Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Iwoniam, jesli Malinka jest chętna do pomcy w ogłoszeniach - napisz czy i kto najbardziej ich potrzebuje. No i co z domkiem dla Korci, ktory miał być ? Jest kilka wątków na, ktore można by ją wstawić ale nie wiem czy to jeszcze potrzebne ?
  2. Tak, to jest bardzo ważne żeby nie lekceważyć żadnej osoby, ktora okazuje zainteresowanie psem, w tym wypadku Dosią. Chodzi o to by z zaistnialej sytuacji wyciągnąć wnioski. Dzięki temu, że Iwoniam i Hotel Amok przyjęli za dobrą monetę dociekliwość Marty i cierpliwie udzielali jej wszystkich wyjaśnień - dzisiaj Szczęściara jest szczęśliwa.
  3. [quote name='Marta72']Barb pewnie ze zostawała:) bardzo czesto:) ale max 4 godz.....a 3 razy w tyg bedzie musiała dac rade 8.... debiut 8godzinny w czwartek...[/QUOTE] Jak dala radę być sama 4 godziny to 8 też powinna wytrzymać. :lol:
  4. :oops:[quote name='Marta72']Dzień dobry jak Wojtus wspomniał dziś dwa tygodnie mijają :) i z tej okazji sunia zrobił mi wielki prezent i wskoczyła do łózka!!! Polezałysmy sobie tak dłuższą chwilke:) Ale najbardziej się ciesze z tego,że zaskakuje o co chodzi z tym moim zatrzymywaniem sie kiedy zaczyna ciagnąć i napinac fleksi, zaczyna wygladac to tak ze idziemy i ona jak czuje ze napina sie linka odwraca sie patrzy na mnie i zwalnia:) Oczywiście nie zawsze,ale prawie zawsze:) Iwonko z Amoka nie żartuj i nie dziękuj:) staram sie nie zarnowac Twojej pracy i tego,ze dałaś Szczęciarze szansę:)Gdy tak dzis lezałysmy pyskiem w twarz o tym pomyslałm...o tej zółtej budzie, o ludziach którzy jej to zrobili i o Tobie, gdyby nie Ty dzis nie byłoby jej u mnie, DiĘKUJE:) PROSI,PROSI ŁAPKA O MIZIANIE:):)[/QUOTE] I znow mi sie oczy pocą ... Iwonko z Amoka, zaglądaj tu częściej. Wojtuś czy Trufla ma aktualne ogloszenia ? Na wątku bdt Iwoniam pojawiła sie Malinka91 - chętna do pomocy w oglaszaniu. Marta, czy Szczęściara zostawala już sama w domu ? Bo Twój urlop chyba się kończy ?
  5. [quote name='Ikusia'] Hell-angel się nie odzywa, może nie chce zapeszać. Ale minął tydzień, odkąd zawiozłyśmy szczeniaka Sonię do DS do Olkusza. Jeszcze nie wróciła hehehe, więc myślę, że można się powoli cieszyć. W domku nie ma dzieci, tylko dorośli i wyrośnięta młodzież. Myślę, że powinno starczyć rąk do pracy nad skierowaniem nadmiaru energii w odpowiednim kierunku. Ogłoszeń Sonii nie usuwam. Inne szczeniaki czekają.[/QUOTE] Ojej to świetnie :multi:tylko przed chwilą poleciłam Sonię osobie ktora szukala "szalonego" szczeniaka. Muszę napisać, że to już nieaktualne. A ja wczoraj jeszcze odświeżałam małej ogłoszenia. Iwoniam, Boksio przesłany:lol:
  6. Iwoniam, wczoraj jednak wysłalam info i napisalam, że będziesz mieć nowe -zaraz wyślę jeszcze raz. Czyli Diego jest jednak mlodszy niż napoczątku ustalono ? Było 7-8 lat jest 5-7 ? [I]edit[/I] To chyba pomylka bo wyżej napisałaś jednak 7-8 lat? I kontakt na Ciebie ? Wcześniej był na Ingę ? Ok - podam na Ciebie. [quote name='iwoniam']nieco zmodyfikowane do ogłszen: [FONT=Verdana][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][COLOR=#444444][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Diego to piesek w typie boksera, ma około 5-7 lat, jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi; lubi zabawę, sam zaczepia. Chętnie się przytula i szuka kontaktu z człowiekiem, ma typowe zachowania boksera. Bardzo lubi dzieci. Biega za kotami, ale ich nie atakuje.. [/FONT][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana][COLOR=#000000]Przeszedł operację, leczenie i znacznie lepiej chodzi, a nawet juz biega i podskakuje na powitanie.