Jump to content
Dogomania

gosia2313

Members
  • Posts

    7379
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia2313

  1. Zrób na razie allegro cegiełkowe dla Agry, bo pisałam przed chwilką do Isadory, czy zrobiłaby Kłapczykowi. Więc poczekam na odpowiedź z jej strony ; ) Ale bardzo Ci dziekuję za zaoferowanie się ; ))))
  2. Bazarek po połowie dla Kłapacza i Agry : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/209608-Ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-i-wiele-innych-na-stare-ONki-Agr%C4%99-i-K%C5%82apacza-27-czerwca-do-20-00"]http://www.dogomania.pl/threads/209608-Ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-i-wiele-innych-na-stare-ONki-Agr%C4%99-i-K%C5%82apacza-27-czerwca-do-20-00[/URL]
  3. Gisic - tutaj bazarek po połowie dla Kłapacza i Agry ; ) http://www.dogomania.pl/threads/209608-Ksi%C4%85%C5%BCki-ubrania-i-wiele-innych-na-stare-ONki-Agr%C4%99-i-K%C5%82apacza-27-czerwca-do-20-00 Jak dasz radę to porozsyłaj do ludzisków ; ))
  4. Po 1, to nie jest Dt tylko hotel, bo DT nie ma kto mu dać. Oczywiście nie chodzi mi o płacenie za niego 300 zł tylko DOŁOŻENIE SIĘ (!) czyli część 100 czy 150 zł. A w ogóle to można wiedzieć kto pisze pod nickiem sosnowieckie schronisko?
  5. Nie jest potrzebna pilnie. Do Emilki mógłby jechać w przyszłym tygodniu, a normalną karmę hmm za tydzień dwa dopiero.
  6. Nie no jak już powiedziałam to te 3 kg Wam dam ;-) I tak póki co Kłapacz będzie jadł specjalną karmę, Chappi na później : ) Może pójdzie ( OBY ! ) do hoteliku u Emilki. Oby tylko Fundacja mogła dopłacać do jego pobytu tam.
  7. Kupiłam dzisiaj 6kg Chappi + puszki od Sandry. Ale niestety jeśli Kłapacz poszedł by do Emilki do jej hotelu to wolałabym dać mu jedną karmę 3-kilową. Ale jedną masz jak w banku =)
  8. Od razu przepraszam, że się wcinam w złym wątku, ale wiem, że więcej osób tu zagląda. Nie orientujecie się czy da radę zabrać mojego Kłapacza na Macieje? Pies jest z Sosnowieckiego schroniska. Psiak ma nieżyt jelit - nie trawi kaszy ani schroniskowego jedzenia. Musi dostawać specjalną karmę, którą kupi p. Agnieszka. Potrzeba tylko miejsca, żeby wyciągnąć go ze schronu, bo inaczej bardzo prawdopodobne, że go uśpią!!! ; ( Błapag o pomoc dla niego. Albo może znacie jakiś Dom tymczasowy ?! Chyba Emilka mogłaby go wziąć do siebie do boksów za tydzień za ok. 300zł miesięcznie. Zrobię dla Kłapacza bazarek, może ktoś da stałę deklaracje. Ale chciałam zapytać, czy Fundacja mogłaby wesprzeć w płaceniu za hotelik u Emilki??
  9. A kto pisał pod nickiem sosnowieckie schronisko? Może udałoby się zabrać na Macieje zamiast Agry mojego Kłapacza? Ma nieżyt jelit i jak nie znajdzie Dt to chyba będzie prędzej czy później uśpiony ; ( P. Agnieszka kupi mu specjalną karmę, ale chodzi o to, że musi PILNIE wyjść ze schronu !!!
  10. Proszę o pomoc w szukaniu domu dla Kłapacza !!! jego wątek : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206526-K%C5%82apacz-ma-NIE%C5%BBYT-JELIT-%21%21%21-Potrzebuje-pilnie-DT-%21%21%21-Inaczej-czeka-go-u%C5%9Bpienie-%21%21%21-%28"]http://www.dogomania.pl/threads/206526-K%C5%82apacz-ma-NIE%C5%BBYT-JELIT-!!!-Potrzebuje-pilnie-DT-!!!-Inaczej-czeka-go-u%C5%9Bpienie-!!!-%28[/URL]
  11. [SIZE=4][COLOR=red][B]Kłapacz potrzebuje DT ! Okazało się, że ma NIEŻYT JELI!!! Nie trawi kaszy i innego schroniskowego jedzenia. Musi jeść (przez jakiś czas) specjalną karmę, za którą zapłaci p. Agnieszka !!! P O M O C Y ! ! ! Znając syt. schroniska gdy Kłapacz nie znajdzie DT zostanie uśpiony ! Bo po co trzymać chorego psa? ; (([/B][/COLOR][/SIZE]
  12. Nie mam dobrych wieści o Kłapaczu ;(( Psiak ma ostry nieżyt jelit - nie trawi kaszy i innych schroniskowych "posiłków". Boli go brzuch. [COLOR=red][B][U]P I L N I E potrzebuje DT choćby płatny !!! Inaczej prawdopodobnie zostanie uśpiony, bo schronisko już wie, że jest chory, a po co trzymać chorego psa ! [/U][/B][/COLOR] Kłapacz musi jeść ( przez jakiś czas) specjalną i drogą karmę, za którą zaoferowała się zapłacić p.Agnieszka. Po jakimś czasie może przejść na normalne jedzenie ! ;((
  13. Czy mama jaagi nie mogłaby wziąć jeszcze jednego psiaka na płatny tymczas? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206526-K%C5%82apacz-psiak-w-typie-owczarka-szuka-nowego-DOMU-%21"]http://www.dogomania.pl/threads/206526-K%C5%82apacz-psiak-w-typie-owczarka-szuka-nowego-DOMU-![/URL] Mój podopieczny z Sosnowca ma nieżyt l=jelit i pilnie musi być w Dt i dostawać specjalna, drogą karmę, za którą zapłaci p. Agnieszka !!!! bardzo proszę o pomoc !! :((
  14. Można wiedzieć czym Dunia się żywi? Czy je jakąś suchą karmę lub mięso z puszek ( Chappi, Pedigree) ? Bo kupiłam 3kg karmy, które miały iść na Agrę, ale ona chyba będzie zabrana do Fundacji, więc karma mi zostanie. A jeszcze jakaś wolontariuszka pisała, że ma na zbyciu kilka puszek właśnie takich mięsnych. Napisałam, że zapytam co je Duńka i jakby chciała to może dla niej przekazać. ;-)
  15. To podaj mi jeszcze namiary na Ciebie. Bo Twój numer podać, prawda? I jakiś gotowy tekst. :)
  16. [quote name='Jenny19']Zapraszam na wątek Astora- jedynego amstaffa który się ostał w schronisku:p [URL]http://www.dogomania.pl/threads/209580-%C5%9Al%C4%85sk-Astor-ocala%C5%82y-z-pogromu-pr%C4%99gowany-%C5%82agodny-amstaff-czeka-na-dom?p=17070654#post17070654[/URL] [IMG]http://i171.photobucket.com/albums/u305/Liath19/Zdjcie0463.jpg[/IMG][/QUOTE] Jakoś za kratami wyglądał groźniej a tu taki słodki:loveu::loveu:
  17. Będę, jestem zawsze na obie tury czyli gdzieś od mniej więcej 9:45 :-)
  18. Na pewno doszła ta bernardynka i jeden owczarkowy w boksie Barego. No i ten malutki mix huskyego, który miał stan przedpadaczkowy :(
  19. Zapisuję Astora . może firmówkę mu zrobić? ;>
  20. Sako trzymaj się ! ;-)
  21. Fakt, mój błąd, powinnam napisać, żebyś przesłała :oops: Numer konta już wysyłam na PW ;) Nie, nie teraz Ci jednak numeru konta nie prześlę bo nie ma taty, a ja go nie znam. Może masz jeszcze w wiadomościach odebranych? Przelewałąś już na to konto 2 razy (Michał z Katowic - tak w skrócie), a jak nie to podam Ci wieczorem ; )
  22. Feliksik, czy dostałaś przelew od malibu57? I czy wysłałaś 14 zł do mnie na wysyłkę? ;>
  23. [U][B]Revenge[/B][/U] - jak masz obrożę na zbyciu to możesz ze sobą zabrać na wypadek gdyby jakiś pies nie miał, tylko pamiętaj, żeby psa w tej obroży nie oddawać do boksu tylko zabrać ja z powrotem do domu.
  24. Teoretycznie powinny mieć wszystkie, ale w praktyce są psy, które obroży nie mają. Jakby coś to ja będę miała przy sobie jedną, więc mogłabym pożyczyć. [B][SIZE=4][COLOR=red][I]EDIT : [/I][/COLOR][/SIZE][/B] Cherry i Szelma mają się świetnie i nadal są w schronisku. Nikt ich nie uśpił, więc nie wiem po co dzwonili, że psy są za TM. :shake:
  25. [COLOR=green][B][U]Ufff... Kłapacz pojedzie w czwartek do wetki ; ) [/U][/B][/COLOR] Mam nadzieję, że pracownicy pozwolą go zabrać ! :angryy: P. Agnieszka zawiezie go jak pojedzie ze szpicem. Dziekujjję ! :loveu::loveu: Jutro do schroniska, więc zobaczę Kłapczyka, a później wyniki ( oby dobre ! ) :cool3: Kłapczyk jednak dzisiaj pojechał do weta. Biedak chyba nigdy autem nie jeździł i się bał, w ogóle nie chciał wejść. A jak chcieli go włożyć to warczał. No ale jakoś go pracownik "wrzucił" :multi:. Hmm.. mam nadzieję, że nikogo po drodze nie ugryzł :roll:.
×
×
  • Create New...