Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. No widzisz. Jak się miało zepsuć, to lepiej, ze zjadłam :P
  2. *Magda*

    Red Room

  3. *Magda*

    Red Room

  4. *Magda*

    Red Room

  5. *Magda*

    Red Room

  6. *Magda*

    Red Room

  7. *Magda*

    Red Room

  8. *Magda*

    Red Room

  9. *Magda*

    Red Room

  10. *Magda*

    Red Room

  11. Hej Marta :) Dziękuję :) i dziękuję :D Ty jeszcze zaglądasz do swojej galerii? :P
  12. Nawet się nie obejrzysz, a czasu będzie mało :P Tora ma dziś głodówkę :( Od wczoraj wieczora leje jej się z tyłka :/ I cholera wie czemu?! Nic nie dostała nowego/innego niż zwykle. Dobrze, że jest chętna do zabawy i nie pokazuje, że coś ją boli. Więc dziś będzie bez jedzenia, jutro jej dam ryż z mięsem i warzywami i zobaczymy co dalej ;)
  13. A ile miałam na Ciebie czekać? :P
  14. Ania, możesz wziąć "moje" imię dla dziewczynki ;) Iga :)
  15. Ze starych to fajne jest Franciszek, Antoni...
  16. Wolałbym Nikodem, ale Nathan też jest ładne ;) Na dziecko czy na imię? :D
  17. To już jest przegięcie, żeby pracować w sumie ze 12 dni bez przerwy :/ Raz tak pracowałam, jak jeszcze byliśmy z Bogdanem sami i więcej się na to nie pisałam. To nie jest warte żadnych pieniędzy :(
  18. No, fajnie :) Jak Theodor losował, to w duchu modliłam się, żeby nie wylosował Oskar :D To imię najmniej mi się podobało ;)
  19. A czemu tak z drugiej zmiany, na pierwszą zmianę poszłaś?
  20. Jak samopoczucie po pracy?
  21. Aguś, dokładniej, to znaczy podarunek od Boga ;) W DE są to dwa różne imiona: Nathan i Nathaniel ;) To tak jak Magda i Magdalena. Niby to samo, a jednak dwa różne imiona :P Co do pochodzenia imienia, to dwóch synów, będą mieć wspólne znaczenie imienia :)
  22. Ola, zjadłam resztę obiadu, więc nie zostało dla Ciebie :P
  23. A może @ się nie zjawi :P
  24. Na to wygląda Ola :D Muszę teraz tylko obczaić, bo wydaje mi się, że niemiecka pisownia jest z "h" ;) P.S. No, będzie Nathan ;)
  25. Cześć łamAga :) U mnie w galerii masz podane imię COSia :P
×
×
  • Create New...