MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Kupię preparat, o ktory prosiła tu Roszpunka i zostanie on wysłany bezpośrednio na jej adres.
-
Zrobiłam bazarek dla rodzinki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214030-Różności-na-rodzinę-Husky-w-potrzebie!-Do-15.09.-godz.-22.00"][FONT=Calibri][SIZE=3]http://www.dogomania.pl/threads/214030-Różności-na-rodzinę-Husky-w-potrzebie!-Do-15.09.-godz.-22.00[/SIZE][/FONT][/URL] Z góry dziękuję za okazanie serca psiakom, za kupowanie i podnoszenie. MALWA [URL="http://www.\"][FONT=Calibri][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/URL]
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
MALWA replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Do środy szybko zleci... -
zagłodzony bezdomny husky trafił do schroniska
MALWA replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='martaipieski']dzwoniły 2 osoby z człuchowa bo znalazły ogłoszenie na wirtualnym człuchowie, poprosiłam o wypełnienie ankiety na sforahusky[/QUOTE] Super, że jest jakieś zainteresowanie psiakiem. Może uda się go wyciągnąć z tego schornu, i pies pójdzie do nowego domku! Piszę do nowego, choć nie wiem czy w ogóle jakiś kiedyś miał. -
Myślę, że można spokojnie zmienić tytuł wątku. Pies trafił na swoich ludzi, i ma dom!
-
Dingo odszedł 6 września. ['][']['][']['] Pamiętamy....
MALWA replied to martka1982's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wchodzę na wątek kolejnego biednego psiaka. I nie dość, ze taki biedny, bo strasznie chory, to dodatkowo jeszcze taki starusieńki. Wiem, ze robicie przy nim Dziewczyny co tylko w Waszej mocy, ale czasami te moce przerobowe nie wystarczają. Nikt nie jest w stanie zmienić jego stanu zdrowia. Pies jest i chory i bardzo stary. Niestety. Teraz potrzebuje spokoju i miłości, i to wszystko ma z Waszej strony. Bardzo Wam dziękuję, bo to naprawdę wszystko co ten pies może teraz otrzymać od człowieka. -
Maniek po operacji!!!!Pomózcie mu spłacic dług!!!
MALWA replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Zapisuję, i na pewno tu wrócę, a teraz muszę lecieć do pracy -
[quote name='martaipieski']tak samo warczy na moje suczki gdy jest w kojcu, ciekawe czy na neutralnym gruncie zachowałaby się inaczej[/QUOTE] Pewnie dlatego, że kojec uważa za swój teren, a w nim jest jeszcze szczeniak, i stąd ta obrona. Ale kiedy wchodzi do domu, to nie może już warczeć na kota i pozostałe psy, bo już nie jest na swoim, tylko na ich terenie. Psy tak mają, że bronią swego, a na czyimś terenie raczej się wycofują.
-
RAFIK - malutki niewidomy psiaczek JUŻ w DT, poszukuje domu na zawsze!
MALWA replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Witam! W końcu znalazłam chwilę, by usiąść i poczytać ten wątek. Od samego poczatku było mi żal pieska, że mały, trafił do schronu, w dodatku ślepy. Czytajac dalej łudziłam się nadzieją, że jednak dr Garncarz pomoże. Teraz już wiem, że nie jest w stanie. Najwspanialsze, co mogło spotkać Rafika, oprócz opiekuńczych wolontariuszek odwiedzających go i wyprowadzających na spacery, to osoba Pani Zofii, którą pies pokochał, i która sama jest mu oddana. Rafik ma dobry domek, kochającą panią, ciepły kąt, żeby nie pominąć kilku miejsc w domu, w kórych może spać do wyboru. A do jedzenia dostaje tylko to co sam lubi. Marzenie! Taki domek to dla Rafika skarb! Teraz Rafik trafił na panią Zofię, ale moze w niedalekiej przyszłości trafi na równie oddaną i kochającą osobę, która weźmie go na stałe do swojego domu. A może pani Zofia, kóra związała się już pewnie z psem sama zostanie jego domem, ale to już takim stałym ? -
Gabrysia - ONka z ogromnym guzem ODESZŁA ZA TM :(
MALWA replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapisuję, i na pewno tu jeszcze wrócę, tylko ogarnę wcześniejsze wątki. -
Cudownie! Jaszka ma super domek! Jaszka trafiła na fantastyczną osobę i dobrze się stało, ze to właśnie jest ta osoba - Pani Edyta!
