Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Dzień dobry Marta :) Psiury bym pooglądała :D
  2. Dzięki Ania :) Takich myśli muszę się trzymać ;) Marne pocieszenie :P
  3. Dziś na 19 jestem umówiona z położną ;) No chyba że przed 19 znowu okaże się, że pojechała do porodu, to się znowu nie spotkamy :D Wczoraj mieliśmy spotkanie z anestezjologiem, dziś z laryngologiem, który będzie operował uszy Theodora. Jutro o 7 rano musimy być już w ambulatorium i się zacznie :/ Dobrze, że godzina taka wczesna, bo Theodor nic nie może pić, ani jeść przed narkozą. Tylko będzie trzeba wstać koło 5 i dziecko budzić :(
  4. Aguś, a ile razy dziennie i o której śpi Fabian?
  5. agutka moja ciocia przeżyła dwa zawały wiele lat temu i nadal jest "po tej stronie" ;) Więc nie martw się na zapas. Lepiej dla Was i dla teścia, jak będziecie myśleć pozytywnie ;)
  6. Wczoraj mi pisała na WhatsApp'ie, że cierpi na brak czasu :/ Więc już jej dziś nie męczyłam kolejną wiadomością :D Nawet jeśli Aga tu dziś zawita, to mnie już pewnie nie będzie, bo idę zaraz spać :P
  7. Niby dobrze, ale plecy mnie tak bolą, że ledwo siedzę/chodzę :( Zaraz znikam spać, bo muszę odpocząć ;)
  8. Aguś, znalazłabyś choć 5 minut dla nas :(
  9. Oj, agutka trzymaj się
  10. Dobrze, że jest poprawa :)
  11. Nie sądzę Tyś. Psy ogólnie są zadbane ;) Oni mieszkają w Holandii. Ale wydaje mi się, że prawo jest tam podobne do tego w Niemczech, a w DE można sobie rozmnażać i sprzedawać psy nie hodowlane :/ To, że jest to robione na małą skalę w porównaniu z Polską, to inna inszość ;)
  12. Nie sądzę :/ Dawid od początku węszył biznes w rozmnażaniu :( Był bardzo zdziwiony jak ja mu odmówiłam pokrycia Tory jego Atosem. I wcale mnie nie zdziwiło, że kilka miesięcy później sprawili sobie suczkę.
  13. Moje pierwsze dziecko miało materacyk bambusowy ;) Taki nam polecono właśnie jako najzdrowszy. Teraz materacyk czeka na drugiego potomka, bo po 2 latach używania, nawet nie widać śladów użytkowania :) A potem może właśnie odstąpię go psu-dobra myśl :) Już po wstępnym płukaniu, można się pozbyć wiele sierści. Jedyny minus taki, ze trzeba częściej zaglądać i czyścić filtr w pralce ;)
  14. Niestety :( A z tego co się orientuję, to ta suczka ma teraz koło roku, więc pierwsza cieczka i już szczyle :/
  15. Hej Marta :) Na zdjęciu widzę 3 sztuki, więc może znajdą się chętni. Ale obawiam się, że to ich nakręci na kolejną ciążę :/ A potem mogą mieć 6 albo i 8 sztuk. I jak na nie nie znajdą kupców, to co? :( Ja wiem, że to nie mój problem, ale szkoda mi tej suczki :( Ona będzie rodzić co cieczkę, bo ich ciągle nie ma w domu, a psy są na "mikroskopijnym" podwórku, więc nie ma ich jak oddzielić podczas cieczki :(
  16. No i moje prognozy się spełniły! Pamiętacie tych moich znajomych od Atosa? Kiedyś pisałam, że sprawili sobie też sukę i że pewnie będą szczeniaki. No i co widzę dziś na avku z WhatsApp? Szczylki :mad: Ja nie chciałam, żeby Atos wybzykał moją Torę, to sobie sprawili sami sukę. Jak im szczylki się nie sprzedadzą, to może otworzą oczy!
  17. Kobieta musi być ciągle pod telefonem :/ Ale jak się z nią rozmawia, to widać, że ona kocha swoją pracę :) Dziękuję Gosiu :*
  18. *Magda*

    Red Room

  19. *Magda*

    Red Room

×
×
  • Create New...