Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Theodor dziś pobił samego siebie ;) Dostałam dziś moje ulubione MonCheri Theodor oczywiście, że on chce taką czekoladkę. Mówię mu, że ona jest z alkoholem i nie będzie mu smakować. Ale on uparciuch, że chce i już! No to mu dałam. Ale jak mu odpakowywałam, to powiedziałam, że jak coś, to ma od razu wypluć. No i zdążył ugryźć i w tym samym momencie wypluł. I momentalnie pobiegł po kubek z wodą, żeby popić
  2. Na co bestia poluje?
  3. Na bank będą cieli ;) Zresztą, już w niedzielę, jak byłam na akupunkturze, to położna powiedziała, że jak poród będzie trwał za długo, to idę pod nóż, żeby nie było ryzyka pęknięcia po poprzedniej cesarce ;)
  4. Ola, musisz mnie stresować? :( Po usg, pani doktor dała mi skierowanie do szpitala, z wpisem o możliwości cesarki ;)
  5. Mój Lumpiasty cały rok gubi sierść. Ale u niego to mniejszy problem, bo on krótkowłosy ;)
  6. A na Wielkanoc, co robisz za ozdoby?
  7. Przy okazji swoich urodzin, miałam dziś wizytę u lekarza ;) Z badań wyszło, że młody póki co na świat się nie pcha. Ale wiadomo, że na takim etapie ciąży, wszystko się może zmienić w ciągu kilku/kilkunastu godzin :P Do tego miałam robione kolejne usg i maszyna, po pomiarach, nie była wstanie ustalić wagi dziecka :/ A to (według pani doktor) oznacza, że dziecko waży ponad 4kg. I taka waga została wpisana do karty ciąży. Chyba jestem stworzona, żeby rodzić duże dzieci :D Theodor ważył 4200g, Nathan też ma ważyć podobnie :/ Jutro mam kolejną akupunkturę i jestem ciekawa, co na to powie położna.
  8. Dziękuję :* Jakie to słodkie Dziękuję :*
  9. Idę czytać książkę i spać :P
  10. Apteka czy drogeria?
  11. Najpierw swoje muszę skończyć :P Ja przy Theodorze, to i po drabinie biegałam i tapetę w jego pokoju zrywałam :D
  12. Mariolka, bo w 7-dmym miesiącu ciąży nie chciałam rodzić :P A teraz to już jest ciąża donoszona :)
  13. Jak umyje swoje i nie urodzę do tego czasu, to się zastanowię :P
  14. W sumie, to ja też bym już chciała wakacje :D
  15. Poka tę maseczkę :P
  16. Mi skóra złazi jak z węża ze stóp, jak "idzie" wiosna ;) I teraz właśnie mi się zaczyna, więc na zimę już nie liczę :P
  17. Dawaj jakieś foty :D
  18. Te okna mnie już od jakiegoś czasu prześladowały :D Spokojnie Ola ;) Firanek nie ściągałam, a okna mam na takiej wysokości, że mogę je myć z podłogi i drabina jest zbędna ;)
  19. Mariolka, bo my jesteśmy inne :D
  20. Do labradora to chyba raczej już ten do krótkiej ;) Bo Brando nie ma sierści dłuższej niż 5cm, prawda? Ja dla kota wcześniej też miałam koc na kanapie. Jednak i tak, ta sierść gdzieś tam się na kanapie wbijała poza koc :/
  21. Kurde, piękna ta Zdrapka. Mam nadzieję, że koty w końcu się dotrą. Nie musi być między nimi wielkiej miłości, ale żeby chociaż tolerowały się wzajemnie w codziennym życiu. I tego Wam życzę ;)
×
×
  • Create New...