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000]Z psami widuję się tylko przez siatkę; nie szczeka, nie warczy. To raczej one [/COLOR][/FONT][FONT=Verdana]atakują[/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#000000] i zaczepiają Diega.[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000]Mimo bólu i trudności z chodzeniem chce zabawy, zaczepia ludzką rekę, przyjmuje pozycje typowo bokserowe, ale zwykle kończy się to wywrotką i wtedy odpuszcza; ból i niemoc zwyciężają. Ta posiwiała mordka jest wynikiem choroby i bólu, nie wieku, to nie jest dziadek...[/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana][COLOR=#444444]Gdyby ktoś zechciał mu jakoś pomóc... kontakt do mnie.. Zaszczepiony, wykastrowany. Nie zostanie wydany do budy ani na łańcuch. Przebywa w okolicy Trzebini.. BARDZO dziekuję w imieniu opiekunki za jego ogłaszanie.[/COLOR][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
  7. Głaski dla Czesia ;)
  8. Na wątku bdt iwoniam dogomaniaczka Malinka91 poszukuje "szalonego" szczeniaka, ktory nie będzie duży. Może masz takiego missieek ?
  9. [quote name='iwoniam']Dziękuję Ci, ew można przekierować - zycze sobie = Tobie takich licznych przekierowań z gumtree[/QUOTE] Na razie niestety głucha cisza -wszędzie. Zaglądam kilka razy dziennie na swoją pocztę z nadzieją - ogłoszenia aktywowane sa na mnie - i nic.:shake: [QUOTE] Tak, Alma jest nadal do adopcji - nasze drugie dzisiejsze wizytowanie to jakieś nieporozumienie :( Bardzo mi przykro :shake: Alma szuka domku, jak najbardziej.[/QUOTE] Piekna jest :lol: Do domu, który sie na nia zdecyduje na pewno wniesie wiele radości. :lol: [QUOTE] Dziękuję Ci bardzo za wczorajszą pomoc i przysmaki dla maluszków. ! :) [/QUOTE] Panna Marple to prawdziwy :angel:dla pieskow z tego (i nie tylko tego) wątku. :calus: [QUOTE] Tak, tak. Alma to taka Alma-Palma - ona ma tyle energii co wszystkie pozostałe pieski w domu razem wzięte. Nie gryzie ludzi ;). Intensywnie bawi się z psami i upatrzyła sobie miotły - sprząta mi tu od rana do nocy a co dziś robiła? POrwała puszkę, wsadziła do niej łebek i tab biegała momencik. Jak nie ma gryzaków to trzeba jej pilnować, bo ją energia roznosi Mimo to.. jest taka piękna, ze każdy się za nią oglada. Będzie piękna, ale duża. Do kolana to ona będzie mieć grzbiet - głowa znacznie wyżej. Alma będzie duza suczka. Zapraszam Was mimo wszystko do jej poznania. Popracujemy nad narzeczonym. :) Lekcje wychowania dla Almy gratis :) [/QUOTE] [SIZE=2]Gdyby jednak narzeczony nie dal sie przekonać to jest też na watku nie mniej szalona od Almy średniaczka - Sonia. [/SIZE]To link do jej ogłoszenia. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Mlodziutka-sunia-szuka-domu-id46968.html[/URL] [B]edit [/B][B]Przed chwilką Ikusia na olkuskim napisała, że Sonia od tygodnia w nowym domu. [/B] [QUOTE] OJ, tak. Na 1 stronie jest w czym wybierać. Będziemy aktualizować regularnie. Co 2-3 dni są aktualne info na 1 stronie.[/QUOTE]
