Pisząc 'zostawiony samemu sobie" miałam na myśli brak kontaktu z rodziną u której jest,brak wiadomości,w tym sensie,że my nie wiemy co u niego.Nie miałam najmniejszego zamiaru nikogo oceniać i tworzyć jak napisała Danavas teorii spiskowych.jeżeli to zostało tak odebrane to przepraszam,nie taki był mój zamiar.Chciałam tylko,aby przez ten czas jak Marta jest zajęta mieć informacje o Misiu.