Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. Wziąć to przede wszystkim [B]S M Y C Z [/B]! I jakieś smakołyki dla psów - parówki pokrojone w mniejsze kawałki czy jakieś inne "ciastka" :) Jak masz to weź sobie jeszcze taką saszetkę, którą przypina się w pasie wtedy jak włożysz tam karmę to lepiej się wyjmuje niż np. z kieszeni czy worka no i masz wolne ręce.
  2. JOMA Jaga jest w boksie z małymi psami ; )
  3. Może przyjedź z ciocią w sobotę do schronu? Zobaczycie psiaki na żywo - jakby nie znalzła owczarkowego szczeniaka, to może jakiś inny psiak wpadnie jej w oko :)
  4. Cokolwiek, ksiażki, jakieś tak zwane kurzołapy (figurki itp), ubrania, akcesoria dla psów/kotów itp.,
  5. Ogłosiłam Jagę na CafeAnimal [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/JAGA,41884[/URL]
  6. W takim razie czekam na przelew za wysyłkę i paczka do malibo poleci ;-)
  7. Dzwoniłam dzisiaj do weta i dowiedziałam się, że w kale Kłapacza nie ma żadnych jajeczek, robaków itp. Ale wetka pytała, czy był on u lekarza ( powiedziałam, że od pobytu w schronie raczej nie był). Powiedziała, że jego kupa jest [B][U]B A R D Z O[/U][/B] brzydka, praktycznie sama woda i coś co konsystencją przypomina białko jaja :shake:. Jeszcze stwierdziła, żeby Kłapacz przyjechał do niej koniecznie na badania jakieś dokładniejsze. :roll: Może znajdzie się ktoś, kto mógłby Kłapczyka zawieźć do weta i odebrać? :oops: Jeszcze zostaje kwestia pieniędzy. Kto zapłaci? Czy Fundacja mogłaby pokryć koszty badania? [B]EDIT:[/B] Fundacja może zapłacić, muszę jeszcze znaleźć kogoś kto go przewiezie do weta. Dzisiaj się dowiedziałam, że chodzi o leki na biegunkę ( o ile tak można to coś nazwać) i ogólne obejrzenie psiaka.
  8. Dostajesz psa przydzielonego, bo na 90% będzie tak, że do jakiegoś boksu będzie brakowało jakiejś osoby i wtedy ty weźmiesz psa wolontariusza, którego nie będzie. Wydaje mi się, że tak. Tylko nie wiem czy Emilka będzie miała wzory umowy, ale napiszę do niej, żeby wzięła jak będzie miała.
  9. JASNE, że TAK !!! Ciągle są potrzebni nowi wolontariusze ! Wolontariat jest w soboty na dwie tury ( I -10:00-11:45 II - 12:00-14:00) i w środy w godzinach od 10:30 - 12:00 Wolontariusze wyprowadzają psy na spacery, uczą komend, czeszą itp. Jak będziesz przyjeżdżała regularnie to dostaniesz psa na stałe. Tzn. że zawsze będziesz wyprowadzała tego samego psa. Możesz wyprowadzać 1 psa na jedną turę (I lub II-gą) lub na obie tury dwa psy. Podpisujesz umowę o wolontariacie, coś o ubezpieczeniu i szczepieniu i regulamin. Dajesz zdjęcie na identyfikator. Oprócz wyprowadzania psa, robisz mu ogłoszenia w necie, firmówkę, którą można poroznosić po sklepach i różnych miejscach, gdzie ludzie mogą psiaka wypatrzeć. Nabory są w pierwsze soboty miesiąca o 11. Więc najbliższy termin to 2 lipca. Wszystko na miejscu wyjaśni Ci Kasia ; -) Chociaż może jak przyjedziesz w tą sobotę to Emilka Cię "oprowadzi" i będziesz w przyspieszonym tempie wolontariuszką :)) Jak jeszcze nie będziesz czegoś wiedziała to pisz :)
  10. Barbary to jest ulica? Zrobiłam plakat to w środę powieszę (o ile nie ma) na tablicy w schronie.
  11. Proszę, zrobiłam takie plakat, sprawdźcie czy wszystko jest Okej
  12. A nie ma kogoś kto wziął by go na darmowy DT? :( Biedny psiak ; (( A on chodzi sam jeszcze ?
  13. Melduję się u Czestera i życzę szybkiego znalezienia nowego domku !!!
  14. Dzięki, dzisiaj albo jutro postaram się zrobić Sako firmówko-plakat i prześlę Wam zdjęcia, a Gosi na maila. Mogłybyście porozwieszać gdzieś, albo poroznosić po sklepach? Ja postaram się do kilku zoologów w katowicach zanieść.
  15. A wiadomo od czego ma podrażnioną skórę? Czy to też się wiąże z tym, że powinna być na diecie wątrobowej?
  16. Wiosna, w pierwszych postach masz chyba więcej niż 5 zdjęć :P Zmień sobie, żeby się admini nie przyczepili ; )
  17. Kurcze, chciałam dzisiaj iść jeszcze do szczeniaków, ale wzięłam się za zbieranie numerów i brakło mi czasu ; ( Może za tydzień, albo w środę się uda ;-)
  18. To super ; ) Czy to ten szczeniaczek? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-w8CnvBs4vA0/TdjjqhsxtlI/AAAAAAAAFqM/_rG1GRI0_c4/s512/Kacper.jpg[/IMG]
  19. Chartka była dziś na spacerku :multi:
  20. Hej, właśnie zajrzałam i mam pytanie czy Sako ma firmówkę? Nie wiem czy w waszym schronie takie się robi, ale to jest taki jakby plakat ze zdjęciami psa i informacjami o nim + kontakt w spr. adopcji. Jak macie to prześlijcie mi na maila ([email protected]) to zaniosę do kilku zoologicznych ; )
×
×
  • Create New...