  10. Czyli Alma odpada ze względu ma gabaryty ? Szkoda. :shake: Ogłoszenia bardzo potrzebne. :lol:
  11. Wierzę w skuteczność papierowych ogłoszeń. :lol:
  12. Witaj Malinko ! :lol: Skąd jesteś i jak trafiłaś na wątek ? :lol: Oczywiście Iwonka odpowie jak tu zajrzy tymczasem kopiuję ogloszenie szczeniaczkow, z ktorego wynika, że Alma będzie raczej dużą sunią. "Alma, Astra i Apis to 3miesięczne szczeniaki które już wiele w swoim krótkim życiu przeszły. Ciężko chorowały, ale już dochodzą do siebie. Najsłabszy z rodzeństwa jest Apis. [B]Alma jest największa z całej trójki i najbardziej żywiołowa. Waży 7kg, będzie dużym psem. Jest w typie boksera.[/B] Astra i Apis są mniejsi (5,5-6kg) więc jak dorosną będą średniakami. Astra jest bardzo wesołym psiaczkiem, natomiast Apis jest spokojny, dochodzi do siebie po chorobie. Całe rodzeństwo jest zdrowe, odrobaczone i czeka na szczepienia. Uczą się załatwiać swoje potrzeby na zewnątrz, są pojętne. Bardzo garną się do człowieka. Pieski nie zostaną wydane do budy ani na łańcuch. Warunkiem adopcji jest wizyta adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: tel - 515192985, email: [email][email protected][/email]"
  13. Zmienilam mail i telefon w ogloszeniach kociąt na Iwonkę. Tylko na gumtree nie potrafię.
  14. [quote name='iwoniam'] Kora w strasznej depresji, zaraz jedziemy do pani doktor, bo tak dłużej nie moze byc Nio i czekamy na powrót Sarci z"wakacji". Mam nadzieje, ze po spotkaniu będzie lepiej.[/QUOTE] Biedna Korcia. Ale przeciez ma u Ciebie do towarzystwa tyle innych zwierzaków... [QUOTE] Nie, nie wysłałam. Czy Ty już wysyłałaś? Nie chce się dublowac, a jakoś mi ta info o wysyłaniu na PW umknęła[/QUOTE] To zaraz wyślę - też nie chcialam dublować. :) [quote name='Justyna Lipicka']Malgosia wysłałam w końcu paczkę dzisiaj:) Iwoniu a co z Leonem od Bergi? masz jakieś zdjęcia by poogłaszać?[/QUOTE] Będą nowe fanty na bazarku :lol: Justynko a Leon nie ma jeszcze domku ? Albo coś pomyliłam, muszę przeszukać wątek. Zdjęcia Bergi :loveu::multi::lol: [quote name='iwoniam'] na stronce są ja nie mam nowych[/QUOTE] Czyli chyba coś pomylilam z domkiem Leona :oops: [QUOTE] wieczorem, jak wrócę z drugiej wizyty (teraz wet i juz mnie nie bedzie) zamieszczę nowe zdjęcia Diego i wiecej o nim, bo mamjuz noe informacje musze teraz pedzic ;)[/QUOTE] To ja się wstrzymam z wysylaniem maila do agaga.:lol:
  15. Zapamiętam.:lol: [SIZE=1]Ja ogłaszam tez Sonię z Przytuliska w Boguchwale. [/SIZE];)[SIZE=1] [/SIZE][quote name='iwoniam'][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8440/7890889936_2cf79d14ca_z.jpg[/IMG] to takze jest Sonia Soniaczków Ci u nas dostatek ;)[/QUOTE]
  16. [quote name='iwoniam']Dziękuję Ci.. my jesteśmy po pierwszej wizycie przed-adopcyjnej. Pani chce na 100% albo Astrę albo Apisa, chcę je jeszcze doleczyć, jesteśmy umówieni za kilka dni na przywiezienie maluszków. Mam nadzieje, że nic się nie zmieni i maluszki będą po chorobie wracać do formy.[/QUOTE] To wspaniale wieści. Ranne z Was ptaszki. Natalka też byla z wizytą ? :lol:
  17. [quote name='Justyna Lipicka']dziś ogłoszę bernardyna i Sonie [/QUOTE] Chodzi o Sonię od hell angell czy jest jeszcze jakaś inna (oprócz domowej Soni Malgoski) ?
  18. Iwoniam czy wysyłalas Agaga21 info o Diego na PW ? Trzymam kciuki za wizyty przeadopcyjne i za zdrówko kotków u Ikusi, piesków u Malgosi i wszystkich innych czworonogów jakie pojawiają się na tym wątku
  19. [quote name='wojtuś'][B]Pan Dawid zainteresował się i prosi o info o tych pieskach [/B] [SIZE=3][B][email protected][/B][/SIZE] [B]I nową Sunią w Bukownie mini mix husky/malamut, fajna, przyjazna, jeszcze bezimienna [/B][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/3455/dsc0690x.jpg[/IMG][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1548/dsc0743l.jpg[/IMG][B] Proszę Was o przesłanie info o pieskach wprost do Pana, napiszę mu, że otrzyma info:)[/B][/QUOTE] Ta sunia z Bukowna jest u mamy missieek ? Pewnie trzeba wyslać do missieek PW bo nie wiem czy ona tu zagląda.
  20. [quote name='agaga21']witam:) trafiłam tu przez przypadek, oglądałam bazarek i na zbiorowym zdjęciu psiaków, wpadł mi w oko diego. świetny psiak, bardzo mi się podoba. ponieważ mam właśnie mały pakiet ogłoszeń do wykorzystania(20 ogłoszeń), postanowiłam podarować go właśnie jemu. może tak jak ja go w tłumie wypatrzyłam, ktoś go wypatrzy gdzieś w necie i wybierze właśnie jego... jeśli można, to proszę na pw tekst do ogłoszeń ze zdjęciami :)[/QUOTE] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Diego-w-typie-boksera-szuka-domu-id45305.html[/URL] A móglby być link do ogłoszenia ? Tam są fotki i tekst. Chyba, ze poczekamy na Iwoniam bo może ma jakieś informacje o psiaku z ostatniej chwili ? Diego ma zrobionych okolo 10 ogloszeń i odnawianych tam gdzie to jest możliwe ale oczywiście każde kolejne ogloszenie to wieksza szansa dla psiaka.
  21. [quote name='sharka']Wieczorny spacer jest koło 20-tej bo później mała nie chce wychodzić, a jak już wyjdzie to siada, że dalej nie pójdzie i ciągnie do domu. Rano o 5-6 gotowa do życia :)[/QUOTE] Ciekawe co będzie w zimie gdy ciemności zapadają juz o 17-tej ? Zdjęcia śliczne.
  22. Tak od 17-tu dni. :lol: I jest cudnie. :loveu: Na zmianę decyzji już za późno. :shake:
  23. [quote name='Figunia']Trzymam kciuki za jeden upragniony- właściwy telefon...[/QUOTE] Pewnie nikt nie dzwoni bo Sunia2000 coś by napisała ale ogloszenia caly czas odświeżam, gdzie tylko to mozliwe. Ładnie się sprzedaje bazarek dla Viki - warto zajrzeć - kosmetyki juz od złotówki.:lol:
  24. [quote name='Malgoska']Troszke lepiej. Dzis kolejne kłucie:([/QUOTE] Biedaczki.
  25. [quote name='Malgoska']mizianko za uszkiem dla Szczęściary:)[/QUOTE] I ode mnie ;) A jak się czują Szeleczka i Sonieczka ?
×
×
  • Create New...