Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Na poprzednie święta (2014) jak jechaliśmy do PL, to pytałam brata, co mam kupić mojej chrześnicy pod choinkę. Miała wtedy 3 lata. A mój brat wymyślił właśnie tablet. Niby taki dla dzieci, ale jednak elektronika :/ Nie kupiłam! Kupiłam za to matę grającą :)
  2. Jak sobie przypomnę, że w urodziny Theodora, poinformowaliśmy znajomych...A teraz to już dni/godziny można odliczać, to sama jestem w szoku :)
  3. Mama ma takie samo zdanie jak ja ;) Theodor nie ma prawa bawić się telefonem :P Wolę, żeby budował wieżę z klocków, niż patrzył w telefon. Zresztą, on wystarczająco dużo (za dużo :/) ogląda TV :P
  4. W sumie, jakby tak się zastanowić, to mam tak praktycznie codziennie, że dogo muli, od ostatniej "przeróbki" :/
  5. To mogli barć ślub razem, jak ja z bratem :)
  6. Koleżanka, która rodziła w maju, od odejścia wód i pierwszych bóli, do zakończonego porodu, miała czas 5h :) Alicja jak przyjechała do szpitala, to chciała się kawy napić, bo środek nocy, pierwszy poród Anety, więc jest czas itp. Ale nie zdążyła jej wypić :P
  7. Jak się jedzie nad morze, to trzeba jeść, to co tam najlepszego, a nie jakieś obiady barowe :D
  8. To masz pretekst, żeby kupić sobie nowy komplecik :)
  9. Tak internetowa definicja :P http://www.netmama.pl/magazyn/porod/szkola-rodzenia/akupunktura-w-ciazy/ Według położnej, chodzi o samo skrócenie samego porodu ;)
  10. Jaka pogarda w oczach, na widok patyczka :D
  11. Dziś kolana i kostki. Następnym razem nie wiem co, bo nie pytałam, ale pewnie będzie podobnie :P Wiem tylko, że ogólnie to właśnie kolana, kostki i palce u stóp :P
  12. To nic, tylko trzeba na tym zarabiać :D Ja mam zamiar codziennie jeść ryby, ryby, ryby i jeszcze raz ryby :D Więc na bank wrócę z pustym portfelem :D
  13. Już jestem "po" :P Wrażenia? Żadne :P Igła taka cieniutka, że samego ukłucia praktycznie nie czuć ;) Igły wbite w okolicy kolan i kostek, pozycja półleżąca, wygodna :) Następna sesja w czwartek. O ile oczywiście Alicja nie będzie odbierać akurat porodu :D
  14. Zdzira lepiej brzmi ;)
  15. Chodzi Ci o reklamy bazarków? Jeśli tak, to proszę:
  16. Psa w Niemczech nie adoptowałam, ale tu mieszkam i kiedyś moja koleżanka chciała tutaj psa ze schroniska. Z tego co mi opowiadała, to wygląda to mniej więcej tak, że najpierw się idzie do schroniska na "wywiad", po jakimś czasie ktoś ze schroniska przychodzi do domu i sprawdza warunki. Wszystko to trwa nawet kilka tygodni i nie musi się wcale zakończyć adopcją psa. Pewnie jeszcze są jakieś procedury w między czasie, ale teraz nie pamiętam. Tak słyszałam od koleżanki. Ile w tym jest prawdy, to nie wiem. W efekcie, moja koleżanka, zamiast czekać na psa ze schronu, kupiła kundla za 300 euro :/ Więc jak babka ma dać tyle za kundelka, to nie dziwię się, że chce przyjechać do PL i wziąć od razu 2 pieski ;)
  17. Kłaki od Tory niestety są :/ Jedyny plus to taki, że Tora stopniowo miała ograniczoną przestrzeń i teraz się nie kładzie już ani koło kanapy, ani TV, więc w salonie kłaków jest tylko tyle, co my na nogach wniesiemy ;)
  18. Widzisz, nasi mężowie mają jakieś zboczenia z tymi bajkami :D Pamiętam tę bajkę Marceli ptak, ale gdyby padła propozycja Marcel, to jakoś bym tego z tą bajką nie skojarzyła ;)
  19. Bogdanowi się to kojarzy z duszkiem Kacperkiem i twierdzi, że dzieci by się śmiały z naszego dziecka, jakby miał tak na imię :/
  20. Widzisz, my nie dawno przestaliśmy mieć takie problemy, to teraz wszystko zacznie się od nowa :D
  21. Theodor miał być Kacprem, ale Bogdan kategorycznie się nie zgadza na to imię :/
  22. Ci co mają dzieci, to to rozumieją, więc się nie martw ;)
  23. Będzie zazdrość, będzie :/ Chodziło mi o to, że zamiast Nathana byłby Kacper :P
×
×
  • Create New...