Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Ja oglądam film ;) A potem nie będę mogła zasnąć ze strachu :D
  2. To pokaż jak teraz wygląda ;)
  3. Jesteśmy zgranymi swatkami :D Mnie nawet wkurzało jak na starej kanapie Lumpek spał i zostawiał sierść :/ Ciągle koc rozkładałam, żeby jej co chwilę nie odkurzać :D A teraz, na nową kanapę nie ma wstępu :P Ale ma duży drapak i szybko zatrybił, że mu nie wolno wchodzić na kanapę i większość czasu śpi właśnie na swoim drapaku :)
  4. Nie, nie miałam. Ale ja tam się igieł i kłucia ogólnie nie boję, więc pewnie będzie luzik ;) Ale jutro, jak będę "po", to napiszę jakie to uczucie :D
  5. Nie będzie mi go szkoda ;) Kupiłam je, bo te ostatnie jest beznadziejne i już nie mogłam na nie patrzeć :/ Jak urodzę, to poszukam czegoś fajnego :)
  6. Dlatego właśnie jest w piwnicy, a nie w moim brzuchu :D
  7. Na to wygląda ;) Ale czego się nie robi dla własnego dziecka :)
  8. To co mi wysłałaś na WhatsApp? Najlepsze są zjazdy na dupie :P
  9. U mnie zwierzęta też nie śpią w łóżku. Nawet na kanapy nie mają wstępu, bo ja zła pańcia jestem :P Czeszę psa codziennie, odkurzam chatę, a wieczorem w kątach widać kłębki sierści :/ To dla mnie dużo :P
  10. W piwnicy mam jeden słoiczek ;)
  11. Nie wiem czy będę jadła w maju, bo śliwa z ogródka ścięta, a ta nowa pewnie za mało owoców jeszcze ma :P
  12. Każde do tej pory miałam rozbieralne ;) A te teraz, idzie zwinąć w małą kulkę i do pralki wejdzie całe ;)
  13. "Się" nie :P Położna będzie mnie kłuła ;)
  14. Ja ich nie robiłam :P Ja je tylko jadłam :D
  15. Narty niestety nie dla mnie :/ Próbowałam i podziękowałam :P Snowboard jest lepszy ;)
  16. Oprócz Zosi jest jeszcze Oliwia i Julia :P Jutro zaczynam akupunkturę :D
  17. Powidła śliwkowe mojej teściowej są mniam mniam :)
  18. No właśnie, to jest ciekawe. Pies się sypie i sypie, do tego człowiek czesze i czesze, a sierści nadal w pizdu w domu :/
  19. Dzięki :* Nie :P Jakoś w ogóle o tym nie pomyślałam :/
  20. To załóż narty :P
  21. Według sprzedającego, ten do krótkiej sierści, jest przeznaczony dla psów o bardzo krótkiej sierści lub bez podszerstka ;) I jest to logiczne. Gdybym miała ten do krótkiej sierści, to on nie będzie wstanie wyciągnąć nic poza włosem okrywowym, bo ten który mam, ledwo dosięga do podszerstka :/ Nawet na stronie producenta jak czytam (http://www.furminator.net/pl/produkte/dog/deshedding/langhaarige-hunde/pflegewerkzeug-fuer-grosse-hunde), to wychodzi, że ma być ten do długiej sierści, bo Tora ma dłuższą sierść niż 5cm :P
  22. Wiem :P I mam do sierści długiej, bo taki został dobrany przez sprzedawcę :P
  23. Marmolada lepsza :P
  24. A już się przyzwyczaiła do nowego miejsca? Nie ma stresu? Poznała już Morusa?
×
×
  • Create New...