12. [URL]http://www.olx.pl/posting_success.php[/URL] 13. [URL]http://owi.pl/dodaj/drobne[/URL] 14. [URL]http://adoptujemy.pl/dodaj-ogloszenie.html[/URL] 15. [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/wiki-cudem-uratowana-czy-znajdzie-dom-21149205.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/wiki-...-21149205.html[/URL] 16. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/1990079[/URL] 17. [URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/256607-wiki-cudem-uratowana-czy-znajdzie-dom--oferta-dolnoslaskie/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...-dolnoslaskie/[/URL] 18. [URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/127653819/wroclaw-Wiki-cudem-uratowana-czy-znajdzie-dom.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...jdzie-dom.html[/URL] 19. [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/42969/wiki---cudem-uratowana---czy-znajdzie-dom-_/"]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/4...najdzie-dom-_/[/URL] 20. [URL="http://top-ogloszenia.net/index.php?view=postframe&cityid=502&catid=&subcatid=119&success=true"]http://top-ogloszenia.net/index.php?...9&success=true[/URL][/QUOTE] Sama zrobiłaś ? Trzymam kciuki za odzew.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/32052-Wątek-Krakowskich-Zwierzaków/page682[/URL] pani szuka szczeniaka na wątku krakowskim, Iwonka może masz jakiegoś który by odpowiadał?[/QUOTE] To ten post [quote name='Rudzia-Bianca']Dzwoniła do mnie kobieta, mieszka sama z 12 letnią córką , szuka szczeniaka, suki docelowo max do 15 kg bo ma chory kręgosłup i dmucha na zimne gdyby coś się działo i trzeba by było sunię nosić - wygląd obojętny . Domek nie sprawdzony ale pani brzmiała rozsądnie bardzo :) Szuka szczeniaka z Krakowa lub okolic. Może wiecie o jakiejś suni .[/QUOTE] -
[quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/32052-Wątek-Krakowskich-Zwierzaków/page682[/URL] pani szuka szczeniaka za wątku krakowskim, missieek może masz jakiegoś który by odpowiadał?[/QUOTE] kopiuję post [quote name='Rudzia-Bianca']Dzwoniła do mnie kobieta, mieszka sama z 12 letnią córką , szuka szczeniaka, suki docelowo max do 15 kg bo ma chory kręgosłup i dmucha na zimne gdyby coś się działo i trzeba by było sunię nosić - wygląd obojętny . Domek nie sprawdzony ale pani brzmiała rozsądnie bardzo :) Szuka szczeniaka z Krakowa lub okolic. Może wiecie o jakiejś suni .[/QUOTE]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Hmm, ona będzie mniej więcej taka jak Sonia, kiedy dorośnie. Może jakiś inny szczenior z wątku Iwoniam? Sporo ich.[/QUOTE] Pani jest na tym wątku. Iwonka napisala, że Alma będzie zdecydowanie dużym psem. [quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/32052-Wątek-Krakowskich-Zwierzaków/page682[/URL] pani szuka szczeniaka na wątku krakowskim, Iwonka może masz jakiegoś który by odpowiadał?[/QUOTE] Wkleję tu post [quote name='Rudzia-Bianca']Dzwoniła do mnie kobieta, mieszka sama z 12 letnią córką , szuka szczeniaka, suki docelowo max do 15 kg bo ma chory kręgosłup i dmucha na zimne gdyby coś się działo i trzeba by było sunię nosić - wygląd obojętny . Domek nie sprawdzony ale pani brzmiała rozsądnie bardzo :) Szuka szczeniaka z Krakowa lub okolic. Może wiecie o jakiejś suni .[/QUOTE] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Podeślij im tą sunię od Iwoniam, nie pamiętam imienia, ona ma ciemną - czarną mordkę. Może nie jest taka szalona, ale też "żywa i aktywna", na tyle ile zdążyłam ją poznać. I gotowa do adopcji, zdrowa. Edit: Zdjęcia w poście 4 na domowym wątku Iwoniam. To Alma.[/QUOTE] Alma wlaśnie sie spodobała ale niestety jest za duża.:shake: