-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
Jak tylko tata wróci to postaram się podać Ci te swifty i ibany ; ))
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Kocurek']Jestem na zaproszenie,niestety stalej nie moge zaoferowac ale poprosze o numer konta,iban i swift to przeleje za 2 tygodnie grosika dla Klapaczka:) Trzymaj sie Pieknisiu:)[/QUOTE] Kocurek - masz zapchaną skrzynkę i nie mogę wysłać PW :(
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
bardzo dziękuję, dane poleciały już do Ciebie :)
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Nie wiem, on trafił w styczniu do schronu, a ja tam jeżdżę od kwietnia dopiero. Ale wydaje mi się, że może od tego że kłapie (szczeka ;P)
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Kłapacz na [URL="http://owczarki.eu/psiak/928"]owczarkach w potrzebie [/URL]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Oto prezent ode mnie dla Kłapacza - na nową drogę życia u Emiś : a) obróżka - żeby się ładnie prezentował b) szampon - żeby nie śmierdział ;)) c) karma, żeby go trochę utuczyć ;D - ale to dopiero za 2 miesiące, póki co ma jeść suchą karmę, jakąś specjalną. Po 6 tygodniach powinny mu się już jelitka zagoić :-) [IMG]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0611/dscn6601modified7f7d.jpg[/IMG]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Mamy stałą deklarację od tusi82 w wysokości 20zł ! :multi::multi::multi: Już zapisuję na pierwszej stronie
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Mysza2']melduję się na zaproszenie:) Gosiu niewiele pomogę bo jutro wyjeżdżam na tydzień i będę bez neta. Ile zdążę to porozsyłam. Czy Kłapacz ma FB?[/QUOTE] Ma wydarzenie : [URL="http://www.facebook.com/#%21/event.php?eid=194154640637143"]http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=194154640637143[/URL] Możesz je też porozsyłać ;*
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Nie, nie można. Ponieważ nikt nie będzie gotował mu specjalnie innego jedzenia. A poza tym, żeby było pewne, że zjadł tylko swoją porcję trzeba by go wyciągać z boksu, wtedy inne psy mogły by być zazdrosne, że on dostaje inne i jeszcze przy tym wychodzi - doszłoby nie daj Boże do pogryzienia. A jak wiadomo Kłapacz już raz chyba pogryziony był. Poza tym nie życzę tego żadnemu zwierzakowi. Nie chodzi tylko o karmę tylko o ile mi wiadomo właśnie o jakąś dietę. A u Emilki będzie się miał lepiej niż w schronisku, dojdzie do zdrowia i przynajmniej będzie można wziąć go na Akcję adopcyjną w SCC - a tam ma szanse na nowy dom, bo naprawdę ładny z niego psiak, więc mam nadzieję, że ktoś go tam wypatrzy. Poza tym, wątpię czy ktoś będzie jeździł co najmniej 2 razy dziennie do Sosnowca, żeby podać psu karmę. Póki co dostaje od p. Basi jakieś tabletki, które dała mu wetka, a za tydzień ma jechać do hoteliku. Tylko deklaracji brak .... ;(
-
Jutro chyba ostatni spacer z Kłapczykiem :( I kogo będę wkładała w szelki jak nie jego? A kto będzie po mnie skakał? ;< Ale przynajmniej u Emilki będzie mu lepiej niż w schronisku. Może nawet będzie mógł pohasać z jej psiakami ( o ile ich -mam nadzieję- nie zje) ;)) Ciekawe czy będzie można go wykąpać? Bo jakby się na akcji w SCC taki śmierdziuch pokazał to by wszyscy pouciekali :(( Jeszcze muszę się dogadać co do transportu chłopaka do Sarnowa, odrobaczenia i szczepienia na wirusówki.
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Na lipcowej akcji adopcyjnej prawdopodobnie zjawi się Kłapacz ( o ile do tego czasu nie znajdzie domu) ; )) Jak możecie to napiszcie co trzeba psu zabrać (miska, jedzenie?) na akcję.
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jak jest tam tylko ze względu na ślepotę to wydaje mi się, że chyba można, no chyba, że jest "leczony" na coś innego. Trzeba zapytać w sobotę. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Tak, tez go wczoraj widziałam ;( Trzeba go koniecznie wziąć na spacer w sobotę ( zapytam tą nową wolontariuszkę- może go weźmie) i zrobić zdjęcia, poznać go i ogłaszać !!! -
[COLOR=green][I][SIZE=3]Jeśli do lipca Kłapacz nie znajdzie domu to zostanie zabrany na lipcową Akcję do SCC - może tam ktoś go wypatrzy ; ) ____________________ Nie zostanie zabrany :) [/SIZE][/I][/COLOR]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Młody pitbull w azylu --milowice pomocy !!!! Ma dom.
gosia2313 replied to MaR.'s topic in Już w nowym domu
Dodaj zdjęcia. Chodzi Ci o schronisko w Katowicach? -
Zapraszam serdecznie na dwa bazarki na stare ONki wyciągnięte z sosnowieckiego schroniska - Kłapacza i Agrę . http://www.dogomania.pl/threads/209608-Ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-i-wiele-innych-na-stare-ONki-Agr%C4%99-i-K%C5%82apacza-27-czerwca-do-20-00 oraz http://www.dogomania.pl/threads/209636-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-10zl-50-og%C5%82osze%C5%84!!!-Na-Agr%C4%99-i-K%C5%82apacza-do-23.06-do-godziny-21
-
[quote name='Gisic87']Nie mogę wgrać sygnaturki próbuję na wszelkie sposoby i błąd mi wyskakuje bo poprzednia nie chce się usunąć[/QUOTE] To możesz spróbować sam tekst z linkiem wkleić ( tak jak ja mam Sako w sygnaturce) :)
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Dziekujemy za bazarek ! Namiary na mnie - są w pierwszym poście ; ) Kłapacza ma jechać w przyszłym tygodniu, a do tego czasu będzie dostawał leki w schronisku - jakieś duże tabletki mu p. Basia ma podawać. A bajorko za realem w Sosnowcu - staw Borki :P
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with: