MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Witam! Od końca sierpnia lub początku września zrobiłam kilka bazarków. Rozliczyłam te bazarki do końca, otrzymałam na wątku bazarku potwierdzenie, że pieniądze wpłynęły na wskazane w bazarku konta ( tj. cele ). Wyczytałam w regulaminie bazarku, że teraz w tytule bazarku muszę wpisać "DO USUNIZĘCIA". Mam pytanie w związku z tym, co dalej z tym bazarkiem, jeżeli będzie usunięty, czy nie będę mogła już w ten link wejsć? I skąd mam wiedzieć kto jest moderatorem moich bazarków? Pytam, bo na pierwszejstronie są podane trzy osoby. Pozdrawiam. MALWA
-
Wyjątkowa Babcia Rita - biega za TM [']
MALWA replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ok. To na potwierdzenie poczekam. A co u Rity ? -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
MALWA replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że Bezik jest już u siebie w domku! Szkoda tylko, że oczek nie dało się uratować... Ja cały czas nie mogę tego przeżyć, biorąc pod uwagę, to, co ten psiak przeżył, sam jeden zamknięty na lata w chlewie. W sumie to po tym wszystkim zasługiwał na to, by znowu widzieć... Ale i tak najważniejsze, że jest u siebie i jest kochany przez nową rodzinę! -
Wyjątkowa Babcia Rita - biega za TM [']
MALWA replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam do psiny, jak się czuje Rita, jak zdrówko, i co w ogóle z psiną po operacji ? Poza tym poproszę o potwierdzenie wpływu kwoty 184 zł z mojego bazarku tu na wątku oraz na bazarku: http://www.dogomania.pl/threads/216137-Nowe-książki-!!!-Bazarek-na-3-bardzo-chore-psiaki-!!!-ROZLICZAM Kwotę 184 zł wpłaciłam 1 listopada, i napisałam to w poście nr 164. Do tej pory nie widzę tej kwoty w rozliczeniu na pierwszej stronie i zastanawiam się czy ta kwota w ogóle dotarła. Wpłacałam na konto fundacji. -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
MALWA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Tak tak - dostałam od Frankiego sms-a. Jego Pańcia jest pod niebywałym urokiem naszego przystojniaka - bardzo za Niego dziekuje. Mówi,że super się dogadują! Poproszę o świeże foteczki :)[/I][/QUOTE] Myślę, że Franki też jest pod urokiem nowej pani, bo to serdeczna, życzliwa osoba. -
Zaglądam do suni... Jak się czuje Sziwa, co z raną po operacji, czy wszystko w porządku ?
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
MALWA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Czy można liczyć na wiadomości z nowego domku Frankiego? A moze jakieś zdjęcia się tu znajdą... -
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
I co z tego, ze Lusia brudna i umazana czymś, najważniejsze, że szczęśliwa. Gdzieś tu na dogo widziałam bazarek na najbardziej uśmiechnięty pychol, jej nadawałby się na ten bazarek. Poza tym dla usmiechęnietego pyska jest 20 % zysku. -
Wspaniale, że Gacuś nabiera ciałka. Tak wygłodzony i chory pies dlugo pewnie nie dojdzie do prawidłowej wagi. A po operacji, pozostaje tylko gojenie łapki, może rehabilitacja i dalsze podkarmianie. Jeszcze długa droga przed nim, ale ku lepszemu. I wierzę w to, że Gacuś znajdzie najlepszy dom na świecie!
-
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
MALWA replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Brawo Dziewczyny! Wykonałyście naprawdę sporo pracy nad facetem i jego nakłanianiem na oddanie psa. Na szczęście Gaja juz bezpieczna i szczęścliwa. Teraz trzeba ją tylko odkarmić, bo ze zdjęć widać, że jest chudziutka. Trzymam za Gajkę kciuki ! -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
MALWA replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola'] W sobotę lub niedzielę wybieramy się do psów z karmą; jesli i tym razem nie uda się - do hoteliku Murki pojedzie inna mała suczka w potrzebie. Tak odwlekam tę ostateczna decyzję, bo wciąż mam nadzieję...[/QUOTE] Ja jestem jednak dobrej myśli... może uda się uratować małą Gaję.... A jeśli nie, to choć inna biedota zyska. -
[quote name='martaipieski']my już w domu, Sziwa smutna odpoczywa, ale wszystko poszło ok. a ja kombinuje jak te towarzystwo odseparować: Moje jak zostaja same zamkniete w 1 pokoju to jest ryzyko że się pogryzą Sziwa musi być sama bo potrzebuje spokoju Atos musi być oddzielony od Sziwy i najlepiej od moich bo on je podgryza i trzeba je miec na oku, bo nie wiem czy którejś z moich tez nerwy nie puszczą....a mam tylko 2 pokoje:/:([/QUOTE] Najważniejsze, ze już Sziwa jest po operacji. Atos da radę, Sziwa też. Może mały pójdzie trochę do kojca w ciagu dnia, to będziesz miała ciut mniej na głowie. Chciałam wczoraj odpisać na pw, ale masz Marta zapchaną skrzynkę.
