Gojka masz rację,ja już wcześniej doszłam do wniosku,że naszymi wypowiedziami mogliśmy zrobić krzywdę pieskowi. Jeżeli właścicielka pieska poczytuje ten wątek,to przepraszam,czasem są takie sytuacje w życiu,że trzeba z bólem serca podjąć taką decyzję. Softcakes,jeśli poczytujesz wątek,odezwij się,napisz co z pieskiem.