Jump to content
Dogomania

azalia

Members
  • Posts

    7825
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by azalia

  1. Super Karolciu!Jak możesz go wygłaskać to znaczy,że zdobywasz jego zaufanie,wierzę że Ci się uda.
  2. Dziękujemy za wspaniałe wieści i czekamy na fotki.Może on rzeczywiście jest młodszy?
  3. Ten kundelek jest naprawdę ładny i do tego nieduży,ludzie chętniej biorą mniejsze psy,może uda się znaleźć mu dom.Ja też spróbuję popytać.
  4. Hurra!Łatusiu bądź szczęśliwy już na zawsze.
  5. ann ann,ja myślę,że to bardzo dobry pomysł,żeby spotkać się z psem w schronisku,zobaczyć jak się zachowuje,porozmawiać z dziewczynami,które go lepiej znają i wtedy podjąć decyzję.Myślę,że nikt się nie gniewa,bo tutaj przecież nadrzędnym celem jeste dobro psiaka i wielka szansa dla niego,którą być może mu ofiarujesz.
  6. Cieszę się,że Szarusiowi humorek i apetycik dopisują,tak trzymać.
  7. Wiosna,pięknie i zielono dookoła,może ludzie staną się lepsi i Czesterka ktoś przygarnie.
  8. Telimeno dziękujemy za w sumie dobre wieści o suni,czekamy na jutrzejsze ,mam nadzieję dobre wiadomości po konsultacjach.Dziękujemy Ci serdecznie za wspaniałą profesjonalną opiekę i wielkie serce.
  9. Taki przystojny chłopak z Romcia,że domek powinien w końcu znaleźć,może teraz po świętach coś się ruszy.
  10. Co u Koksika?Może Ci ludzie zaintertesowani nim się jeszcze odezwą,a ma ktoś ich namiary?
  11. Bardzo mi smutno i przykro,a jak Vikunia to znosi?W jakiej jest formie?
  12. Może ich postraszyć karą pieniężną,np.za brak szczepień,spacerów,brud itp.
  13. Mam nadzieję,że śliczna Lorcia szybko znajdzie domek.
  14. Foxiku kochany wracaj szybciutko do formy.
  15. Sabcia do domku ślicznotko zmykaj!
  16. I co z Vikunią?Jak kochana dziewczynka się czuje?
  17. Oj gadzia Belmondo on nie jest i bardzo dobrze,ale za to jest ładnym psem.
  18. Piękna sunia,tyle musiała wycierpieć w życiu.
  19. Aha jeszcze dopiszę kilka słów.Ktoś kiedyś powiedział,że Misia jest przywiązana do właściciela,napewno tak jest,ale z misiem też była zżyta,a musi żyć bez niego.Jej właściciel jest niereformowalny,a będzie coraz starszy i będzie jeszcze gorzej.Sunia nie ma nawet dobrego jedzenia.A jakby tak opisać jej sytuację i spróbować ogłaszać,może będzie miała sczęście,dobrze że chociaż Misiek ma jak w niebie.
  20. Sytuacja Misi bardzo mnie martwi,ten człowiek jest jakiś nierozgarnięty,nie rozumie nawet,że szwy po operaci trzeba ściągnąć.On chyba ma nawyki traktowania psa trochę przedmiotowo.Źal tej suni.po tak ciężkiej operacji na łańcuchu i niezadbana..
  21. Foxiku,teraz już będzie tylko lepiej.
×
×
  • Create New...