-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
Kłapacz zaprasza na dwa bazarki na hotelik dla niego : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209608-Ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-i-wiele-innych-na-stare-ONki-Agr%C4%99-i-K%C5%82apacza-27-czerwca-do-20-00"]http://www.dogomania.pl/threads/209608-Ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-i-wiele-innych-na-stare-ONki-Agr%C4%99-i-K%C5%82apacza-27-czerwca-do-20-00[/URL] oraz [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209735-MEGA-Bazar-na-psy-ze-schronu-w-Sosnowcu%21%21-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-i-wieel-innych%21"]http://www.dogomania.pl/threads/209735-MEGA-Bazar-na-psy-ze-schronu-w-Sosnowcu!!-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-i-wieel-innych![/URL] ;)
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='JOMA']Wczorajsza akcja była tak beznadziejna, że nie chciało mi się już nawet tu wchodzić i pisać. Domek znalazł 1 malentas fundacyjny i 2 schroniskowe z czego jeden DT/DS - ludzie jeszcze myślą[/QUOTE] No ale dobrze, że chociaż te 3 zwierzaki ;-) [B]Glutofia [/B]wiem, wiem już pytałam - mogą zapłacić za weta, leczenie i karmę :) A że nie widzę opcji usunięcia posta to niestety będzie tu widniał :P
-
Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(
gosia2313 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hopaj do góry Mała ! ; ) -
[quote name='erka']Podaj nr konta, to wpłącę 50 zł na karmę dla niego.[/QUOTE] Baardzo dziękujemy!!!
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Tak, dopiero trzeba kupić, ale mam nadzieję, że ją dostanie. I będzie musiał ją jeść ok 6 tygodni, aż mu się jelita nie wyleczą :roll: Wetka powiedziała, że tylko suchą, a na spacer musiałam mu coś wziąć, więc dałam mu kilka suchych Chappi. :oops: hymm.. chyba z Royal Canin INTESTINAL
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/209735-MEGA-Bazar-na-psy-ze-schronu-w-Sosnowcu%21%21-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-i-wieel-innych%21?p=17090335#post17090335"]http://www.dogomania.pl/threads/209735-MEGA-Bazar-na-psy-ze-schronu-w-Sosnowcu!!-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-i-wieel-innych!?p=17090335#post17090335[/URL] Kłapaczu - oto kolejny bazarek, a właściwie wielkie bazarzysko między innymi na Twój pobyt u Emiś ; )
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[Śląsk] Astor- ocalały z pogromu pręgowany, łagodny amstaff- za TM?
gosia2313 replied to Jenny19's topic in Już w nowym domu
Astorek to na prawdę przemiły i przekochany psiak ! :loveu::loveu::loveu: -
Oto kolejny bazarek tym razem na schroniskowe psiaki ( dołożymy do puchy - o ile ktoś coś kupi), Kłapacza i Agrę ! Zapraszam na zakupy!!! ; )) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209735-MEGA-Bazar-na-psy-ze-schronu-w-Sosnowcu%21%21-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-i-wieel-innych%21?p=17090335#post17090335"]http://www.dogomania.pl/threads/209735-MEGA-Bazar-na-psy-ze-schronu-w-Sosnowcu!!-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-i-wieel-innych!?p=17090335#post17090335[/URL]
-
POWSTAJE STOWARZYSZENIE STRAZ DLA ZWIERZAT
gosia2313 replied to Sylka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Chciałam Was zaprosić na bazarek, a nawet wielki bazar dla psiaków ze schroniska w Sosnowcu ; ) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209735-MEGA-Bazar-na-psy-ze-schronu-w-Sosnowcu%21%21-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-i-wieel-innych%21?p=17090335#post17090335"]http://www.dogomania.pl/threads/209735-MEGA-Bazar-na-psy-ze-schronu-w-Sosnowcu!!-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-i-wieel-innych!?p=17090335#post17090335[/URL] -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na MEGA bazarek na podopiecznych z sosnowieckeigo schroniska !!! ;) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209735-MEGA-Bazar-na-psy-ze-schronu-w-Sosnowcu%21%21-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-i-wieel-innych%21?p=17090335#post17090335"]http://www.dogomania.pl/threads/209735-MEGA-Bazar-na-psy-ze-schronu-w-Sosnowcu!!-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-i-wieel-innych!?p=17090335#post17090335[/URL] -
Chciałam zaprosić na MEGA bazarek dla psiaków z Sosnowca ! ;-) http://www.dogomania.pl/threads/209735-MEGA-Bazar-na-psy-ze-schronu-w-Sosnowcu!!-Ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-bi%C5%BCuteria-i-wieel-innych!?p=17090335#post17090335
-
POWSTAJE STOWARZYSZENIE STRAZ DLA ZWIERZAT
