-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
-
Uwierz sporo takich osób,dzwonią,rozmawiamy wstępnie są chętni,podaję namiary na PsiArek,potem pytam Anettke i ... :( To niepojęte :( Dzisiaj znowu dzięki gratisowemu transportowi Ola.mo byłyśmy u Anettki i zabrałyśmy Toffisia na dwugodzinny spacer :) Pies bez zastrzeżeń,cudo nie pies :) Spotkaliśmy na polnej drodze psiolubną rodzinę z ośmiolatkiem,Toffiś bardzo pozytywnie zainteresowany chłopczykiem :) Spisał się na medal.Nie mam siły na zdjęcia dzisiaj,coś tam wstawiłam na skarpetę,tymczasem wkleję filmik.
-
Zaraz oddzwoniłam,Pani zdziwiona..o co ? o psa chodzi ?niebywałe.Po chwili powiedziała,że to może syn,że jak wróci do domu to mu powie,nr tel sobie zapisała i ....cisza :(
-
" Neo , trzyletni piesek w typie shih tzu szuka doświadczonego oraz odpowiedzialnego domu. Jest psem spokojnym jednakże kiedy pozwolimy mu na zbyt wiele z przyjemnością nas zdominuje, kocha spacery jednakże lubi zaczepiać szczekaniem inne psy, spacery tylko i wyłącznie pod pełna kontrola czyli nie spuszczamy go że smyczy, Neo porprostu nie uznaje słowa " wróć ". Potencjalny domek musi mieć doświadczenie z tą rasa gdyż jak wiadomo przy shih tzu pielęgnacja jest czynnością codzienną jednakże jak chodzi o pyszczek Neo także jest innego zdania czyli pychol i pazurki są nietykalne a nawet jeżeli zajdzie potrzeba pielęgnacji łatwo się jej nie podda. Zapewne pojawią się pytania jak Neo żyje z innymi zwierzętami no więc wygląda to tak jeżeli ma w pobliżu kota , ogólnie nastawiony jest mega pozytywnie, powiedziała bym że nawet zbyt mega , jest w stanie kota zamęczyć swoim zainteresowaniem kociej istoty czyli kwalifikujemy to jako zbyt nachalne czułości czego niekoniecznie koty lubią,dzieci ? Hmmm jeżeli dziecko ma ukończone przynajmniej 12 lat i pojmuje kiedy mówi mu się daj psu spokój to myślę,że taki domek może być brany pod uwagę. No to co kochani komu, komu lovelaśnego Neo ? " Nr tel Roma 600181007
-
Dziękuję ,zaraz oddzwonię,
-
Jakoś po wczorajszym dniu jaśniej widzę przyszłość Toffisia,ujął nas bardzo,jak pogoda nie zawiedzie pojedziemy do niego jutro.Ola.mo dzięki za darmowy transport !
-
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Bgra replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
To było krótkie spotkanie przy okazji spaceru z naszym podopiecznym Toffisiem,Usiadłam na podjeździe,Anettka podeszła z Abi,bez jej oporu. -
abi Abi ma swój dom na zawsze - już nie dzikuska a domowa sunia
Bgra replied to Zagrodowy pies polski's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj u Anettki,Abi podprowadzona przywitała się nie z nami,ostrożnie,bardzo niepewnie powąchała rękę,nie chciałam jej wystraszyć dotykiem.Ta sunia jest bardzo wystraszona :( -
Pojechaliśmy dzisiaj odwiedzić Toffisia,zabraliśmy go na długi spacer,jestem pod ogromnym wrażeniem pracy jaką wykonali Anettka z mężem,to nie ten pies,wprawdzie dalej szukamy domu bez dzieci i bez psów,ale wróciłam pełna nadziei,że znajdzie dom:) Pięknie chodzi na smyczy,podchodzi po smaczki,pozwala się dotykać,głaskać,chociaż te ostatnie robiliśmy z umiarem. Tutaj chyba widać jak niepewnie próbuję dotknąć Toffisia ;)
-
Dziękuję :) wiele osób dzwoni ,pyta,potem cisza :(
-
Toffiś ma faktycznie sierść o strukturze włosa , nie wypada,rośnie.Alergia na sierść pojawia się w mniejszym stopniu niż na ślinę i naskórek.Teraz miałam tymczasa mocno w typie Shih tzu,uczuliła mnie jego ślina,nie pytaj jak bardzo:( łącznie z atakami astmy,zareagowała śluzówka,spojówki,skóra :( mocno! Więc zawsze należy alergię na psa traktować jednostkowo.Moje mnie nie uczulają.Ze wspominanymi alergenami na szacie można się uporać kąpielami psa,w wypadku shih kąpiele co tydzień. Gdzie ta Pani mieszka ? najlepszy byłby bezpośredni kontakt,próba z Toffisia śliną,naskórkiem,szatą.Z alergią jest niestety tak,że nigdy nie wiesz na co się uczulisz . Jeżeli pani nadal jest zainteresowana podaj proszę mój nr tel :)