Jump to content
Dogomania

azalia

Members
  • Posts

    7825
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by azalia

  1. trzymam kciuki za domek dla brunusia
  2. Te łapinki biedacek po chorobie ma takie łysiutkie,ale futerko odrośnie,domku mu trzeba najbadziej.
  3. Obiecałam sobie,że już żadnych stałych deklaracji,bo nie pracuję,a mam już sporo stałych i jednorazowe też podsyłam.Ale nie mogę przejść obojętnie,jak widzę jej oczy,deklaruję 20 zł miesięcznie,niech się uda kochanej dziewczynce.
  4. Ludzie kochani,co się dzieje z Misiem?Mam wrażenie,jak byśmy byli na wyspie bezludnej,przecież telefony działają,kilka minut zawsze można znaleźć.Martwię się tą sytuacją....
  5. Nie można się nie uśmiechać patrząc na Hermesika hasającego po zielonej trawce,a ten jego uśmiech rozbrajający.Piękny,mądry psiak,tylko domku mu trzeba,dopiero by chłopak nam rozkwitł.
  6. Jak się Kajtuś miewa?
  7. Bądź szczęsliwy w swoim domku Piko-Filusiu na zawsze.
  8. Kochany Foxio,jak dobrze,że już szczęśliwy.
  9. Co z Alfisiem?Gdzie on trafił?Nie chcę nawet myśleć,że pies po takich przejściach mógł źle trafić.Nikt nic nie wie?
  10. Nasza dzielna Tosieńka,oby domek dobry znalazła,a tu już kolejne nieszczęsliwe maleństwo,co za naród,czy to się kiedyś zmieni?Chciałabym dożyć takich czasów.
  11. Dziewczyny jedźcie kochane i wracajcie z psem,trzymam mocno kciuki.
  12. Stasieńku,bądź szczęśliwy już na zawsze,niech twoi ludzie cię mocno pokochają.
  13. Olenko dziękuję Ci serdecznie za dom dla Sabci-Tinki.Ale ma śliczne posłanko i duuuużo szczęścia,że trafiła do Ciebie.A,że nie chce jeść chappi,to ma rację bo to wielkie świństwo,ma tylko 4% białka,przepraszam,że się wtrącam,ale kup jej proszę Cię inną karmę,po tej nie będzie ani zdrowa,ani ładna.
  14. Co słychać u Kajuni?
  15. Żeby tylko Pani była cierpliwa i nie zrezygnowała,bo ludzie nie lubią długo czekać.
  16. Agusiazet niestety nie znam się na łapaniu psów,moxe uda Ci się go zwabić blisko na jakąś kiełbaskę i założyć obróżkę.
  17. Ty to masz talent dziewczyno,czyta się z zapartym tchem,jak najlepszą powieść,do togo piękne zdjęcia i WIELKIE SERCE.
  18. Dziękujemy za "opowieść"Wilczurka przeczytaną jednym tchem i za zdjęcia dla bros-DEL JEST PIĘKNY I SZCZĘŚLIWY!
  19. Kasjusz to piękny pies,a jego zachowanie,no cóż gdzieś musi dać upust swojej energii.Napewno w DT to byłby zupełnie inny pies,on musi się wybiegać,wyszaleć no i żeby miał kto go przytulić i pogłaskać,a później w DS pokochać.
  20. Mój Boże,kolejny dramat,on w schronisku nie przeżyje,o niego trzeba dbać,dobrze odkarmić,leczyć,kto mu to tam zapewni.Tylko psy się będą pastwić,żal serce rozdziera.Dziewczyny zapytajcie Kasię Janik,ona się rozgląda za pieskiem,może się ulituje,finansowo mogę go wesprzeć.
  21. Życzę Koruni,aby tekst Bjuty przyniósł jej szczęście w postaci domku.
  22. Przepraszam,poprzedni post nieopatrznie wysłałam,bez zakończenia zdania.SAMYCH szczęśliwych dni dla Zaruni i jej wspaniałych właścicieli życzę.
  23. Samych szczęśliwych dni dla Zaruni i jej wspaniałych wa
×
×
  • Create New...