-
Posts
7379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gosia2313
-
Bazarek po połowie dla Kłapacza i Agry : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209608-Ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-i-wiele-innych-na-stare-ONki-Agr%C4%99-i-K%C5%82apacza-27-czerwca-do-20-00"]http://www.dogomania.pl/threads/209608-Ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-i-wiele-innych-na-stare-ONki-Agr%C4%99-i-K%C5%82apacza-27-czerwca-do-20-00[/URL]
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Od razu przepraszam, że się wcinam w złym wątku, ale wiem, że więcej osób tu zagląda. Nie orientujecie się czy da radę zabrać mojego Kłapacza na Macieje? Pies jest z Sosnowieckiego schroniska. Psiak ma nieżyt jelit - nie trawi kaszy ani schroniskowego jedzenia. Musi dostawać specjalną karmę, którą kupi p. Agnieszka. Potrzeba tylko miejsca, żeby wyciągnąć go ze schronu, bo inaczej bardzo prawdopodobne, że go uśpią!!! ; ( Błapag o pomoc dla niego. Albo może znacie jakiś Dom tymczasowy ?! Chyba Emilka mogłaby go wziąć do siebie do boksów za tydzień za ok. 300zł miesięcznie. Zrobię dla Kłapacza bazarek, może ktoś da stałę deklaracje. Ale chciałam zapytać, czy Fundacja mogłaby wesprzeć w płaceniu za hotelik u Emilki??
-
[Śląsk] Astor- ocalały z pogromu pręgowany, łagodny amstaff- za TM?
gosia2313 replied to Jenny19's topic in Już w nowym domu
Proszę o pomoc w szukaniu domu dla Kłapacza !!! jego wątek : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206526-K%C5%82apacz-ma-NIE%C5%BBYT-JELIT-%21%21%21-Potrzebuje-pilnie-DT-%21%21%21-Inaczej-czeka-go-u%C5%9Bpienie-%21%21%21-%28"]http://www.dogomania.pl/threads/206526-K%C5%82apacz-ma-NIE%C5%BBYT-JELIT-!!!-Potrzebuje-pilnie-DT-!!!-Inaczej-czeka-go-u%C5%9Bpienie-!!!-%28[/URL] -
[SIZE=4][COLOR=red][B]Kłapacz potrzebuje DT ! Okazało się, że ma NIEŻYT JELI!!! Nie trawi kaszy i innego schroniskowego jedzenia. Musi jeść (przez jakiś czas) specjalną karmę, za którą zapłaci p. Agnieszka !!! P O M O C Y ! ! ! Znając syt. schroniska gdy Kłapacz nie znajdzie DT zostanie uśpiony ! Bo po co trzymać chorego psa? ; (([/B][/COLOR][/SIZE]
-
Nie mam dobrych wieści o Kłapaczu ;(( Psiak ma ostry nieżyt jelit - nie trawi kaszy i innych schroniskowych "posiłków". Boli go brzuch. [COLOR=red][B][U]P I L N I E potrzebuje DT choćby płatny !!! Inaczej prawdopodobnie zostanie uśpiony, bo schronisko już wie, że jest chory, a po co trzymać chorego psa ! [/U][/B][/COLOR] Kłapacz musi jeść ( przez jakiś czas) specjalną i drogą karmę, za którą zaoferowała się zapłacić p.Agnieszka. Po jakimś czasie może przejść na normalne jedzenie ! ;((
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Czy mama jaagi nie mogłaby wziąć jeszcze jednego psiaka na płatny tymczas? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206526-K%C5%82apacz-psiak-w-typie-owczarka-szuka-nowego-DOMU-%21"]http://www.dogomania.pl/threads/206526-K%C5%82apacz-psiak-w-typie-owczarka-szuka-nowego-DOMU-![/URL] Mój podopieczny z Sosnowca ma nieżyt l=jelit i pilnie musi być w Dt i dostawać specjalna, drogą karmę, za którą zapłaci p. Agnieszka !!!! bardzo proszę o pomoc !! :(( -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Można wiedzieć czym Dunia się żywi? Czy je jakąś suchą karmę lub mięso z puszek ( Chappi, Pedigree) ? Bo kupiłam 3kg karmy, które miały iść na Agrę, ale ona chyba będzie zabrana do Fundacji, więc karma mi zostanie. A jeszcze jakaś wolontariuszka pisała, że ma na zbyciu kilka puszek właśnie takich mięsnych. Napisałam, że zapytam co je Duńka i jakby chciała to może dla niej przekazać. ;-) -
[Śląsk] Astor- ocalały z pogromu pręgowany, łagodny amstaff- za TM?
