A jak długo Krzyś korzystał z tej protezy? Może potrzebował więcej czasu na przyzwyczajenie się do niej. A może nie była precyzyjnie dobrana,szkoda jego stawów. Wydaje mi się,że jakby mu jej nie zdejmowano,to nie miałby wyboru i musiałby się przyzwyczaić. Może ktoś jest w stanie dowiedzieć sie czegoś więcej na ten temat,szkoda mi pieska.
Ocelot,odpowiadam Ci skąd takie przypuszczenie z mojej strony,że Miron nie chodzi na spacery. Napisała Anja2201 w poście 415,cytuję"Miron na spacery raczej nie wychodzi, niestety do każdego wyjazdu musiała bym go pakować w pampersa itd."
Wygląda na to,że piesio dobrze trafił. Sepia,wierzę Ci że tęsknisz,ale cóż,nie możemy zatrzymać przy sobie każdego psa. Ale jedź w odwiedziny i powiedz wnuczkom tego Pana,że piesek nie moze jeść wszyskiego bo może poważnie zachorować.
Trzymam kciuki za Szerloczka kochanego,niech zdrowieje chłopak szybko. A co do wątroby,to szczerze polecam essentiale forte,bo to lek,skuteczny,często bywa teraz w promocji,esseliv to suplement,więc zawartość nie do końca taka,jak napisano.
Beta ata,która się tutaj wpisała zgodziła się przyjąć pieska na BDT,za co jestem Jej dozgonnie wdzięczna. Beatka to wspaniała osoba,bardzo kochająca psy i umiejąca z nimi postępować. Już wielokrotnie tymczasowała psy i znajdowała im(robiła ogłoszenia.pisała świetne teksty)bardzo dobre domy. Ma swoje 2 psy,dom i duży,ogrodzony wybieg,także bardzo fajne warunki. Piesio trafia w bardzo dobre ręce.