Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. no i już świat piękniejszy haha To prawda :) sama słodycz,wszyscy odwiedzający domek są nim zachwyceni,na zabranie do domu nikt niestety się jeszcze nie zdecydował :(
  2. Taki uroczy pachnący goźdznikowym olejkiem misio :) Domku czy gdzieś jesteś ? jak do ciebie dotrzeć ? musi taaamm gdzieś, ktoś czekać na Czesinka.
  3. Obiecane zdjęcie Czesinka :) patrzy może i zły ;) bo wszyscy tylko,że Czesio grubasek,tylko Aldonka i ciocia Bgra mnie rozumieją,że ja tylko włos zapuszczam na zimę :)
  4. Zakochałam się w tym smyku.
  5. Będą Bogduniu :) zaczął się rok szkolny Aldona ma mniej czasu,szkoda,że te nasze psy niby blisko,ale jednak w obie str około 100 km :(
  6. Uwierz sporo takich osób,dzwonią,rozmawiamy wstępnie są chętni,podaję namiary na PsiArek,potem pytam Anettke i ... :( To niepojęte :( Dzisiaj znowu dzięki gratisowemu transportowi Ola.mo byłyśmy u Anettki i zabrałyśmy Toffisia na dwugodzinny spacer :) Pies bez zastrzeżeń,cudo nie pies :) Spotkaliśmy na polnej drodze psiolubną rodzinę z ośmiolatkiem,Toffiś bardzo pozytywnie zainteresowany chłopczykiem :) Spisał się na medal.Nie mam siły na zdjęcia dzisiaj,coś tam wstawiłam na skarpetę,tymczasem wkleję filmik.
  7. Zaraz oddzwoniłam,Pani zdziwiona..o co ? o psa chodzi ?niebywałe.Po chwili powiedziała,że to może syn,że jak wróci do domu to mu powie,nr tel sobie zapisała i ....cisza :(
  8. Paczka dotarła i już nawet opakowanie rozpoczęte ,dziękuję serdecznie jeszcze raz za karmę dla Czesia :)
  9. " Neo , trzyletni piesek w typie shih tzu szuka doświadczonego oraz odpowiedzialnego domu. Jest psem spokojnym jednakże kiedy pozwolimy mu na zbyt wiele z przyjemnością nas zdominuje, kocha spacery jednakże lubi zaczepiać szczekaniem inne psy, spacery tylko i wyłącznie pod pełna kontrola czyli nie spuszczamy go że smyczy, Neo porprostu nie uznaje słowa " wróć ". Potencjalny domek musi mieć doświadczenie z tą rasa gdyż jak wiadomo przy shih tzu pielęgnacja jest czynnością codzienną jednakże jak chodzi o pyszczek Neo także jest innego zdania czyli pychol i pazurki są nietykalne a nawet jeżeli zajdzie potrzeba pielęgnacji łatwo się jej nie podda. Zapewne pojawią się pytania jak Neo żyje z innymi zwierzętami no więc wygląda to tak jeżeli ma w pobliżu kota , ogólnie nastawiony jest mega pozytywnie, powiedziała bym że nawet zbyt mega , jest w stanie kota zamęczyć swoim zainteresowaniem kociej istoty czyli kwalifikujemy to jako zbyt nachalne czułości czego niekoniecznie koty lubią,dzieci ? Hmmm jeżeli dziecko ma ukończone przynajmniej 12 lat i pojmuje kiedy mówi mu się daj psu spokój to myślę,że taki domek może być brany pod uwagę. No to co kochani komu, komu lovelaśnego Neo ? " Nr tel Roma 600181007
  10. Dziękuję ,zaraz oddzwonię,
  11. Jakoś po wczorajszym dniu jaśniej widzę przyszłość Toffisia,ujął nas bardzo,jak pogoda nie zawiedzie pojedziemy do niego jutro.Ola.mo dzięki za darmowy transport !
  12. To było krótkie spotkanie przy okazji spaceru z naszym podopiecznym Toffisiem,Usiadłam na podjeździe,Anettka podeszła z Abi,bez jej oporu.
  13. Byłam dzisiaj u Anettki,Abi podprowadzona przywitała się nie z nami,ostrożnie,bardzo niepewnie powąchała rękę,nie chciałam jej wystraszyć dotykiem.Ta sunia jest bardzo wystraszona :(
  14. Pojechaliśmy dzisiaj odwiedzić Toffisia,zabraliśmy go na długi spacer,jestem pod ogromnym wrażeniem pracy jaką wykonali Anettka z mężem,to nie ten pies,wprawdzie dalej szukamy domu bez dzieci i bez psów,ale wróciłam pełna nadziei,że znajdzie dom:) Pięknie chodzi na smyczy,podchodzi po smaczki,pozwala się dotykać,głaskać,chociaż te ostatnie robiliśmy z umiarem. Tutaj chyba widać jak niepewnie próbuję dotknąć Toffisia ;)
  15. Dziękuję :) wiele osób dzwoni ,pyta,potem cisza :(
  16. Toffiś ma faktycznie sierść o strukturze włosa , nie wypada,rośnie.Alergia na sierść pojawia się w mniejszym stopniu niż na ślinę i naskórek.Teraz miałam tymczasa mocno w typie Shih tzu,uczuliła mnie jego ślina,nie pytaj jak bardzo:( łącznie z atakami astmy,zareagowała śluzówka,spojówki,skóra :( mocno! Więc zawsze należy alergię na psa traktować jednostkowo.Moje mnie nie uczulają.Ze wspominanymi alergenami na szacie można się uporać kąpielami psa,w wypadku shih kąpiele co tydzień. Gdzie ta Pani mieszka ? najlepszy byłby bezpośredni kontakt,próba z Toffisia śliną,naskórkiem,szatą.Z alergią jest niestety tak,że nigdy nie wiesz na co się uczulisz . Jeżeli pani nadal jest zainteresowana podaj proszę mój nr tel :)
  17. Czy na wszelki wypadek mam wstawić post w grupie transportowej ?
  18. Kasia jest zajęta w tej chwili,nie może odpisać,z odebraniem suni we Wrocławiu nie powinno być problemu,jeżeli nie Kasia to mam zaprzyjaźnione osoby,które odbiorą i dowiozą sunię do Kasi.
  19. Też nie znam Pani osobiście,jak i większości ludzi którym wydaję psy do adopcji.Ja mam tylko dwa psy bo mieszkam na osiedlu,moje przyjaciółki mają po 8 kotów,inna 7 psów,inna 10 ,nie mnie jest oceniać,mają warunki ,chcą pomagać,nie każdy chce :)
  20. Pani chętnie pokryje koszty związane ze sterylką :) jak przejdzie procedury adopcyjne i sunia trafi do Jej domu. Pani chętnie dorzuci teraz grosik,prosi o nr konta.Jeżeli obcym nie chcesz go podawać,może wpłacić na skarpetę a ja przeleję na wskazane konto.
  21. Dziękuję,jak tylko dojdzie paczka napiszę :) Dziękuję serdecznie :)
  22. Wszystko ustalone z Ulą,podczytuje wątek,niech kasa idzie ma zdrowie :)
  23. Kupno wózeczka się przeciąga,w takim razie trudno,proszę kwotę 200 zł z tytułem "na wózeczek dla Tobiego "wciągnąć w rozliczenia i spożytkować wg potrzeb psa.To decyzja ofiarodawczyni Uli Ś. Ulka dziękuję serdecznie !!!
×
×
  • Create New...