Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. To ja się nie będę wyłamywać i też napiszę "Hej" :D
  2. Tora nie jest psem "śmietnikiem" na spacerach. Za szczeniaka zdarzało się coś skonsumować, ale później już nie. Tylko tak gdybam, że może ktoś coś wyrzucił i ją podkusiło. No bo innego rozwiązania nie widzę, skoro w domu akurat w ciągu ostatnich kilku dni nie dostała nic co mogło spowodować rozwolnienie :/ Dobra, idę składać łóżeczko i pakować torbę do szpitala ;)
  3. Sprzedałabyś jakiemuś turasowi na kebaba :P
  4. majoka, dawaj na płukanie, potem normalne pranie ;) A po wypraniu płukanie pustej pralki. Ja tak robię i to najlepsze rozwiązanie jakie znalazłam ;)
  5. Chyba trzeba jej nowe okulary kupić :D
  6. Mi też baranina nie smakuje :/
  7. Tak, dalej barf ;) No właśnie nie bardzo mogło coś być, bo nie dostała żadnej mielonki czy czegoś takiego :/ dostała normalnie kawał indyka, a następnego dnia wołowiny. Ciągle zaopatruję się w tym samym sklepie, więc wątpię. Może coś zeżarła na dworze jak nie widziałam?!
  8. Jaki mały śpioch z Mikusia :) A owcę trzeba było brać do domu i na obiad zrobić :D
  9. A Marty dalej w swojej galerii nie ma :mad:
  10. A na jakie zdjęcie chcesz patrzeć? :P Cześć Martuś :) Hejka :) Torka chyba już zdrowa ;) Wczoraj wieczorem dostała małą porcję ryżu z mięsem i warzywami, bo była strasznie głodna. W nocy niespodzianki mi nie zostawiła. Dziś rano dostała kolejną porcję i póki co jest dobrze.
  11. A stronkę hodowli macie? Bo wyskakuje mi tylko z FB, a ja anty facebook'owa :P
  12. Angi, a licytowałaś? :D Madzia dziś zaszalała i kupiłam całej rodzince kostiumy na karnawał :D W tym roku, wszyscy będziemy przebrani za Indian Tylko, że ja będę w "męskiej" wersji stroju indiańca, bo w damską wersję (sukienka) bym się z brzuchem nie zmieściła
  13. Ja widzę zdjęcia, nie linki ;)
  14. Fajne :) Ile chcą za takie cudo?
  15. *Magda*

    Red Room

  16. Mi większą frajdę sprawiało wrzucanie kasiory do puszki, niż chodzenie z puszką ;) Więc nigdy się na wolontariat WOŚP nie pisałam :P
  17. No właśnie mi o ten klimat, tego dnia chodzi ;) Aż się poryczałam przed TV W przyszłym roku pewnie nie dam rady, ale może za 2 lata uda się być w PL jak będzie się odbywać WOŚP :)
  18. Ale nie ma pewności czy i ile ich to kosztuje :P Może są sponsorzy?! A wtedy im się bardziej to opłaca jeśli chodzi o podatek :P
  19. Światełko do nieba obejrzane w TV ;) Ale mi tego brakuje :( Czemu WOŚP jest na początku stycznia
  20. Wzrostem dorównuje mojej Torce ;) Za to wagowo, to ma ponad 10kg więcej niż ona :D
  21. Ale to chyba bardziej chodzi o supermarkety, a nie o fabryki, gdzie jest zupełnie inny system pracy ;)
  22. No to trzeba ją znaleźć :P Bo ja się witam i witam, a odzewu brak :( Dzięki dziewczyny. Z Torką już trochę lepiej, bo od porannego spaceru nic nie leci. Teraz gotuję jej ryż z mięsem i warzywami, więc mam nadzieję, że jutro będzie już zdrowa :)
×
×
  • Create New...