Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. Kolejna propozycja tym razem domu stałego.Pani mieszka na wsi,ma kastrata pekina i dwie kundlice cud urody po sterylce,w kojcu owczarka kaukaskiego lat 10 ,wychodzącego na psacery,Pani nie pracuje,cały czas w domu. Link do Fb https://www.facebook.com/dagmara.romanowska.1?fb_dtsg_ag=AdyO3Il9mSZ4J3F7V-hNlZaPGdWJFUEVcc3jkpBv8QmMgw%3AAdwUWH5GyuTulqqAuSHWKjaPo8xhQfjVVKzgDR21lgwFSQ nr tel 602 853 092 Mieszka koło Nowej Soli,może podejchać po sunię do Wrocławia,gdyby się taki transport trafił. Oczywiście na wizytę PA wyraża zgodę i ud profilu i nr tel .
  2. Jeżeli sunia nie znajdzie domku na już to mam deklarację domu tymczasowego do czasu znalezienia domu stałego.Świętochłowice,pies kastrat cziłka,dziecko jedno.Dt za karmę i weta,ew leki. Domek sprawdzony,była wizyta PA zrobiona przez Ewu,przy innej okazji.
  3. Edgar pojechał 10 września do domu ,powodzenia synku :)
  4. Po rozmowie z Anecik wiadomo już ,że szukamy doświadczonego domu bez zwierząt,dzieci.Jakiekolwiek rękoczyny niestety mu się nie podobają,tyle,że ostrzega warcząc,żeby dać mu spokój.Jeden miesiąc w hoteliku damy radę opłacić,kolejne będzie ciężko. Przydałby się doświadczony dt ,tylko gdzie znaleźć taki bez psów? Ludzie dzwonią dalej pytając o yorka. Starała się o Toffisia dziewczyna z Andrychowa,która mieszka i studiuje na Śląsku,niestety często jeździ do rodziców a tam nie dość ,że dwa psy,to jeden agresor.Niepewny ten dom bardzo,pies potrzebuje stabilnego domu.
  5. Po konsultacji z Aldoną,najlepiej zamówić i zapłacić ,Ona tylko odbierze.
  6. Podałam nazwę suchej,do tego obojętnie jaka mokra.Nie zrobię zamówienia z tel,laptop mi tego nie uciągnie :( adres Aldony masz. Siadły mi w jednym czasie i telefon i laptop,telefon kupiłam ,żeby tylko był,laptop po naprawie,chyba nie warto w niego było pakować kasy :(
  7. Czy nie lepiej zamówić za pobraniem ? przelać kwotę na konto Aldony i wtedy opłaci paczkę na miejscu ? wtedy paczka dochodzi w 2-3 dni,jak zamówi się rano, zwykle do 11-tej.
  8. Czesio szczęśliwy ,sezon na jabłka :) sam sobie przebieram ;) jem i o dziwo nie mam biegunek :)
  9. Przykra sytuacja :( biedna dziewczyneczka :(
  10. Dziękuję serdecznie :) Dziękuję Wam serdecznie :) Mam na dnie karmy ,na kilka dni wystarczy ;( pięknie się uśmiecham prosząc o zamówienie : Royal Canin gastro Intestinal Gi 25 i puszki mokrej ,to już obojętnie,bo to tylko do leków. to tak na szybciutko tyle,wrócę z nowymi zdjęciami i powiem co u mnie nowego ;)
  11. Dziękuję,że jesteście u Toffisia :) wszystkie rady są bardzo cenne :) jaguska dzięki serdeczne za wpłaty ! Nawet nie wiesz jak się cieszymy :) Toffiś w hoteliku w stosunku do ludzi jest ok,do psiaków trochę powarkuje,ważne ,że nie gryzie. Telefony są codziennie o yorkusia,wytłumaczyć trudno,że do yorka to mu bardzo daleko.Dla potwierdzenia,że przecież w ogłoszeniu widzą co chcą na zdjęciach,przysyłają je w sms ;) Musi zadzwonić w końcu ten ktoś :) Basiu to nie plaskaty.Cudny,powinien szybko znależć domek :)
  12. Dziękuję Wam,że jesteście :) mam nową ulubienicę,Milenkę,kociaczek słodki :) zdjęcia duże,bo Bgra sobie na tel nie radzi :(
  13. Podziękuj serecznie !lecę udostępniać.Życzmy sobie powodzenia.
  14. Przepraszam,na tel to ja nie umiem zupełnie się tutaj poruszać. Basiu bez zbiórki nie damy rady,do ostatniego ma opłacony pobyt,dalej...mam pusto w skarpecie,tyle co dla Czesia i Edgara na bad i sterylkę.Jeszcze tak ciężko nie było.
  15. Basia jutro jedzie na wizytę PA do Katowic,jak nie Malinka to może chociaż zdecydują się na tymczaskę Basi,oczywiście jak domek będzie w porządku. Bogda podaj nr,szkoda tracić kontakt :)
  16. https://m.olx.pl/oferta/dasz-mi-dom-CID103-IDvmZmb.html?ref[0][path][0]=478321827&ref[0][ajax]=1&ref[0][action]=myaccount&ref[0][method]=details A teraz?
  17. No to strzeliłam babola ! Przepraszam ! To niestety nie takie proste na tel,jak powiększam trzcionkę to już wcale nie mogę się połapać :(
  18. Hmmm ja to widzę,może dlatego,że zmieniałam miasto :(
  19. Dziękuję kochana :) wrócę do domu to zapiszę na pierwszej str .
  20. Bielsko-Biała zrobione https://www.olx.pl/i2/mojolx/details/478321827/
  21. Tak,niech dzwoni do Basi,nigdy nie wiadomo,może akurat to ten dom i zaczeka na Toffisia .
  22. Bogduniu może Poznań ? Dziękuję !!!
  23. Zrobiłam z też na Ustroń https://m.olx.pl/oferta/podlotek-10-m-cy-sunia-do-adopcji-CID103-IDvmJPX.html?ref[0][path][0]=478262169&ref[0][ajax]=1&ref[0][action]=myaccount&ref[0][method]=details
  24. Czy ktoś może zrobić ogłoszenia Malince ?bardzo proszę,laptop znowu w naprawie,nie ogarnę z telefonu :(
×
×
  • Create New...