Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. [quote name='doddy']Przepraszam, nie doczytałam. Ostatni post mi zasłonił konkrety. Pełne dane do przelewów: [URL]http://www.fundacja-ast.pl/pl/fundacja/dane-fundacji[/URL][/QUOTE] Przelew poszedł na 124,50 zł i w tytule bazarku wpisałam: bazarek Struny dla Basco od MALWA. Proszę o potwierdzenie wpływu pieniążków na moim bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217967-Nowe-ksi%C4%85%C5%BCki-i-bi%C5%BCu-na-chore-psiaki-%21-ROZLICZAM"]http://www.dogomania.pl/threads/217967-Nowe-ksi%C4%85%C5%BCki-i-bi%C5%BCu-na-chore-psiaki-!-ROZLICZAM[/URL] Pozdrawiam serdecznie. MALWA
  2. Chciałabym wpłacić kwotę z bazarku Struny na Bosco, ale nie mam nadal nr konta i danych. Poproszę na pw jakieś dane...
  3. [quote name='arielka186']Ja jednak bazarek dla Rity zrobię po Świetach- teraz jest zastój, ten obecny prawie nie schodzi, więc lepiej poczekać... Buziaki dla Babuni- i proszę, zmień, _Bubu_ tytuł :)...[/QUOTE] Potwierdzam, na moich obecnych bazarkach - linki w podpisie - straszny zastój, a potrzeby ogromne! [quote name='pinczerka_i_Gizmo']MALWA, ja niestety nie mam dostępu do konta Fundacji, dostęp ma tylko _bubu_. Napisałam do niej prywatnie, i w sprawie potwierdzenia wpłaty i w sprawie tytułu.[/QUOTE] Ok. Ja poczekam, ale tylko wspomniałam o tym, aby nie umknęła moja wpłata, to znaczy, chodzi mi o to, by znalazło się potwierdzenie na moim bazarku, bo tylko po potwierdzeniu mogę prosić moda o usunięcie rozliczonego bazarku.
  4. [quote name='miki27']Nagłówek "rozliczenie" wklejony. Nie mam starych rachunków z Rossmana bo tam głównie kupuję puszki i suchą, dlatego zacznę wklejać od poniedziałku jak zakupię suchą. Zna ktoś osobę lub hurtownię gdzie można byłoby taniej zakupić karmę dla kotów? Bo pewnie można gdzieś tańsze puszki kupować. Wiem,że na allegro są karmy, ale tam mają Purinę itp za 150zł za 15 kg a mi chodzi o taką tańszą, i co za tym idzie niestety gorszą. Zwłaszcza puszek tańszych nigdzie nie mogłam znaleźć tylko RC, Kitekat, Whskas itp.[/QUOTE] To w tym rozliczeniu wpisz ile do tej pory wydałaś - tak orientacyjnie. A od teraz jeśli coś kupisz, to wklejaj może te paragony, aby był jakiś dowód. Co do karmy, to najtańsze mięsne puszki są chyba w Netto - dzisiaj widziałam za 1,79 zł - mała puszka.
  5. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']MALWA, cudowna wiadomość! Kolejny raz zasiliłaś skarpetę dla Rity, a na pewno zmniejszyłaś jej dług, dziękujemy!!! :)[/QUOTE] Tylko pamiętaj, by potwierdzić wpłatę na bazarku! Pozdrawiam.
  6. [quote name='miki27']Malwa, jak w poniedziałek będę w Poznaniu to kupię karmę dla kotów to wkleję zdjęcie paragonu. Jutro mnie nie będzie w Poznaniu ponieważ Juli ma czas tylko do 10 a ja byłabym najwcześniej 9.45 to nie ma sensu przyjeżdżać na 15min a potem mam busa o 15.25[/QUOTE] Ok. Ale myślałam tez nad tym, że przydałoby się tzw. rozliczenie. Najlepiej na 1 stronie dokleić rozliczenie, i wpisać w nim ile wydałaś na koty ( i dokładnie na co).
  7. [quote name='doddy']MALWA, to my mamy prośbę jako opiekunowie Strunki, aby jej fundusze przekazać na pitbulla Bosco. Pies dostał szansę na diagnostykę i operację. Bardzo potrzebuje funduszy. [url]http://www.dogomania.pl/threads/217227-Pitbull-red-nose-czeka-na-pomoc!!-PILNIE-szukamy-DT!-woj.-lubelskie[/url][/QUOTE] Dobrze. Kwotę 124,50 zł przeleję na Bosco. Poproszę tylko o numer konta i dane, bo weszłam na pierwszą stronę, ale nie widze. Przelew zrobię wieczorem, o czym tu poinformuję. Pozdrawiam serdecznie.
  8. Witam! 18 listopada zrobiłam bazarek, ktory był m.in. dla Strunki. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217967-Nowe-książki-i-biżu-na-chore-psiaki-!-ROZLICZAM[/URL]!!! Teraz ten bazarek rozliczyłam do końca, i cżęść Struny, to 124,50 zł. Proszę o informacje komu mam wpłacic pieniądze, ponieważ Struna trafiła do nowego domu. I teraz nie wiem co zrobić... Jeśli te pieniądze nie byłyby potrzebne dla Strunki, to mogłabym przekazać na innego psiaka. Proszę o odpowiedź. Ponadto skoro ten bazarek jest zakończony, to proszę o skorzystanie z moich kolejnych bazarków, linki w podpisie, również na bidy z dogo. Serdecznie zapraszam! Pozdrawiam. MALWA
  9. Rozliczyłam do końca bazarek, i część dla Rity to: [B][U]124,50 zł.[/U][/B] Powyższą kwotę wpłacam na konto z pierwszej strony. Rozliczenie znajduje się na 1 stronie bazarku, post nr 8. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217967-Nowe-książki-i-biżu-na-chore-psiaki-!-ROZLICZAM[/URL]!!! [U][B]Po otrzymaniu w/w kwoty proszę o potwierdzenie na bazarku![/B][/U] Ponadto skoro zakończył się ten bazarek, to zapraszam na moje kolejne bazarki - linki w podpisie - również na bidy z dogo.
  10. Raz jeszcze zaprosze na bazarki z mojego podpisu. Jeden z nich m.in. jest na Gucia!
  11. [quote name='ani']Albo moze umowmy się ze najpierw to zgromadzę, porobie zdj i potem zobaczymy jak to zrobic[/QUOTE] Ok, to jak coś zgromadzisz, to napisz mi na pw co masz, i wtedy zobaczę co się da z tym zrobić. Najwyżej będzie na kolejny bazarek.
  12. Zapraszam na bazarek dla kotów z dworca PKS, ktory doklepałam do końca! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/219193-Nowe-książki-na-potrzeby-kotów-z-dworca-w-Poznaniu!-Do-17.12.-godz.-22.00.?p=18168899#post18168899[/URL] Jeśli dziewczyny możecie, to wysyłajcie pw z linkiem tego bazarku do "swoich", im więcej osób tu zajrzy tym więcej kasy będzie na karmę.
  13. [quote name='ani']Słuchajcie, a jak uda mi się coś znaleźć mam zrobic zdj, wysłać Tobie Malwa? Czy jak -bo ja nie wiem do konca jak te bazarki działają i jak sie pozniej przekazuje te rzeczy.. Moze w sobote poszłąbym z Wami, ale nic pewnego jeszcze[/QUOTE] Ja mam nowe książki i te chcę wystawić w bazarku. Zaraz zacznę klepać, to może uda mi się skończyć zanim tu usnę.... Jeśli chcesz na bazarek przekazać jakieś rzeczy, to napisz mi tu lub na pw co to jest, a ja po otrzymaniu zdjęć albo wrzucę w bazarek albo można zrobić kolejny. Tylko musimy się zastanowić jak będzie wyglądała przesyłka. Jeśli wejdziesz w bazarek w moim podpisie, to zobaczysz, ze rzeczy przekazała DRAGO, i te rzeczy są u mnie, i ja wysyłam całość. Jesli bazarek będzie zawierał zarówno moje , jak i Twoje rzeczy, to umówimy się jakoś na odbiór, i wysyłka z kosztami pójdzie z jednego adresu. [quote name='juli88']wezmę aparat porobimy więcej fotek[/QUOTE] Super! Nowe, aktualne zdjęcia kotów są wskazane!
  14. [quote name='miki27']Juli88 Malwa, dziękuję bardzo za bazarek:multi: Tak przyjmę pieniążki na karmę. Czekam też na 11grudnia bo będę mogła wtedy zagłosować w KrakVecie i jak wolontariusze z PKP wygrają to też będzie karma na PKS. Może coś w końcu ruszy, może kogoś z Poznania chwycą za serducho to Kochane Bąbelki bo naprawdę sama słodycz z Nich. Juli jak ze mną tam pójdziesz to zoaczysz,że ciężko się z Nimi rozstawać bo to w większości oswojone kotki i niestety niedługo będą musiały opuścić to miejsce, tylko nie wiadomo gdzie.[/QUOTE] To zrób rozliczenie na 1 stronie, żeby było wiadomo ile wydałaś na koty, jesli masz paragony czy rachunki, to wklej, żeby mod nie miał zastzreżeń co do rozliczenia.
  15. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Niestety Rita ciągle kaszle, antybiotyk nie pomógł. Dostała na wszelki wypadek leki na serduszko, żeby zobaczyć, czy mimo wszystko kaszel nie pochodzi jednak od serca. Trzymajcie kciuki![/QUOTE] Trzymam kciuki za babulinkę!
  16. [quote name='Cantadorra']Trzeba przyznać, że Rufuskowi się poszczęściło. Wspaniałe fotki.[/QUOTE] Tak, fotki super! Ale tez Rufus zaslugiwał na ten domek, bo długo czekał, i wreszcie się udało! To jest taki domek wyczekany!
  17. Dostałam odpowiedź i można na te koty zrobić bazarek. Poproszę, by miki27 wyraziła zgodę czy przyjmie pieniądze z bazarku i czy będzie dalej dokarmiać te koty, bo chciałabym w bazarku napisać komu po sprzedaży fantów przekaże pieniądze. Bazarek powstanie jutro, najpóźniej w sobotę.
  18. [quote name='Nikaragua']skoro maja watek na dogo, to możesz[/QUOTE] Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
  19. Już napisałam na wątku z pytaniami o bazarek czy mogę go zrobić dla kotów, zobaczę jaka będzie odpowiedź.
  20. Witam! Chciałabym pomoc dziewczynie, która zaczęła dokarmiać bezdomne koty na dworcu PKS w Poznaniu. Kotów sporo, koszty duże, a kasy za bardzo ona nie ma. Oto wątek kotów: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217830-Ciężki-los-kotów-z-dworca-PKS-w-Poznaniu.-Jest-szansa-na-pomoc[/URL] I w związku z tym moje pytanie: czy na dogo mogę zrobić bazarek dla kotów celem zebrania funduszy na karmę? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. MALWA
  21. Faktycznie bazarek rozwiązałby problem finansowy, myślę tu o zakupie karmy dla kotów. Ale nie wiem, czy na dogo można robić bazarek na pomoc dla kotów. Napiszę na wątku, na którym zadaje się pytania odnośnie bazarku. Sama też bym coś miała, to jeśli można zrobić, to zrobię taki bazarek. Tylko zastanawiam się, co w sytuacji, gdy zostaną wybnurzone te pustostany, gdzie te koty się podzieją i gdzie je wtedy należy dokarmiać ?
  22. [quote name='Romka']Oprócz,rzeczy,które się nie zmieniają,RAFIK JEST SZCZĘŚLIWY U P.ZOFII,jest jedna zasadnicza zmiana...Rafik zaczął wyróżniać swoją opiekunkę.Kiedyś w czasie wizyt nie opuszczał mnie nawet na chwilę,teraz przytula się do nóg p.Zofii a kiedy na chwilę opuściła mieszkanie,był zaniepokojony.Bardzo dobra zmiana!:lol::lol::lol:[/QUOTE] Rafik jest szczęśliwy, bo jest bezpieczny, bo ma osobę, która się nim opiekuje. Poza tym, myślę, ze on traktuje P. Zofie jak swoja Panią, i pewnie nie zdaje sobie sprawy z tego, że to domek tymczasowy, a nie taki "na zawsze"....
  23. Zaglądam do psiaka, co u Kapselka, czy jest jakiś domek na horyzoncie?
  24. O rety, sytuacja naprawdę fatalna! A kiedy mają być wyburzane te pustostany ?
  25. Ja też mocno trzymam za Jaszkę!
×
×
  • Create New...