-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Kolejna propozycja tym razem domu stałego.Pani mieszka na wsi,ma kastrata pekina i dwie kundlice cud urody po sterylce,w kojcu owczarka kaukaskiego lat 10 ,wychodzącego na psacery,Pani nie pracuje,cały czas w domu. Link do Fb https://www.facebook.com/dagmara.romanowska.1?fb_dtsg_ag=AdyO3Il9mSZ4J3F7V-hNlZaPGdWJFUEVcc3jkpBv8QmMgw%3AAdwUWH5GyuTulqqAuSHWKjaPo8xhQfjVVKzgDR21lgwFSQ nr tel 602 853 092 Mieszka koło Nowej Soli,może podejchać po sunię do Wrocławia,gdyby się taki transport trafił. Oczywiście na wizytę PA wyraża zgodę i ud profilu i nr tel .
-
-
Po rozmowie z Anecik wiadomo już ,że szukamy doświadczonego domu bez zwierząt,dzieci.Jakiekolwiek rękoczyny niestety mu się nie podobają,tyle,że ostrzega warcząc,żeby dać mu spokój.Jeden miesiąc w hoteliku damy radę opłacić,kolejne będzie ciężko. Przydałby się doświadczony dt ,tylko gdzie znaleźć taki bez psów? Ludzie dzwonią dalej pytając o yorka. Starała się o Toffisia dziewczyna z Andrychowa,która mieszka i studiuje na Śląsku,niestety często jeździ do rodziców a tam nie dość ,że dwa psy,to jeden agresor.Niepewny ten dom bardzo,pies potrzebuje stabilnego domu.
-
Przykra sytuacja :( biedna dziewczyneczka :(
-
Dziękuję serdecznie :) Dziękuję Wam serdecznie :) Mam na dnie karmy ,na kilka dni wystarczy ;( pięknie się uśmiecham prosząc o zamówienie : Royal Canin gastro Intestinal Gi 25 i puszki mokrej ,to już obojętnie,bo to tylko do leków. to tak na szybciutko tyle,wrócę z nowymi zdjęciami i powiem co u mnie nowego ;)
-
Dziękuję,że jesteście u Toffisia :) wszystkie rady są bardzo cenne :) jaguska dzięki serdeczne za wpłaty ! Nawet nie wiesz jak się cieszymy :) Toffiś w hoteliku w stosunku do ludzi jest ok,do psiaków trochę powarkuje,ważne ,że nie gryzie. Telefony są codziennie o yorkusia,wytłumaczyć trudno,że do yorka to mu bardzo daleko.Dla potwierdzenia,że przecież w ogłoszeniu widzą co chcą na zdjęciach,przysyłają je w sms ;) Musi zadzwonić w końcu ten ktoś :) Basiu to nie plaskaty.Cudny,powinien szybko znależć domek :)
-
Podziękuj serecznie !lecę udostępniać.Życzmy sobie powodzenia.
-
Przepraszam,na tel to ja nie umiem zupełnie się tutaj poruszać. Basiu bez zbiórki nie damy rady,do ostatniego ma opłacony pobyt,dalej...mam pusto w skarpecie,tyle co dla Czesia i Edgara na bad i sterylkę.Jeszcze tak ciężko nie było.
-
Basia jutro jedzie na wizytę PA do Katowic,jak nie Malinka to może chociaż zdecydują się na tymczaskę Basi,oczywiście jak domek będzie w porządku. Bogda podaj nr,szkoda tracić kontakt :)
-
https://m.olx.pl/oferta/dasz-mi-dom-CID103-IDvmZmb.html?ref[0][path][0]=478321827&ref[0][ajax]=1&ref[0][action]=myaccount&ref[0][method]=details A teraz?
-
No to strzeliłam babola ! Przepraszam ! To niestety nie takie proste na tel,jak powiększam trzcionkę to już wcale nie mogę się połapać :(
-
Hmmm ja to widzę,może dlatego,że zmieniałam miasto :(
-
Dziękuję kochana :) wrócę do domu to zapiszę na pierwszej str .
-
Bielsko-Biała zrobione https://www.olx.pl/i2/mojolx/details/478321827/
-
Tak,niech dzwoni do Basi,nigdy nie wiadomo,może akurat to ten dom i zaczeka na Toffisia .
-
Bogduniu może Poznań ? Dziękuję !!!
-
Zrobiłam z też na Ustroń https://m.olx.pl/oferta/podlotek-10-m-cy-sunia-do-adopcji-CID103-IDvmJPX.html?ref[0][path][0]=478262169&ref[0][ajax]=1&ref[0][action]=myaccount&ref[0][method]=details
-
Czy ktoś może zrobić ogłoszenia Malince ?bardzo proszę,laptop znowu w naprawie,nie ogarnę z telefonu :(