Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. Dzisiaj do domu poszła Kredka i chyba jakiś kotek ; ))
  2. Jeszcze dwa zdjęcia z kolegą z boksu : [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2viiBFzywI0/TfN_4r9mYhI/AAAAAAAAHbc/0zgcF481hEc/s640/DSCN6464.JPG[/IMG] i "tyłeczki" :evil_lol::evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-w-9z1iyjC_U/TfN_L7kHFFI/AAAAAAAAHbI/wv1k9PqlqfY/s640/DSCN6459.JPG[/IMG]
  3. Emi dzisiaj wyleciała z boksu, ale na szczęście złapałam ją za pasek i inny wolontariusz pomógł mi ją przytrzymać. Ku mojemu zdziwieniu na spacerze nie ciągnęła tak, jak zwykle. Powąchała się nawet z Pandą i nie rzucała się na nią :multi:, poza tym chciała jeszcze podejść do Migotki (?), ale biedna się jej wystraszyła :-(. Spacer kończyliśmy o 13:30, więc odpuściliśmy sobie pójście nad staw. Za to poszliśmy wzdłuż rzeki i koło boiska, a potem na polankę. A na polance Emi dostała parówki, zjadła jeszcze parówki od Kapryska, a on od niej. Spacer z Kaprysiakiem oczywiście udany i bardzo fajny :loveu:. A teraz fotki z dziś : Czeka na Kapryska :lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fIZpR5UP8f0/TfN7r4w1III/AAAAAAAAHaY/PoXJ24Pa7cA/s640/DSCN6442.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-I2s6F9PwXAM/TfN_hdyCOtI/AAAAAAAAHbM/TooPr8toe08/s640/DSCN6457.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-SA4C_TlhdAY/TfN_pLGpA1I/AAAAAAAAHbU/G_UiItt12iA/s512/DSCN6463.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2IASM8Z8htw/TfN7kLoFg5I/AAAAAAAAHaQ/9-0IIQm43qQ/s640/DSCN6449.JPG[/IMG]
  4. Jadźka wyszła dzisiaj na spacerek ! Jak będzie Dorota może napisze coś więcej o psinie :)
  5. I jeszcze dwa zdjęcia jak Kłapacz się "wybiegowywuje" - niby taki dziadek z niego, a energii ma tyle co nie jeden szczeniak :laugh2_2::bigcool: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TCS2jDHQ27Q/TfNvgSvS3lI/AAAAAAAAHYA/1HG8riVjUqs/s640/DSCN6413.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AgXUOZ2RZ9c/TfNwhlyaZ7I/AAAAAAAAHYM/3SprAIhaPNQ/s640/DSCN6420.JPG[/IMG] Filmik z Kłapczykiem w roli głównej : [video=youtube;BfgePdlVAmE]http://www.youtube.com/watch?v=BfgePdlVAmE&feature=channel_video_title[/video]
  6. Wzięłam dzisiaj Kłapaczowi linkę, żeby sobie pobiegał i baardzo mu się to spodobało. Zaczął latać, jakby miał motorek w tyłku :evil_lol: i jeszcze bardziej skakać (z radości?:roll:). No, ale od początku. Zjadł przy drzewku swoje jedzonko :p, wyczesałam go i poszliśmy na spacer :painting: Jak zbliżaliśmy się do stawu to zapięłam go na linkę i wtedy zaczął hasać :sweetCyb:, w wodzie, po pisaku - miał chociaż te 9 metrów wolności. No i jak już się tak rozbiegał, to nie spodobało mu się, że go za szelki złapałam i chciał się stawiać.:shock: Zjadł wszystko, co dla niego miałam. Wzięłam też kupę do badania i zawiozłam do "Lupusa". Okazało się, że jeszcze brakuje ileś złotych i mama Julki, która też była tam z jakimś psiakiem, dofinansowała nam. A, że Kłapacz jest bardzo kulturalnym :gent: psiakiem to [COLOR=yellowgreen][B][U]bardzo dziękuje mamie Julki :klacz:. [/U][/B][/COLOR] Ja oczywiście też :loveu::loveu: Mam nadzieję, że tym razem uda się zbadać. :roll: No i co jeszcze? Kłapaczysko się wybiegało:Dog_run:, pojadło i zapozowało :razz:. Efekty : [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ak3HQfol040/TfNvY555bfI/AAAAAAAAHX8/uulNQXQgQOA/s640/DSCN6412.JPG[/IMG] Na butelkę nie zwracajcie uwagi :eviltong: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NvPfjSmb6nY/TfNvw-Oh3xI/AAAAAAAAHYE/i4gJd_ubiRY/s512/DSCN6409.JPG[/IMG] Mordeczka :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FphtLkDYDUs/TfNwaQ7es5I/AAAAAAAAHYI/Q1HT4wxsBo0/s512/DSCN6415.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-aLAiw1_LLEM/TfNw7b4nNwI/AAAAAAAAHYQ/S4ybWQ38i0M/s512/DSCN6422.JPG[/IMG] W wodzie :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gU1z5lTjkaY/TfNxB8OnKnI/AAAAAAAAHYU/_wBfc5IGVuk/s640/DSCN6425.JPG[/IMG]
  7. Aaa to ta charciczka która siedzi w boksie (tak mi się wydaje) z Cześkiem. W takim razie może wyjdzie na spacer. Albo może obie są (chartka i ONka) w tym boksie? Super zdjęcia ^^
  8. Kurcze, a co z tymi psami, które mieszkały z Dunią? Ona są w schronisku prawda? Wiadomo coś o nich (zachowanie itp.) bo zrobiłabym im firmówki i ogłoszenia ! Jak nie to może w środę da rade je wyprowadzić na spacer. To jest jeden chyba od Duni : [URL]https://picasaweb.google.com/wolontariuszsc/Boks26[/URL] Czy Dunia była z dwoma psami, czy z trzema? Był pies1, pies2 i Dunia? Czy pies1, pies2, pies3 i Dunia? Bo wiem, że jeden uciekł gdzieś do lasu i teraz nie wiem, czy ten którego link jest wyżej jest jedyny oprócz Duni ??
