-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
Wziąć to przede wszystkim [B]S M Y C Z [/B]! I jakieś smakołyki dla psów - parówki pokrojone w mniejsze kawałki czy jakieś inne "ciastka" :) Jak masz to weź sobie jeszcze taką saszetkę, którą przypina się w pasie wtedy jak włożysz tam karmę to lepiej się wyjmuje niż np. z kieszeni czy worka no i masz wolne ręce.
-
JOMA Jaga jest w boksie z małymi psami ; )
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Cokolwiek, ksiażki, jakieś tak zwane kurzołapy (figurki itp), ubrania, akcesoria dla psów/kotów itp., -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Toja zajrzę do Duni : )) -
Ogłosiłam Jagę na CafeAnimal [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/JAGA,41884[/URL]
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
W takim razie czekam na przelew za wysyłkę i paczka do malibo poleci ;-) -
Dzwoniłam dzisiaj do weta i dowiedziałam się, że w kale Kłapacza nie ma żadnych jajeczek, robaków itp. Ale wetka pytała, czy był on u lekarza ( powiedziałam, że od pobytu w schronie raczej nie był). Powiedziała, że jego kupa jest [B][U]B A R D Z O[/U][/B] brzydka, praktycznie sama woda i coś co konsystencją przypomina białko jaja :shake:. Jeszcze stwierdziła, żeby Kłapacz przyjechał do niej koniecznie na badania jakieś dokładniejsze. :roll: Może znajdzie się ktoś, kto mógłby Kłapczyka zawieźć do weta i odebrać? :oops: Jeszcze zostaje kwestia pieniędzy. Kto zapłaci? Czy Fundacja mogłaby pokryć koszty badania? [B]EDIT:[/B] Fundacja może zapłacić, muszę jeszcze znaleźć kogoś kto go przewiezie do weta. Dzisiaj się dowiedziałam, że chodzi o leki na biegunkę ( o ile tak można to coś nazwać) i ogólne obejrzenie psiaka.
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
JASNE, że TAK !!! Ciągle są potrzebni nowi wolontariusze ! Wolontariat jest w soboty na dwie tury ( I -10:00-11:45 II - 12:00-14:00) i w środy w godzinach od 10:30 - 12:00 Wolontariusze wyprowadzają psy na spacery, uczą komend, czeszą itp. Jak będziesz przyjeżdżała regularnie to dostaniesz psa na stałe. Tzn. że zawsze będziesz wyprowadzała tego samego psa. Możesz wyprowadzać 1 psa na jedną turę (I lub II-gą) lub na obie tury dwa psy. Podpisujesz umowę o wolontariacie, coś o ubezpieczeniu i szczepieniu i regulamin. Dajesz zdjęcie na identyfikator. Oprócz wyprowadzania psa, robisz mu ogłoszenia w necie, firmówkę, którą można poroznosić po sklepach i różnych miejscach, gdzie ludzie mogą psiaka wypatrzeć. Nabory są w pierwsze soboty miesiąca o 11. Więc najbliższy termin to 2 lipca. Wszystko na miejscu wyjaśni Ci Kasia ; -) Chociaż może jak przyjedziesz w tą sobotę to Emilka Cię "oprowadzi" i będziesz w przyspieszonym tempie wolontariuszką :)) Jak jeszcze nie będziesz czegoś wiedziała to pisz :)
-
Suri - TO JA, ZWYKŁY KUNDELKOWATY KUNDELEK. WRESZCIE ADOPTOWANY:)
gosia2313 replied to leonarda's topic in Już w nowym domu
Jestem u ślicznej Suri ! =) -
Musi się promować, żeby znaleźć domek ! ;-)
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Proszę, zrobiłam takie plakat, sprawdźcie czy wszystko jest Okej
-
WĄTEK DO USUNIĘCIA! KAMA nie doczekała się domu :( :( :(
gosia2313 replied to a topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kamsko !!! ;-) -
A nie ma kogoś kto wziął by go na darmowy DT? :( Biedny psiak ; (( A on chodzi sam jeszcze ?
-
Czester- po 10 latach w schronisku ma wspaniały dom z ogrodem :)
gosia2313 replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Melduję się u Czestera i życzę szybkiego znalezienia nowego domku !!! -
Dzięki, dzisiaj albo jutro postaram się zrobić Sako firmówko-plakat i prześlę Wam zdjęcia, a Gosi na maila. Mogłybyście porozwieszać gdzieś, albo poroznosić po sklepach? Ja postaram się do kilku zoologów w katowicach zanieść.
-
A wiadomo od czego ma podrażnioną skórę? Czy to też się wiąże z tym, że powinna być na diecie wątrobowej?
-
Wiosna, w pierwszych postach masz chyba więcej niż 5 zdjęć :P Zmień sobie, żeby się admini nie przyczepili ; )
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Chartka była dziś na spacerku :multi: -
Hej, właśnie zajrzałam i mam pytanie czy Sako ma firmówkę? Nie wiem czy w waszym schronie takie się robi, ale to jest taki jakby plakat ze zdjęciami psa i informacjami o nim + kontakt w spr. adopcji. Jak macie to prześlijcie mi na maila ([email protected]) to zaniosę do kilku zoologicznych ; )