Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. *Magda*

    Red Room

  2. *Magda*

    Red Room

  3. *Magda*

    Red Room

  4. *Magda*

    Red Room

  5. Położna do mnie dzwoniła i z ordynatorem w szpitalu już wszystko do cesarki załatwione ;) Normalnie, miesiąc wcześniej powinnam się jeszcze spotkać z ordynatorem i anestezjologiem, żeby porozmawiać o ryzyku cesarki itp. Ale że ja już cesarkę miałam i to właśnie u nich w szpitalu, to ta wizyta jest zbędna i ordynator zgodził się, że nie muszę przyjeżdżać :) Szkoda ich czasu i mojego :D Tak więc 9 marca, o 10 rano muszę być w szpitalu, żeby podpisać wszystkie papiery. I będę już mogła zostać na noc albo wrócić do domu. A 10 marca z samego rana już zapowiadana cesarka. Więc jeśli Nathan się nie obróci, to najpóźniej 10 marca będzie na świecie ;)
  6. No to pochwal się, co to za praca?
  7. Na najbliższe dni, pogoda pokazuje mi mróz, ale bez opadów śniegu :(
  8. o 10 to już byliśmy na placu zabaw :P
  9. Wczoraj miałam spotkanie z położną. Planowana cesarka jest na 10 marca. 9 kładę się w szpitalu, a następnego dnia rano będę cięta :/ Jutro wieczorem tylko położna mi potwierdzi czy ten termin jest "wolny" i nie mają czasem już jakiejś cesarki zaplanowanej. Jeśli będzie zajęty, to pewnie będzie 1-2 dni szybciej. No i położna jest zdziwiona, że kolejna ciąża i dziecko się nie obróciło. Stwierdziła, że jeśli dziecko nie obróci się do dnia porodu i rzeczywiście poród zakończy się cesarką, to znaczy, że mam jakąś wadę w budowie macicy i każdą ciążę będzie trzeba tak kończyć :/
  10. W tym regionie Niemiec, ciężko będzie mieć dość śniegu, skoro go w ogóle nie ma :P
  11. Takie drzemki to teraz rzadkość :/ Za to ja dziś spałam do 8:30, bo Bogdan wstał po 6 do młodego :)
  12. Aga, tego nawet śniegiem nie da się nazwać :( A ogródek to przed domem sąsiada :P Nasze jest to z lewek, z kamieniami :P
  13. Fajnie, że Dorka może posmakować czegoś lepszego :D :P
  14. Kuwetę przenieś do łazienki, zamontuj kocie drzwiczki i po kłopocie. Kot będzie miał swobodny dostęp do swojej toalety, a pies przez drzwiczki się nie przeciśnie.
  15. Pierwsza zjedzona ze smakiem i bez problemów?
  16. I jak tam barf Wam idzie?
  17. I tylko w takich momentach jest "grzeczny" :D :P
  18. Bethesta Monchengladbach :) 3h szaleństw z rana i moje dziecko teraz wygląda tak :D
  19. Aguś, a nie masz regulacji na gumkę, żeby z tyłka nie spadały? My mamy tyle "śniegu" :(
×
×
  • Create New...