MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
zaglądam do psiaka... Jestem ciekawa czy już coś jest ustalone z wyjazdem do Roszpunki?
-
Trzymam kciuki za biedaczysko! Może uda się przełożyć operację jeszcze na dziś?
-
Troche poszperałam, i już znalazłam: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208142-ADOPCJE-WESTÓW-chcesz-adoptować-oddać-lub-zgłosić-przypadek-napisz?highlight=westy+adopcji[/URL]
-
Witam! Jasza - tu na dogo widziałam prośbę jednej forumowiczki - prosi o zgłoszenie jej jamnika, szuka do dobrego domku z ogrodem. Domek poleca. Pani, która szuka jamnika straciła niedawno właśnie takiego pieska. To przeczytałam na forum o adopcjach westów, ale teraz nie mogę tego znaleźć. Może dasz radę znaleźc, i skontaktować się z tą dziewczyną. Może to jakaś sznasa dla piesia !
-
Witam! Przelew na 30 zł poszedł.
-
Konto mam, bo przecież wpłacałam na bazarki. Jutro z samego rana zrobię przelew. Trzymam kciuki za psiaka!
-
Tayga, napisz komu przelać kasę, bo tak jak pisałam wyżej do transportu mogę się dorzucić.
-
A, to będę teraz mądrzejsza ( wczoraj dowiedziałam się co to takiego kojec interwencyjny ). A co do propozycji BDT - wielkie dzięki dobra kobieto!!!
-
Co za tragedia! Biedny piesek!:-( Za głodzenie zwierzaka zrobiłabym to samo. :mad: W tym "schronisku" chyba jakiś kretyn pracuje skoro zwierzęta głodują, a karmy przyjąć i tak nie chce. Ciężko będzie pomóc innym psom. Trzeba byłoby je szybko stamtąd zabrać. Zbiórki karmy na nic, bo i tak nie przyjmą, a jak już, to też nie ma pewności czy pies coś z tego dostanie?
-
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Witam![/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Poproszę konkretnie: co trzeba opłacić? ( pytam, bo nie wiem jeszcze co to jest takiego BDT ). Jeżeli chodzi o mnie to dorzucę się do kosztów dojazdu psiaka - 30 zł. Żal mi go strasznie... i jeśli ulitowała się nad nim jakaś dobra dusza ( czytaj: Roszpunka), to trzeba się szybko decydować. Aguś napisz mi czy mam wpłacić na Twoje konto, czy kto inny będzie zbierał kasę.[/FONT][/SIZE]
-
A dzięki za podpowiedź. Teraz już wiem o co chodzi. A psiaka i tak szkoda do schronu. On taki malutki. A może jakiś domek tymczasowy by się dla neigo znalazl. Kurczę, szkoda biedaka. Mały taki, i z sierścią nie wiadomo co?
-
Śliczny piesio. Ja mam słabość do takich malutkich, nakolankowych piesków. Z mordki to on taki bardziej terrierowaty. Zastanawiam sie tylko co to jest ten "kojec interwencyjny"? Czy to znaczy, że on jest u kogoś na podwórku w kojcu, czy raczej na terenie Straży Miejskiej, kóra go przywiozła? Teraz jest lato, to takich bid jeszcze troche pewnie będzie, ale myślę, że taki maluch dość szybko powinien znaleźć miejsce u kogoś w domku.
-
Witam! Zaglądam... I zastanawiam się tylko, czy w Twojej okolicy jest może jakaś organizacja broniąca praw zwierząt, może by ktoś z takiej organizacji pomógł. Ja jestem z innego województwa, to nie bardzo się orientuję o fundacjach z Warszawy. Czasami weterynarze sami podpowiadają, gdzie taką fundację znaleźć. Pozdrawiam.
-
Witam! Też oglądałam ten reportaż. Jakim trzeba być zwyrodnialcem, aby zrobić coś takiego zwierzakowi ? Aco do kary, to zrobiłabym z nim to samo, zagłodzić, i pozostawić gdzieś zamkniętego bez wody i jedzenia, a niech tam, może sobie zdechnie.... A co do kary - to nie mam zudzeń. Kara jeśli będzie to maksymalnie 2 lata do odsiadki, kórą i tak rzadko zwyrodnialcy dostają. Ot cała kara.