-
Zdjęcie na dywanie powalające, śliczna mała Smołka. I do tego taka szczęśliwa. Oby szybko poszła do nowego domku!
-
Trzymam kciuki za jutro, za operację Sziwy i wszystko inne! Psiaki na zdjęciach są prześliczne. Sziwa cudowna!
-
[quote name='Incia']Pako to nie wiem, czy wie...:roll: Ale i tak Go kocham:loveu:[/QUOTE] A ja sobie myślę tak: Po co Pakusia ogłaszać i szukać mu na silę domku? :cool3: Incia - adoptuj zwierzaczka! Będziesz go mogła kochać codziennie! :evil_lol: I z wizytą PA nie będzie problemu, bo Roszpunka też z Kielc... :eviltong:
-
Wyjątkowa Babcia Rita - biega za TM [']
MALWA replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z mojego bazarku, który był m.in. na Ritę uzbierała się kwota 275,80 zł, i część dla Rity to 92 zł. Z uwagi na to, ze dziewczyny, które opiekują się Iryskiem ( pierwszy cel bazarku ) zrezygnowąły z "części" Iryska, gdyż są na plusie, to postanowiłam, że tę kwotę, która dostałby oddemnie Irysek przekażę na Ritę. Dzisiaj poszedł przelew na 184 zł na konto wskazane przez _bubu_. Proszę o potwierdzenie wpłaty na wątku oraz na bazarku: [FONT=Calibri]http://www.dogomania.pl/threads/216137-Nowe-ksi%C4%85%C5%BCki-!!!-Bazarek-na-3-bardzo-chore-psiaki-!!!-ROZLICZAM[/FONT] Cieszę sie, zę babulinka już po operacji, i trzymam kciuki za jej zdrowie. Serdecznie pozdrawiam. MALWA -
Z mojego bazarku, który był m.in. na Gucia uzbierała się kwota 275,80 zł, i część dla Gucia to 92 zł. Dzisiaj poszedł przelew na 92 zł na konto TOZ w Koninie ( podane przez martka1982). Proszę o potwierdzenie wpłaty na wątku oraz na bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/216137-Nowe-ksi%C4%85%C5%BCki-!!!-Bazarek-na-3-bardzo-chore-psiaki-!!!-ROZLICZAM"][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/threads/216137-Nowe-ksi%C4%85%C5%BCki-!!!-Bazarek-na-3-bardzo-chore-psiaki-!!!-ROZLICZAM[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] Trzymam kciuki za Gucia, zdrowiej mały i oczywiście bardzo się cieszę, że psiak jest na 4 łapkach!
-
Maleńka Trusia WIDZI!!!!!! I POJECHAŁA DO DS!!!!!!!!
MALWA replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Temida, może napisz tu na wątku ile jeszcze potrzeba kasy na operacje oczka . Niewątpliwie do zabiegu musi byc zgromadzona cała kota, ale na razie tu cisza taka. Jak już będzie wiadomo ile potrzeba, to może łatwiej będzie kogoś przekonać, zachęcić do pomocy... -
Zdjęcia po prostu super! A szczególnie to, na którym Sziwa biegnie uśmiechnięta. Trzymam kciuki za suńkę do czwartku.
-
[quote name='barb']:lol::lol::lol: A jak Pakuś w rankingu do kaledarza? Niestety 27-go tam nie zajrzalam. Zapomnialam, ze to koniec glosowania. :oops:[/QUOTE] A ja zajrzałam i oddałam 3 głosy na Pakunka! Tyle, ze o konto do wpłaty prosiłam trzy razy. Dzisiaj dostałam. To mam nadzieję, ze i głosy policzą. Niestety nie wiem jak Pakuś wypada w tym rankingu, bo nie mogę się tam nijak połapać....
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
MALWA replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Super, że psiaki są takie szczęśliwe, a co najważniejsze - bezpieczne. -
Maleńka Trusia WIDZI!!!!!! I POJECHAŁA DO DS!!!!!!!!
MALWA replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Ten znicz mnie powalił.,.., NIe doczytałam od razu tego co pod spodem. Zaraz pomyśłałam, że coś z TRusią sie stało... To okropne, że patrząc na znicz można mieć od razu negatywne skojarzenia....