Aga, wolałabym to nagrać w dziennym świetle, żeby lepiej widzieć ;) Ale Nathan lubi takie akrobacje wieczorem i w nocy :D
Jestem po lekarzu. Nathan leży głową w dół na 100%. Co do cukru w moczu, to pani doktor stwierdziła, że mam się już tym nie przejmować. Widać taki mój urok i nic z tym nie zrobimy. Jak urodzę, to zrobimy kontrolne badanie i zobaczymy, czy wszystko jest ok ;)