Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. My jeździmy regularnie, 2x w roku ;) Położna jest przy porodzie, więc dziś do niej nie pojechałam :/ Pewnie jutro się zdzwonimy i ustalimy nowy termin. Ale też nie wiem o której coś się dowiem, bo nie wiadomo ile przy tym porodzie spędzi czasu. Może być tak, że wróci do domu w środku nocy albo dopiero rano, więc będzie się musiała kobieta wyspać, zanim się ze mną skontaktuje ;)
  2. Oby to nic poważnego, to piszczenie :/ Ja też :D
  3. Zdróweczka dla Moruska :*
  4. Ja na lisa, to tylko w centrum miasta się natknęłam :D
  5. Hej Marta :) Wizyta tylko kontrolna ;) Cała trójka tylko siadła na fotel i zaraz z niego schodziliśmy :D Następna wizyta w październiku :) A u położnej to będziemy się dogadywać co do cesarki :/ Ale póki co nie odbiera, więc nie wiem czy do porodu nie pojechała :/ Spróbuję zadzwonić za chwilę znowu, to może odbierze ;)
  6. W nocy się nie wyspałam, bo oczywiście pobudka była :( Ale w dzień odpłynęłam i spałam coś ponad godzinkę :) I dobrze, bo na 17 do dentysty, potem na 19 do położnej. Więc dziś spać zbyt wcześnie nie pójdę :/
  7. Niestety nie mam pojęcia czemu są dwie listy :/ Pisałam do admina zaraz po kolejnej zmianie na dogo, ale mój post pozostał bez odpowiedzi, a wręcz nawet się nie pojawił w dziale "Administracja" :mad: Do wszystkiego trzeba dochodzić samemu albo z pomocą innych użytkowników dogo, bo admin ma nas w czterech literach :(
  8. Po zalogowaniu, z lewej strony "Aktywność", potem "Moje kanały aktywności", następnie "Zawartość, którą obserwuje". Wyświetlą się posty z wątków, które obserwujesz, a z boku gwiazdki, które prowadzą do ostatniego posta ;)
  9. Ten jeleń wtedy był naprawdę ogromny. Nigdy takiego olbrzyma nie widziałam ;) Ja staram się uważać jak się jedzie właśnie w takich godzinach przez las albo pola. Ale wiadomo, że nie zawsze da się takich sytuacji ominąć :/ Najgorsze jest to, że zderzenia z takim bykiem, kończy się źle i dla zwierzęcia i dla pasażerów, bo siła uderzenia i kilogramy zwierzęcia robią swoje :(
  10. My kiedyś jechaliśmy do PL i już praktycznie pod domem, jechaliśmy obwodnicą przez las. Godziny wczesne poranne, kiedy właśnie zwierzęta leśne wychodzą. No i jedziemy pod górkę, a przed maską przebiegł nam ogromny jeleń. Bogdan po hamulcach i tekst: "Co to ku*wa było? Łoś?"
  11. Marta, jesteś the best
  12. A no fajnie :) Jak byliśmy sami, to nas to nie bawiło, choć wszyscy sąsiedzi, bez względu na wiek poprzebierani :) Pierwsze 2 lata Theodora też odpuściliśmy, bo młody jakoś jeszcze do tego nie ciągnął. Ale w zeszłym roku poszliśmy pierwszy raz. Młody szczęśliwy, a to najważniejsze :) Więc w tym roku też pójdziemy robić z siebie błaznów :D
  13. U nas jest co roku pochód karnawałowy :) I to przechodzi naszą ulicą :D Kupa przebranych ludzi, muzyka...To i my będziemy się bawić ;)
  14. Majka, chyba większość zdjęć "poszło", bo w mojej galerii, na początkowych stronach (reszty nie sprawdzałam) też pojawiły się linki :/ Ale ja mam wszystkie foty na twardym dysku :)
  15. No właśnie to mi znalazło i automatycznie prosiło o logowanie na FB ;) No to czekam aż stronka będzie aktywna :)
  16. Mój Lumpek jest z nami od 11 lat. Jak do nas trafił, to miał na pewno minimum 2 lata. Przy usuwaniu zębów 3 lata temu, wet stwierdził, że ma minimum 5 lat więcej niż myślimy, że ma. Tak więc, oficjalnie Lumpek ma lat 13. A prawdopodobnie może mieć 18 lub nawet więcej ;) Ale ja już widzę po nim, że to staruszek :(
  17. Zdrówko Marta ;) Ja dziś byłam z psem dopiero o 13, bo wtedy na chwile przestało padać :/
  18. Najpierw był zły, bo myślał, że jak czeka w domu niespodzianka, to znaczy, że nowe auto :D Ale potem już była radość ;) Duży jak tatuś :D Ja chciałam właśnie coś ala Pocahontas, ale z brzuchem bym w to nie weszła :( Więc muszę mieć taki jak Bogdan ;) Ale będziemy fajnie wyglądać :) Theodor ma strój z zeszłego roku (policjant), bo mu wtedy kupiłam większy. ale jak zobaczyłam te cudeńka dzisiaj i dosłownie za grosze (Theosia "piątkę", a nasze "ósemkę"), to szkoda było nie kupić i nie ubrać sie tak samo :) Dziękuję :) Cieszę się, że się podoba ;)
  19. Młody wrócił z przedszkola i zrobiliśmy szybką przymiarkę :)
  20. Marta, w końcu, odnalazła swoją galerię :) Hip! Hip! Hura! :D
  21. Nie, nie dawałam wcześniej :P Pojechałam po redukcję do zapalniczki samochodowej, a wróciłam ze strojami karnawałowymi ;) Bogdan to mnie chyba wyśmieje, jak to usłyszy po pracy :d Dziękuję :* Mnie też się podobają te meble :) Dziękuję :*
  22. Gdyby kogoś to interesowało, to takie cuś kupiłam Theodorowi :) Taki mam dla mnie i Bogdana: Kącik dla Nathana gotowy :) I macie jeszcze Lumpka :D I Torkę :D
×
×
  • Create New...