gosia2313 replied to Sylka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
A czy można by ewentualnie dołączyć do Was (ogólnie do pomocy w sdz) później? -
O właśnie zapomniałaby napisać. W boksie, jeszcze przed spacerem Kłapacz coś sobie zrobił w pyszczochu ( może sie w język ugryzł, albo coś?) bo mu krew leciała : (
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Dzisiaj ostatni spacer z Kłapaczem. W środę chłopak pojedzie do Emiś. W ogóle psiakowi dzisiaj coś odwalało, rzucał się na (prawie) wszystkie psy :shake:. Poza tym chyba ma coś z przednią prawą łapką, nadwyrężył może? Niby szedł normalnie, ale co jakiś czas wyglądał, jakby miał się przewrócić - jakby utykał na tą łapę :( P. Agnieszka powiedziała, że musiałabym do niego jeździć i próbować go socjalizować z psami ( czyżby Raszką i Zoe? :P) :roll:. Póki co nie mam pojęcia jak się za to zabrać, ale poczytam tu i ówdzie o tym. W końcu Kłapacz nie może siedzieć dożywotnio w hoteliku ! A jakbym chciała go zabrać na Akcję do SCC to też nie może być agresywny do innych psów :angryy:. Dzisiaj nie dawałam mu jedzenia ( bo nie może jeść nic innego poza suchą karmą). Dostał tylko trochę suchego chappi. Wyczesałam go trochę i jak zwykle sobie trochę popływał ;-) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HiSEystfV1Q/Tfyn3Y6d14I/AAAAAAAAH_8/-cP03DTJoAo/DSCN6604%252520modified.jpg[/IMG] Kłapczyk udaje, że pływa :cool3: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qbURs6CskVg/TfyoD23_6_I/AAAAAAAAIAA/2thMlIDHH6U/s640/DSCN6615%252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-adqQmWdn1c8/TfyoIcoA-kI/AAAAAAAAIAE/0sGlW32gxbM/s512/DSCN6616%252520modified.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Anvf4u6_954/TfyoLzLnyNI/AAAAAAAAIAI/H__mty1vD1U/s512/DSCN6631%252520modified.jpg[/IMG]:loveu::loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zoZr9YF2VbY/TfyoQ70vSsI/AAAAAAAAIAQ/dZwN5WHHJIQ/s512/DSCN6637%252520modified.jpg[/IMG]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[B][COLOR=red]Bardzo dziękuję za wsparcie zarówno finansowe jak i podnoszeniowo-odwiedzionowe ;-) : )[/COLOR][/B]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='kuba123']no więc tak Kłapacz, jeśli opuści schron to z Waszej inicjatywy rozmawiałaś z Anetą i poznałaś jej zdanie, więc nie rozumie po co to wszystko ode mnie to tyle, Ja nie za bardzo rozumiem o co chodzi z tym "po co to wszystko" ? Jeśli chodzi o post z 15 czerwca z pytaniem o dofinansowanie hotelu dla Kłapacza to już wyjaśniam. Nie zagłębiałam się wcześniej w to, czy Fundacja dokłada się do DT czy hoteli, a jak już taka sytuacja się zdarzyła ( że muszę wyciągnąć swojego podopiecznego) to chciałam się dowiedzieć, czy taka możliwość istnieje. Już wiem, że Fundacja może zapłacić tylko za leki i weterynarza. A tak przy okazji to czy do leków i weterynarza wchodzi odrobaczenie i szczepienia? Dlatego staram się zbierać kasę na hotelik z bazarków i deklaracji. To w takim razie może Agra mogłaby przyjechać w lipcu na Akcję do SCC? Tylko ktoś musiałby ją dowieść - jeśli Gisic dalej jest niezbyt zmotoryzowana. ;-) Kłapacz też prawdopodobnie będzie - o ile ktoś go przytransportuje :)
-
Przepraszam że jestem ZA STARA NA MIŁOŚĆ... Mam dom!
gosia2313 replied to Jetrel's topic in Już w nowym domu
Misiu coś mało osób Cię odwiedza ; ( Podnoszę więc, może ktoś się w Tobie zakocha ; ))) -
POWSTAJE STOWARZYSZENIE STRAZ DLA ZWIERZAT
gosia2313 replied to Sylka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Ja bym poprosiła na priv kontakt i jakieś informację, gdzie co i jak. ;-) -
Prosimy o zdjęcia !!! Sako w DT - ten to się ma dobrze ; ))
-
Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(
gosia2313 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak tylko będzie coś wiadomo o suni to piszcie !!! ;-) -
[B][SIZE=3]Katcherine[/SIZE] [/B]zasponsorowała Kłapaczowi 2 zestawy ogłoszeń ! :shiny::shiny::kiss_2: Baaardzo dziękuję za ogłoszenia w imieniu mojego Kłapczyka :dog::Cool!:
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Skatowana MINI - ISIA odeszła za TM :(
gosia2313 replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapisuję wątek małej MINI ; (( -
[quote name='Kinia1984']przepraszam ale jestem zadeklarowana po uszy...postaram się poprzesyłać info....biedna psina....[/QUOTE] Jak tylko możesz to porozsyłaj jego wątek i wydarzenie na facebooku [URL="http://www.facebook.com/#%21/event.php?eid=194154640637143"]http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=194154640637143[/URL] ;-)
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with: