Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Z tego co wiem, to na razie nie ma żadnego DT dla Szarika. Każdy pyta o dom, gdzie sie da. Pieniążki też zbieramy intensywnie. Ale wiecej na ten temat wie Marta. Pewnie tu odpowie, jak tylko się zaloguje.
  2. ... i oby tak dalej,a co za tym idzie i DT się znalazł!
  3. Jeszcze pół godziny i będziemy wiedziały co z Errem...
  4. A czy z wątku Boloniarek odezwał się ktoś, kto by mógł zaoferować DT? I nie widzę w rozliczeniu mojej wpłaty z pierwszego bazarku, a 7.02. wpłaciłam 140,65 zł. Proszę też o potwierdzenie na wątku bazarku.
  5. To czekamy teraz do 21.00... Strasznie mi żal Erra, tyle wycierpiał biedak, ludzie mu pomogli, i teraz jeszcze to paskudztwo, a tfu. Czytałam kiedyś historię Duszka na watku, który założyła mu nesca. Niestety Duszka juz nie ma, przegrał, i to chyba z mocznicą....
  6. Ania - o której możesz coś wiedzieć?
  7. Ja tez trzymam, za Erra, za jego powrót do zdrowia. Mocznica - precz.
  8. Kurcze... tyle osób zaangażowało się w pomoc dla Erra, i teraz taka przykra niespodzianka! Musi byc poprawa, i musi być dobrze, innej opcji nie przyjmuję do wiadomosci. Za 15 minut kończy się mój bazarek dla Err... moze jeszcze ktoś zajrzy?
  9. Dzisiaj zakończył się mój bazarek dla Szarika! Będzie niego dla psiaka około 200 zł !
  10. Zaglądam do psiaka, niestety dawno mnie tu nie było...
  11. Masakra jaklaś! Ale już kiedyś widziałam na wątkacha to ostrzeżenie. Widać proceder rozwija się nadal... A co do Szarika, to przesłałam wczoraj Marcie link do wątku Boloniarek, może dziewczyny coś zaradzą, albo któraś z Booloniarek udostępni Szarikowi DT...
  12. Rety, chwilę mnie tu nie było i już z psiakiem gorzej! Czekam na wieści co na to wet. Maluszku trzymaj się!
  13. Super, teraz Sara się wybiega na tych polach! A do kotów na pewno się przyzwyczai. Mojemu psiakowi zajęło to wprawdzie pól roku, ale przyzwyczaił się, i nie zwraca już teraz na nie uwagi. Marta - może czas zmienić tytuł, bo jest bardzo mylący.
  14. Zaglądam do Szarika! Może, któraś bystra Ciostka zrobiłaby Szarikowi ogłoszenia na Poznań, pdobno w tym rejonie jest sporo adopcji. Wiem to od Marty (na dogo: martaipieski ), która już kilka psów w wielkopolskie wyadoptowała. Dzisiaj przelałam 140,65 zł dla Szarika z mojego pierwszego bazarku! Po otrzymaniu pieniążków proszę o potwierdzenie na wątku i na bazarku. Poza tym z mojego obecnego bazarku, ktróry zrobiłam dla Szarika i Sary całość pieniążków pójdzie dla Szarika! Tak postanowiałam, ponieważ Marta - odpowiedzialna za Sarę, poinformowała mnie, że Sara znalazla dom stały!
  15. [quote name='Dil Se']Gus jest bardzo delikatny, mało odporny na to przenikliwe zimno.... Zamówiłam już dla niego ubranko w wysyłkowym sklepie zoologicznym, ale do czasu nadejścia przesyłki ubieram go w swój szalik... Wygląda jak bombka na choinkę.... Mój Mały Cukiereczek :)[/QUOTE] A co tam, może byc nawet bombką choinkową, ale ważne by na spacerze miał ciepło. Teraz takie mrozy, że mój psiak w te mroźne dni to tylko wychodzi na podwórko jak musi za potrzebą, a tak to nosa z domu nie wyściubi..
  16. Bardzo dziękuję! Na razie bazarek stanął w miejscu... Jeszcze sporo fantów zostało, i może jednak ktoś się skusi na książkę lub biżu i zakupi dla Szarika!
  17. [quote name='martaipieski']Sara była dzisiaj na pierwszym spacerku od 4 lat:) dała sobie radę, była szczęśliwa, koty niestety nadal goni za to do koni czuje respekt:)[/QUOTE] Wspaniale! Do kotów przyzwyczai sie, w końcu na jednym podwórzu i w jednym domu są!
  18. A ja trzymam kciuki za DT! I zapraszam na moje bazarki - linki w sygnaturce - jeden m.in. jest dla Szarika !
  19. Rozumiem. Myślałam, że jak opiekę nad psem przejmuje fundacja, to przejmuje również koszty. Nie do końca wcześniej to rozumiałam. Myśłalam, ze tu na dogo zbieramy deklaracje na hotelik u Ani, do którego po operacji pies wróci. Bo wróci prawda?
  20. Wspaniale, ze operacja się udała, i pies będzie żył ze sprawnymi łapami! A co z kosztami 1.800 zł? Kto ma je pokryć? Czy te koszty wzięła na siebie fundacja, która przejęła psiaka?
  21. [quote name='martaipieski']tak jak Malawaszka pisze:) wszystkie ciachniete!!! Malwa a więc kaska z bazarku cała niech idzie na szarika,[/QUOTE] Dziękuję. Tak po cichu myśłałam, ze skoro Sara zaraz idzie do nowego domu, to jej część oddam Ci na innego psiaka, albo sama zadecyduję co zrobię z tymi pieniędzmi. Jeśli te pieniądze już się nie przydadzą, to na pewno dobrze je spożytkuję przekazując na innego psiaka. Jeśli możesz to wejdź w mój drugi bazarek, tam też jest straszna bida - psiak z połamanymi łapami. Potrzeba 1.800 zł .... Chociaż sama nie wiem. Zaangażowałam się w pierwszej kolejności w pomoc dla Szarika, on taki biedny, upodlony, sama wiesz, bo czytałaś wątek, a z kolei sunia z mojego drugiego bazarku, kóra okazała się jednak psem, też biedna, z połamanymi łapkami. Może jednak dla niej łatwiej będzie znaleźć, wysępić kasę... Pomoc już jest, bo jest już zooperowana. Zaraz trafi do hoteliku. A Szarik? On nie ma w sumie nic....
  22. [quote name='malawaszka']wszystkie psy w Pile i Jędrzejewie są sterylizowane[/QUOTE] Nie wiedziałam o tym..., ale to bardzo dobrze. Nie będzie sunia przechodziła stresu i bóbu w nowym domu. A często tak jest, ze psiak jest sterylizowany dopiero w nowym domu. I niestety psiak, któremu życie odmienia się na lepsze, trafia do domu i ma taka niespodziankę na samym początku!
  23. Obejrzałam zdjęcia Gucia! Fotki super, i taki szczęśliwy z niego psiak!
  24. Brawo Marta! Super ta ekspresowa akcja z DS dla Sary! Marta, a Sara jest wysterylizowana? A jeśli nie, to czy jej nowa Pani będzie przeprowadzać sterylkę? Marta - dziękuję za info na pw, odezwę się do Ciebie w poniedziałek.
  25. Ale historia, i jaka niespodzianka. Err uratowany dzięki zgłoszeniu, że pod krzyżem jest Era. Faktycznie ta informacja uratowała mu życie. Zapraszam serdecznie na szybki bazarek, który zrobiłam dla Erra! ( link w sygnaturce ) Jeszcze tylko kilka dni !
×
×
  • Create New...