-
Dingo odszedł 6 września. ['][']['][']['] Pamiętamy....
MALWA replied to martka1982's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zapisuję i zajrzę później -
Super zdjęcia! Widzę, że Pakuś bardzo lubi biegać z kijkiem w "paszczy".
-
zagłodzony bezdomny husky trafił do schroniska
MALWA replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam dodać, że ten pies to prawdziwe cudo! -
zagłodzony bezdomny husky trafił do schroniska
MALWA replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Witaj Marto! A probowałaś o tej sytuacji zawiadomić carominę? Pytam, bo ona jest od huskych. Zresztą wiesz o tym, bo na innym Twoim wątku, tam gdzie jest mama i szczeniak, caromina zadeklarowała fanty na bazarek, który niebawem zrobię, i załatwiła karmę dla rodzinki. Nie wiem kto tu jeszcze jest od huskych. Na myśl przychodzi mi jeszcze tayga, ale ona sama działa w Gubinie, i chyba dosyć ma ostatnio na głowie. Spróbuj, caromina założyła stronę [URL="http://www.sforahusky.pl"]www.sforahusky.pl[/URL] , i tam jest sporo informacji na temat adopcji. Może też ktoś poszukuje tego pieska. Będę zaglądała na ten wątek. -
[Wracając do Pakunka - mam nadzieję i głęboko w to wierzę, że znajdzie on swój domek, swoje miejsce, swojego ludzia na zawsze... I nie będzie to domek, w którym będzie mu gorzej niż u mnie ;)[/QUOTE] I oby tak było!
-
Droga Roszpunko! Jestem przekonana co do tego, że Pakuś ma u Ciebie najlepiej na świecie, zresztą kolejne zdjęcia, które wrzucasz świadczą o warunkach w jakich żyje, i poza tym na zdjęciach widać, że ma uśmiechnięty pycholek. I tak wyglada szczęśliwy piesek! Jednak wyżej pisałam o tym co go pewnie spotkało, czy tak było i czy pamięta - nie wiem. I mam nadzieję, że jednak nie pamięta. A nawet jeśli coś mu się raz po raz przypomina, to myślę, że to co go spotyka u Ciebie wynagradza mu wszystkie te złe dni, które są już za nim.
-
[quote name='martaipieski'][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/8913/dsc07398j.jpg[/IMG][/QUOTE] Ale słodziak!
-
Na zdjęciach widzę uśmiechnięty pycholek Pakusia, i tak naprawdę nie rozumiem, jak można było takiego słodziaka porzucić. Może jestem inna, ale to do mnie po prostu nie dociera. Chociaż w tej historii pozytywne jest to, że on teraz ma super warunki: domek, swoje posłanie i jedzenie u Roszpunki. I mam nadzieję, że on już nie pamięta, albo nie tak bardzo, jak był sam, brudny, zanidbany i głodny...
-
Po prostu cudny. Jestem wielbicielką Pakusia!
-
A czy będzie przeprowadzana wizyta poadopcyjna? Jeśli tak, to czekam na dalsze, dobre wiadomości o sytuacji pieska.
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
MALWA replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='feliksik']kurcze denerwuję się[/QUOTE] A ja wierzę, że będzie dobrze! -
Super wiadomosci! To małej Jaszce naprawdę się udało, że znalazla takiego cudownego człowieka! :Cool!::Cool!::Cool!:
-
RAFIK - malutki niewidomy psiaczek JUŻ w DT, poszukuje domu na zawsze!
MALWA replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Trafiłam tu z bazarku cegiełkowego ślepego Juranda, na który link wysłała Romka. Teraz tylko zaznaczam, ale przy wolnej chwili poczytam ten wątek od początku do końca. Trzymaj się mały! -
Trafiłam tu z bazarku cegiełkowego ślepego Juranda, na który link wysłała Romka. Teraz tylko zaznaczam, ale przy wolnej chwili poczytam ten watek od początku do końca.