  9. Poleciał przelew od malibo57 - 26zł dla psinki z bazarku za Border Colie ; )
  10. Jego buda jest najnowszej generacji - sama jutro zobaczysz ; ) Ale co tam buda, spacer ważniejszy, więc oby jutro pogoda dopisała, wtedy wszystkie wychodzące psiaki będą uszczęśliwione !
  11. Do wody może się przełamie, bo ostatnio sam pomoczył łapki, a jeszcze kiedyś ja mu je pomoczyłam i jakoś nie protestował ;-)
  12. Jestem u Kamska :evil_lol::evil_lol: Na pewno się znajdą. Michał może weźmie tą szarą (jeśli będzie), a ONka chyba będzie miała na stałe dziewczynę z poprzedniej soboty (oby :p) Kłapacz mi pisał, że nie może się już doczekać spaceru z Kamą ! :cool3::cool3:
  13. No co ? Ważne, że chce pomóc Kapryskowi się nie bać ; )
  14. Noo niestety :roll:, ale czego się nie robi dla Kłapczyka :loveu:? [I][B]Kłapacz[/B][/I] ! Jutro dostarczę Ci parówek, duużo parówek !:p I szykuj się do zdjęć, żebyś potem nie marudził. :shake: Może wezmę mu linkę? Jak będzie dość ciepło i pójdziemy nad staw to mógłby sobie głębiej wejść, [I][COLOR=blue][U]obym tylko nie musiała potem do tej wody po niego wchodzić !!! [/U][/COLOR][/I][COLOR=blue][COLOR=black]I postaram się nagrać Kłapczyka, jakieś komendy może ?[/COLOR][/COLOR][I][COLOR=blue][/COLOR][/I]
  15. Dorota, jakby udało Ci się wyprowadzić Jagę i miałabyś taką możliwość to zrób jej jakieś fotki ;)
  16. Taaak ! Szpacer z de.. znaczy z Emi :evil_lol:
  17. Ale nie zapominaj, że Emi się nie boi ! A nawet ona przy nim się nie boi np. burzy, żeby i on się nie bał :)
  18. Fakt, Kaprys to wyjątkowo strachliwy przypadek :(
  19. [quote name='Dorin91']Jest z Wezyrem, Gibusiem i Fionką. Ja mam teraz tylko Bohuna na stałe, więc chętnie ją jutro wezmę na spacer ;)[/QUOTE] Fajnie by było, gdyby mała wyszła na spacer ; ) Mam nadzieję, że będzie duużo i coraz więcej wolontariuszy ! :)
  20. Może udałoby się ją wziąć chociaż na spacer w środę? ;>
  21. Mógłby ktoś mi streścić co wiadomo nowego o Duni? Jakieś badania, sterylizacja ? Przepraszam za kłopot, ale trochę się nowych postów uzbierało, a nie mam za bardzo czasu, żeby wszystkie czytać. :(
  22. Ma firmówkę i ogłoszenie na tablicy.pl i allegro, ale w domu jeszcze się upewnię czy na innych stronach też- ja nie to ją ogłoszę ;)
  23. I została przeniesiona z 36 do izol. 7 ( jest z Wezyrem i jakimiś jeszcze psami).
  24. Wiem, wiem już do niej pisałam ; ) Super- nareszcie fotki !!! ; ))
×
×
  • Create New...