Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. ...
  2. Nie pojawi się :( Jak wrócę do domu to pokaże Wam ile mamy "śniegu" :/
  3. Miłej podróży :)
  4. Ola, mi pozwolą wstawać dopiero jak minie doba od cesarki, wcześniej nie :)
  5. Do kopalni węgla masz chyba daleko :P
  6. Jak weźmie przykład ze starszego braciszka, to może się urodzić w dzień kobiet :D bo Theodor też nie czekał na wyznaczony termin cesarki, tylko "wyskoczył" 2 dni wcześniej :)
  7. A to już jest Twój problem Aga, a nie mój :P
  8. Udało mi się dziś spotkać z położną. Jeśli dziecko się nie obróci, to 9 marca idę do szpitala, a 10 marca z rana będzie cesarka ;)
  9. Czemu ten bałwan nie ma nosa z marchewki? :P Śliczny duet :loveu:
  10. Wezmę każdą ilość :) U nas niby dziś coś białego z nieba leciało, ale od razu topniało i nie ma śladu po śniegu :( Za to na ulicy teraz jest lodowisko, bo temp. na dworze 0'C :/
  11. To teraz Dora na barf i Ty też :D
  12. Masz tyle miejsca z zamrażarce?
  13. Masz szczęście, że o mnie nie zapomniałaś :P
  14. Ślicznie wygląda :) Dasz trochę śniegu? ;)
  15. Aguś, wysyłaj do mnie ten śnieg :) Ja przyjmę każdą ilość :D
  16. Ja też chcę śnieg :(
  17. Dziś już wróciło to dziecko, które mamy na co dzień :) Następnym razem ukradnę fartuszek, żeby Theodor miał na bal przebierańców :D Cześć dziewczyny :) Hej :) Nocka tak sobie :/ 2x obudziły mnie jego jęki i musiałam go uspokajać. Nie obudził się, kwękał tylko przez sen. Pewnie coś go tam jeszcze bolało :/ No i o 5:30 już była pobudka :( Ale tego się spodziewałam, bo spał wczoraj 2x w ciągu dnia, więc nie liczyłam, że długo pośpi w nocy :D
  18. agutka, na poprawę humoru mam coś dla Ciebie ;) Gdyby szukała nowych ubranek dla swoich suczy, to tu masz inspirację :D
  19. Myślałam, że masz buzię, a nie ryj :P
  20. A tak na marginesie, to lekarz, który go operował mówił (również) po angielsku. I zarówno wczoraj, jak i dziś, rozmawiałam z nim po angielsku, bo było mi łatwiej. Bogdan natomiast, po niemiecku oczywiście ;) Jestem z Thedorem na sali operacyjnej, coś tam do niego mówię (po polsku), a anestezjolog do pielęgniarki (po niemiecku), że słyszał, że my po angielsku mówimy. Domyśliłam się, że musieli słyszeć na korytarzu jak rozmawiałam z lekarzem :D Że rozumiałam co "o nas" mówią, to mówię do nich (po niemiecku), że to nie jest angielski, tylko polski :D I że ja mówię po angielsku i po polsku, a dziecko po polsku i po niemiecku. Anestezjolog na pielęgniarkę, pielęgniarka na anestezjologa i tylko "Aha" :D
  21. Dorosły chyba bardziej wie co się z nim dzieje niż takie dziecko ;) Dorosły wie co to narkoza, po co to było itp.... A ja młodego nie mogłam ostrzec, że będzie się źle czuł, bo tylko bym go wystraszyła :/ A tak, wiedział co ma wiedzieć i sam z uśmiechem wszedł na salę operacyjną :)
×
×
  • Create New...