ann ann,ja myślę,że to bardzo dobry pomysł,żeby spotkać się z psem w schronisku,zobaczyć jak się zachowuje,porozmawiać z dziewczynami,które go lepiej znają i wtedy podjąć decyzję.Myślę,że nikt się nie gniewa,bo tutaj przecież nadrzędnym celem jeste dobro psiaka i wielka szansa dla niego,którą być może mu ofiarujesz.