Jak to dobrze,że są jeszcze tak wspaniali lekarze weerynarii,jak Telimena.Sunia miała wielkie szczęście trafiając do Twojego gabinetu.Bezinteresowność,empatia,troska są ciągle towarem deficytowym,dziękuję serdecznie,że sunia dostaje to wszystko bez ograniczeń.