Jump to content
Dogomania

azalia

Members
  • Posts

    7825
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by azalia

  1. Kapselek jest ślicznym pieseczkiem,Kasia Janik o niego pytała...
  2. Bądź szczęśliwy pieseczku już na zawsze.Czekamy na wieści z nowego domku.
  3. Dlaczego Fiera nie wie czy Aza do niej trafi,no i buda się"nie robi'bo ona nie ma kasy.Wysłałam 50 zł na budę,wyczytałam,że Wojtuś też 50zł,można wiedzieć ile w sumie zebrano?Aza siedzi w płatnym hoteliku,a BDT czeka,no i czemu Fiera nie ma za co robić budy,napiszcie dziewczyny o co wtym wszystkim chodzi,bo nie wiem.
  4. Evel,a dlaczego kazałaś panu się 'przespać" z decyzją?Coś Cię zaniepokoiło?A może by się udało jakiegoś jeszcze pieska wyadoptować,jak jest dwoje chętnych,może któreś znich zgodzi się na innego fajnego.
  5. trzymam kciuki za udaną "łapankę'.
  6. Ale z Marcinka fajny chłopak,wygolony i zadbany,cieszę się ogromnie,że oczko choć trochę widzi.
  7. Piękny pies!Dlaczego od trzech lat na łańcuchu,skoro wcześniej nie był.Co za ludzie,w całej rodzinie nie znajdzie się nikt,żeby przygarnąc biedaka.A prawnuczka też go nie chce,czy ma jakieś konkretne powody?Może rzeczywiście,jakby był kupiec domu z sercem to pies mógłby tam zostać,może popytać czy już znaleźli.
  8. Masz rację Karolciu,cuda się zdarzają,a tak naprawdę to Adaś wyczuł twoje wielkie serce do niego i zaufał Ci.Teraz będzie już coraz lepiej.Adasie to dobre chłopaki,wiem coś otym,mam męża Adasia,a bratanicy pies Adaś też jest bardzo fajny.
  9. Cudownie Karolciu Ci idzie,Adaś wystawił już brzuszek,bardzo się cieszę.Wierzę,że za jakiś czs ktoś będzie miał wspaniałego i pięknego psa.
  10. Oby się Czesterkowi udało znaleźć domek,tyle cudownych osób się zaangażowało całym sercem,dziękuję Wam w imieniu Czesterka.Mam wielką nadzieję,że ten jeden ktoś nie będzie obojętny.
  11. Jakie to szczęście dla suni ,że trafi do tak wspaniałej i doświadczonej osoby.Pięknie dziękuję!
  12. Mam też nadzieję,że Cecylka potrzebuje trochę czasu żeby się zaaklimatyzować w nowym domu.
  13. Życze Sabci najlepszego domku na świecie!
  14. Bądź już zawsze szczęśliwa,zdrowa i radosna Nuteczko kochana.
  15. Cudownie,że sunieczka czuje się lepiej i już się nawet bawić chce nasze słoneczko kochane.
  16. Dzisiaj z wątku bezdomnego człowieka,suni i szczeniąt zostałam"nakierowana" na ten wątek.Toyoto,jak znajdziesz czas to zrób proszę aktualne zdjęcie suni i napisz o niej choć troszeczkę,np.czy jest już wysterylizowana i jak się czuje.
  17. A wracając jeszcze do adopcji,to może warto by zapewnić tych potencjalnych właścicieli,że Koksik jest już zupełnie zdrowy,bo pewnie wystraszyli się choroby.Mam nadzieję,że ten lęk przed mężczyznami jest przejściowy i minie.coś mi podpowiada,że to ma związek z jego chorobą,przeżył jakiś uraz.
  18. Cieszę się,że Koksio ma się dużo lepiej,a co do tego lęku to wydaje się mało prawdopodobne,aby nikt tego wcześniej nie zauważył.A może uraz do mężczyzn zrodził się w czasie choroby,ktoś obszedł się z nim niedelikatnie,może bolesne zastrzyki,a może jeszcze coś innego,oby to powolutko minęło,bo w przeciwnym razie musiałby trafić do domu,gdie są same kobiety,a to niełatwa adopcja.
  19. Bądź szczęśliwa Cecylko już na zawsze!
  20. Co u Dusieńki słychać,prosimy o wieści ..i może zdjęcia.
  21. Doro napisz prosimy bardzo co słychać u Nelusi.Pozdrawiamy i pogaskania dla sunieczki.
  22. Czy ktoś wie co u Koksa?
  23. Biedne te psiaki,nie ufają ludziom.
  24. Śliczne te dwupakowe dziewczyny,niechże już znajdą wreszcie domki swoje.
×
×
  • Create New...