Wiem, że troszkę opóźniona wiadomość, ale jak to mówią "Lepiej późno niż wcale" :P
Z racji tego, że mieliśmy za dużo imion do wyboru (aż 5 :D) i nie mogliśmy dojść do jednogłośnej decyzji, to trzeba było zrobić losowanie :)
Karteczki z imionami zostały wrzucone do miski, a losującym był Theodor :)
Więc teraz oznajmiam, że COŚ już nie jest COSiem :P COŚ będzie miał na imię Nathan :)