-
Posts
33712 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Magda*
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
My jeździmy regularnie, 2x w roku ;) Położna jest przy porodzie, więc dziś do niej nie pojechałam :/ Pewnie jutro się zdzwonimy i ustalimy nowy termin. Ale też nie wiem o której coś się dowiem, bo nie wiadomo ile przy tym porodzie spędzi czasu. Może być tak, że wróci do domu w środku nocy albo dopiero rano, więc będzie się musiała kobieta wyspać, zanim się ze mną skontaktuje ;) -
Oby to nic poważnego, to piszczenie :/ Ja też :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hej Tyś :) Tak, ząbki zdrowe :) -
Zdróweczka dla Moruska :*
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Ja na lisa, to tylko w centrum miasta się natknęłam :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Hej Marta :) Wizyta tylko kontrolna ;) Cała trójka tylko siadła na fotel i zaraz z niego schodziliśmy :D Następna wizyta w październiku :) A u położnej to będziemy się dogadywać co do cesarki :/ Ale póki co nie odbiera, więc nie wiem czy do porodu nie pojechała :/ Spróbuję zadzwonić za chwilę znowu, to może odbierze ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
W nocy się nie wyspałam, bo oczywiście pobudka była :( Ale w dzień odpłynęłam i spałam coś ponad godzinkę :) I dobrze, bo na 17 do dentysty, potem na 19 do położnej. Więc dziś spać zbyt wcześnie nie pójdę :/ -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
*Magda* replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Niestety nie mam pojęcia czemu są dwie listy :/ Pisałam do admina zaraz po kolejnej zmianie na dogo, ale mój post pozostał bez odpowiedzi, a wręcz nawet się nie pojawił w dziale "Administracja" :mad: Do wszystkiego trzeba dochodzić samemu albo z pomocą innych użytkowników dogo, bo admin ma nas w czterech literach :( -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
*Magda* replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Po zalogowaniu, z lewej strony "Aktywność", potem "Moje kanały aktywności", następnie "Zawartość, którą obserwuje". Wyświetlą się posty z wątków, które obserwujesz, a z boku gwiazdki, które prowadzą do ostatniego posta ;) -
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
*Magda* replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Ładna, duża dziewczynka :) -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Ten jeleń wtedy był naprawdę ogromny. Nigdy takiego olbrzyma nie widziałam ;) Ja staram się uważać jak się jedzie właśnie w takich godzinach przez las albo pola. Ale wiadomo, że nie zawsze da się takich sytuacji ominąć :/ Najgorsze jest to, że zderzenia z takim bykiem, kończy się źle i dla zwierzęcia i dla pasażerów, bo siła uderzenia i kilogramy zwierzęcia robią swoje :( -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
My kiedyś jechaliśmy do PL i już praktycznie pod domem, jechaliśmy obwodnicą przez las. Godziny wczesne poranne, kiedy właśnie zwierzęta leśne wychodzą. No i jedziemy pod górkę, a przed maską przebiegł nam ogromny jeleń. Bogdan po hamulcach i tekst: "Co to ku*wa było? Łoś?" -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Marta, jesteś the best -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A no fajnie :) Jak byliśmy sami, to nas to nie bawiło, choć wszyscy sąsiedzi, bez względu na wiek poprzebierani :) Pierwsze 2 lata Theodora też odpuściliśmy, bo młody jakoś jeszcze do tego nie ciągnął. Ale w zeszłym roku poszliśmy pierwszy raz. Młody szczęśliwy, a to najważniejsze :) Więc w tym roku też pójdziemy robić z siebie błaznów :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
U nas jest co roku pochód karnawałowy :) I to przechodzi naszą ulicą :D Kupa przebranych ludzi, muzyka...To i my będziemy się bawić ;) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
*Magda* replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Majka, chyba większość zdjęć "poszło", bo w mojej galerii, na początkowych stronach (reszty nie sprawdzałam) też pojawiły się linki :/ Ale ja mam wszystkie foty na twardym dysku :) -
No właśnie to mi znalazło i automatycznie prosiło o logowanie na FB ;) No to czekam aż stronka będzie aktywna :)
-
Mój Lumpek jest z nami od 11 lat. Jak do nas trafił, to miał na pewno minimum 2 lata. Przy usuwaniu zębów 3 lata temu, wet stwierdził, że ma minimum 5 lat więcej niż myślimy, że ma. Tak więc, oficjalnie Lumpek ma lat 13. A prawdopodobnie może mieć 18 lub nawet więcej ;) Ale ja już widzę po nim, że to staruszek :(
-
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Zdrówko Marta ;) Ja dziś byłam z psem dopiero o 13, bo wtedy na chwile przestało padać :/ -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Najpierw był zły, bo myślał, że jak czeka w domu niespodzianka, to znaczy, że nowe auto :D Ale potem już była radość ;) Duży jak tatuś :D Ja chciałam właśnie coś ala Pocahontas, ale z brzuchem bym w to nie weszła :( Więc muszę mieć taki jak Bogdan ;) Ale będziemy fajnie wyglądać :) Theodor ma strój z zeszłego roku (policjant), bo mu wtedy kupiłam większy. ale jak zobaczyłam te cudeńka dzisiaj i dosłownie za grosze (Theosia "piątkę", a nasze "ósemkę"), to szkoda było nie kupić i nie ubrać sie tak samo :) Dziękuję :) Cieszę się, że się podoba ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
*Magda* replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
No to niestety są linki :/ -
Galeria mędziariny, mędziarza i zwierzaków
*Magda* replied to marta1624's topic in Owczarek niemiecki
Marta, w końcu, odnalazła swoją galerię :) Hip! Hip! Hura! :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Nie, nie dawałam wcześniej :P Pojechałam po redukcję do zapalniczki samochodowej, a wróciłam ze strojami karnawałowymi ;) Bogdan to mnie chyba wyśmieje, jak to usłyszy po pracy :d Dziękuję :* Mnie też się podobają te meble :) Dziękuję :* -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
*Magda* replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Gdyby kogoś to interesowało, to takie cuś kupiłam Theodorowi :) Taki mam dla mnie i Bogdana: Kącik dla Nathana gotowy :) I macie jeszcze Lumpka :D I Torkę :D