gosia2313 replied to Jenny19's topic in Już w nowym domu
To podaj mi jeszcze namiary na Ciebie. Bo Twój numer podać, prawda? I jakiś gotowy tekst. :) -
[quote name='Jenny19']Zapraszam na wątek Astora- jedynego amstaffa który się ostał w schronisku:p [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209580-%C5%9Al%C4%85sk-Astor-ocala%C5%82y-z-pogromu-pr%C4%99gowany-%C5%82agodny-amstaff-czeka-na-dom?p=17070654#post17070654[/URL] [IMG]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/Zdjcie0463.jpg[/IMG][/QUOTE] Jakoś za kratami wyglądał groźniej a tu taki słodki:loveu::loveu:
-
Na pewno doszła ta bernardynka i jeden owczarkowy w boksie Barego. No i ten malutki mix huskyego, który miał stan przedpadaczkowy :(
-
[Śląsk] Astor- ocalały z pogromu pręgowany, łagodny amstaff- za TM?
gosia2313 replied to Jenny19's topic in Już w nowym domu
Zapisuję Astora . może firmówkę mu zrobić? ;> -
Sako trzymaj się ! ;-)
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Fakt, mój błąd, powinnam napisać, żebyś przesłała :oops: Numer konta już wysyłam na PW ;) Nie, nie teraz Ci jednak numeru konta nie prześlę bo nie ma taty, a ja go nie znam. Może masz jeszcze w wiadomościach odebranych? Przelewałąś już na to konto 2 razy (Michał z Katowic - tak w skrócie), a jak nie to podam Ci wieczorem ; ) -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
gosia2313 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Feliksik, czy dostałaś przelew od malibu57? I czy wysłałaś 14 zł do mnie na wysyłkę? ;> -
Teoretycznie powinny mieć wszystkie, ale w praktyce są psy, które obroży nie mają. Jakby coś to ja będę miała przy sobie jedną, więc mogłabym pożyczyć. [B][SIZE=4][COLOR=red][I]EDIT : [/I][/COLOR][/SIZE][/B] Cherry i Szelma mają się świetnie i nadal są w schronisku. Nikt ich nie uśpił, więc nie wiem po co dzwonili, że psy są za TM. :shake:
-
[COLOR=green][B][U]Ufff... Kłapacz pojedzie w czwartek do wetki ; ) [/U][/B][/COLOR] Mam nadzieję, że pracownicy pozwolą go zabrać ! :angryy: P. Agnieszka zawiezie go jak pojedzie ze szpicem. Dziekujjję ! :loveu::loveu: Jutro do schroniska, więc zobaczę Kłapczyka, a później wyniki ( oby dobre ! ) :cool3: Kłapczyk jednak dzisiaj pojechał do weta. Biedak chyba nigdy autem nie jeździł i się bał, w ogóle nie chciał wejść. A jak chcieli go włożyć to warczał. No ale jakoś go pracownik "wrzucił" :multi:. Hmm.. mam nadzieję, że nikogo po drodze nie ugryzł :roll:.
- 1180 replies
-
- do adopcji
- owczarek niemiecki
-
(and 2 more)
Tagged with: