Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Bo dziś pierwszy dzień meteorologicznej wiosny
  2. Nie próbuję poczuwać Was do winy. Staram się tylko zrozumieć właśnie fakt, że tak ślepo zaufano weterynarzowi?! Właśnie w takich czasach, gdzie każdą informację można znaleźć i nie trzeba być "uzależnionym" od tego co mówi fachowiec.
  3. Współczuję utraty psa :( Jednak mnie jedno zastanawia w właścicielach. Dlaczego podali mu Furosemind, nie czytając wcześniej na co się ten lek podaje? Czy, jak leczą siebie, to też biorą leki, nie zapoznając się z treścią ulotki?! Za każdym razem, jak leczę na coś swojego psa lub kota, to przed podaniem tego co dostałam od weta, czytam ulotkę w necie. Mam jeszcze zaufanego weta gdzie kiedyś mieszkałam i zawsze też dzwonie, mówię o objawach i o środkach, które mój zwierz dostał, żeby mieć pewność, że jest dobrze leczony. Dziwi mnie jednak, że ktoś "na ślepo" podaje lek, nie zapoznając się z ulotką. W dobie internetu, gdzie te wszystkie informacje można mieć w kilka sekund.
  4. Aniu, zawsze można amputować stopy :D :P
  5. Biedna mama Nie śpię, bo oglądam "Drugą szansę" ;)
  6. To nie jesteś pewna ile ich masz, że dajesz "?" ??
  7. Ile Ty ich masz?
  8. A jak tam te Twoje ślimaki? Żyją jeszcze?
  9. W sumie dobre ;) Mamusia też do małych nie należy
  10. U mnie słoneczko już 3 dzień :) Jednak nadal zimno, bo w nocy przymrozki, a w dzień +5'c i straszny wiatr :( Jednak cieszę się, że przestało w końcu padać :)
  11. Nie wiem czy będę pamiętać :P
  12. A u mnie słońce :P
  13. Hejka :D
  14. Będę słyszała po polsku "przyj", bo mam położną polkę :P
  15. Byłam w szpitalu. Pani doktor wszystko pomierzyła i nie ma przeciwwskazań co porodu naturalnego ;) Blizna po tych prawie 4 latach jest mocno zrośnięta, a na szpitalnym usg, waga Nathana wyszła 3700g i powinien bez problemów się wykluć ;) Jedynie, pani doktor zaznaczyła, że gdybym miała już bóle porodowe, nawet w dużych odstępach, a nagle poczułabym ból w miejscu blizny po cesarce, to mam natychmiast przyjeżdżać do szpitala ;)
  16. A co jak przesyłka zaginie w drodze? :P Już się mnie dziś opiekunka Theodora w przedszkolu pytała, kiedy w końcu urodzę :D
  17. Nie biorę żadnej torby :P Jak mam dziś urodzić, to urodzę ;) Ja mam jednak przeczucie, że Nathan wyjdzie wtedy kiedy się tego najmniej spodziewam :/
  18. Będę musiała wrócić, bo jadę tam z Theodorem i bez torby :P
  19. Trenuj kilka razy dziennie, ale krótkie sesje, żeby pies się nie nudził ;) A zabawki niech ma jakieś, którymi może bawić się sama. Jednak jakieś zabawki powinny być dostępne tylko wtedy, kiedy Ty inicjujesz zabawę ;)
  20. Ola, a takie zwykłe ogłoszenia w gabinetach weterynaryjnych? Może ktoś zauważy. Wiesz, nie każdy korzysta z neta :P
  21. Ja mam rodzić, a nie pisać wiadomości :P
×
×
  • Create New...