-
YUKI (dawniej HES) husky ze schroniska szuka opiekuna i przyjaciela
MALWA replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Witam! Bardzo sie ciesze, ze Yuki ma domek i swoich normalnych ludzi. ( fotki super!!!!! ). Dla takiego schoroniskowego pieska to bardzo ważne. Oczywiscie mieszkajac teraz w domku na pewno to doceni. Co do Ciebei Tayga - też uważam podobnie jak Drago - Jesteś Kobieto Wielka! Szkoda tylko, ze tesknota nie mija zbyt szybko... Pozdrawiam. -
Spanielka i jej córeczka Dora w swoich wymarzonych domach!!
MALWA replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Witam! Taka smutna suńka... Moim zdaniem trzeba zabrać od tej baby i sunię i małe, a przynajmniej tyle ile ta kobieta odda. I może lepiej jej się nie tłumaczyć co i jak. Jeśli napiszesz jej , że znajdziesz im lepszy dom, to dopiero będzie hryja... Baba się obrazi i nic Ci nie odda, ani nie sprzeda. A według mnie to te biedne szczeniaki z matką mieszkają gdzieś w garażu czy w piwnicy ( patrz na zdjęcie ścian ), a ten karton w którym leżały, to taka ściema. Nawet za mały jak dla nich wszystkich. Czekam na wieści i pozdrawiam. -
Oczywiście pomyliłam. To nie jest westik, ale czytałam w tym samym czasie inny artykuł, i pokręciłam. Piesek biedny, fakktycznie. Trzeba siły zbierać na pomoc. Proszę o info jaka pomoc jest potrzebna i gdzie piesek przebywa obecnie. A za zagłodzenie psa, to po prostu zrobiłabym to samo. To straszne musi być takie cierpienie z głodu, taka niemoc, no bo co pies ma zrobić jak jest głodny...
-
Sfilcowany,zadredziały, niespełna 3 kg pudel mini. z padaczką-MA DOM!!!
MALWA replied to monikab's topic in Już w nowym domu
To super, że Ituś trafił do dobrego domku. Dla mnie zostanie juz Itusiem, chociaż jak się do pieska ładnie mówi, to każde imie jest ładne, Tobi też. Z niecierpliwością czekamna zdjęcia. Pozdrawiam. -
Sfilcowany,zadredziały, niespełna 3 kg pudel mini. z padaczką-MA DOM!!!
MALWA replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Super! Bardzo się cieszę, że historia tego malca ma wspaniały koniec. A co do mojej pomocy, to tylko pieniądze, i one mogły choć ciut pomóc. Pozdrawiam. -
Sfilcowany,zadredziały, niespełna 3 kg pudel mini. z padaczką-MA DOM!!!
MALWA replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Witam! I co dalej z Itusiem? Jk jego zdrówko? Pytam, bo bardzo mnie interesuje, czy ta Pani, która była chętna wzięła już do siebie pieska. Niestety ja małego nie wezmę ( mam już kochanego i nicpotego starszego westa i kilka kotów pod opieką ). Ale i tak jego los mnie bardzo interesuje. Pozdrawiam. -
Sfilcowany,zadredziały, niespełna 3 kg pudel mini. z padaczką-MA DOM!!!
MALWA replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Witam! Bardzo się cieszę, że u Itusia już lepiej, byleby było tak dalej. Pzodrawiam. -
Sfilcowany,zadredziały, niespełna 3 kg pudel mini. z padaczką-MA DOM!!!
MALWA replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Witam! Jestem bardzo ciekawa co z Itusiem po zabiegu? Pozdrawiam. -
Sfilcowany,zadredziały, niespełna 3 kg pudel mini. z padaczką-MA DOM!!!
MALWA replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Witam! To jednak znalazłam ten temat. Teraz sprawdzam co u Itusia, a tu cisza taka...