Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Co ma być to będzie :P Już na to wpływu nie mam :/ Skoro wszedł, to musi jakoś wyjść :D A ja się żegnam i idę spać. Dobranoc!
  2. Już mi to obojętne kiedy :P Byle tylko się długo nie męczyć :D
  3. Miewam je codziennie, ale nie regularnie :P W poniedziałek miałam wieczorem i pół nocy regularne, co 30 minut. Ale w środę na badaniach, pani doktor nie widziała, żadnych skurczy i żadnych oznak zbliżającego się porodu :P
  4. No widzisz, a u mnie nawet na ktg nic nie pokazuje :P
  5. Myślę jednak, że przed 39 tc nic się nie wydarzy :P
  6. Do 39 tygodnia zostało tylko 27 godzin :P
  7. Cały dzień cisza na dogo, to i powiadomień brak :P
  8. W poniedziałek jadę do szpitala, bo lekarz będzie mierzył dokładnie Nathana i mnie, żeby mieć pewność, że po poprzedniej cesarce mogę rodzić teraz naturalnie. Wcale się nie zdziwię, jak kilka godzin później, zjawię się tam ponownie :D
  9. Zawsze się nie da :P Owszem, jestem często, ale na dniach się to skończy :(
  10. No właśnie Nathan bardzo się uspokoił ;) Co oznacza, że zbiera siły :) Jutro kończę 38 tydzień. Theodor urodził się w 39 tygodniu. Jest bardzo prawdopodobne, że scenariusz się powtórzy i teraz też poród nastąpi w 39 tygodniu. A więc już lada moment :D A Theodor niby się cieszy. Ale tak naprawdę, jego prawdziwą reakcję poznamy dopiero jak Nathan będzie na świecie. Wydaje mi się, że dla niego na tą chwilę, ten braciszek jest mało realny, bo ciągle w brzuchu ;)
  11. Jakaś godzinka różnicy ;) Ale już się robi szaro :/
  12. Nie, jeszcze nie :P Poza tym, czy jak pustki na dogo, to już ja muszę być wszystkiemu winna? :P
  13. Dzień dobry :P U mnie jeszcze jasno ;)
  14. Jeśli pies ma urozmaiconą dietę, która zawiera wszystkie potrzebne mu witaminy i minerały, to żadna suplementacja tabletkami typu Revettia, nie jest potrzebna. Wystarczy odpowiedni karmić psa, a nie nabijać kasę jakimś koncernom, które robią te tabletki. Jak widzę reklamę Revettia w TV, to....Dobry hodowca karmi swoje zwierzęta wartościowym pożywieniem, a nie pakuje w nie sztucznych witamin. A jak ktoś oszczędza na karmieniu psa (czy też swoim własnym), to potem trzeba się właśnie faszerować tabletkami :/
  15. Doberek :) U nas lekki przymrozek z rana, więc spacerek już zaliczony ;)
  16. Chyba się już pożegnam i pójdę spać?! :P
  17. Może 25-lecie?! My z Bogdanem mamy dwie rocznice ślubów i się już kiedyś śmiałam, że jeszcze 3-ci raz weźmiemy ślub ;) Właśnie o odnowienie ślubów chodziło :)
  18. A to wujek do Was nie dzwonił, ani Wy do niego? Ale mamy tematy przed spaniem: krew, flaki...:/
  19. Oj tam, pokazałby tym większym, że z małym się nie zadziera ;) I co, kiedy bierzesz kolejnego psa?
  20. No, i Coma by się idealnie wpasowała :D
  21. Wiem co to oznacza :P Co nie zmienia faktu, że to nie musi być dziś :P Dziś dopiero drugą akupunkturę miałam ;) Jeszcze 2 i mogę rodzić :D
×
×
  • Create New...