Jeśli pies ma urozmaiconą dietę, która zawiera wszystkie potrzebne mu witaminy i minerały, to żadna suplementacja tabletkami typu Revettia, nie jest potrzebna. Wystarczy odpowiedni karmić psa, a nie nabijać kasę jakimś koncernom, które robią te tabletki. Jak widzę reklamę Revettia w TV, to....Dobry hodowca karmi swoje zwierzęta wartościowym pożywieniem, a nie pakuje w nie sztucznych witamin. A jak ktoś oszczędza na karmieniu psa (czy też swoim własnym), to potem trzeba się właśnie faszerować tabletkami :/