Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Jak można wypuścić chore dziecko do domu, skoro nie byli w stanie podać przyczyny omdleń?! Bez powodu się na OIOMie nie ląduje. Skoro tam była, to jej stan był bardzo poważny i powinna zostać w szpitalu minimum, aż do rozpoznania choroby :/
  2. Nic się Aguś nie zaczęło :P Cześć :) Pada śnieg z deszczem :(
  3. Ale ja będę odsypiać w dzień, a on będzie niańczył ;) Tak jak wcześniej Theodora ;) Mnie zwierzyniec nie budzi, bo śpi na dole w kuchni i drzwi zamknięte :D
  4. Życie :D Ja też wiem, że znowu minie z 1.5 roku zanim będę mogła przespać całą noc jednym ciągiem :/ Ale jak się chciało dziecko, to teraz trzeba się przemęczyć ;)
  5. Myślę, że Bogdan, to by chciał jak najpóźniej, bo wie że skończy się wysypianie :D
  6. No to jeszcze napar z imbiru z cytrynką i miodem ;)
  7. Ja do dnia dzisiejszego wspominam nasz tygodniowy urlop w Sopocie, w 2007 roku. Cały tydzień ani słowa i myślenia o pracy...Tylko relaks, rybka na obiad i na kolację, spacerki, poobiednie drzemki...Ach, cudny to był czas :)
  8. Ojej, przykro mi
  9. Jestem po ostatniej akupunkturze i po badaniu. Położna stwierdziła, że Nathan leży już bardzo niziutko, szyjka krótka i miękka, więc teraz już wszystko zależy od niego ;)
  10. Mamy już marzec :P
  11. Nie cierpię smaku goździków :mad:
  12. Bogdan lubi pomidorowy ;) Dodaje trochę śmietany i pieprz i pije :) Ja tam pół szklanki mogę wypić, ale więcej nie :P Wolę jeść pomidory niż pić :D
  13. Zacząć pić przed latem i nie trzeba się opalać-polecam ;)
  14. Dlatego wspieram polską gospodarkę i urlopy spędzam w swojej ojczyźnie :)
  15. Nie piję aż tyle żeby być pomarańczowa :P Choć swego czasu wypijałam 0.7l soku każdego dnia i na dłoniach i stopach było to bardzo widać :/
  16. "Cudze chwalicie, swojego nie znacie" ;) Ja też kocham polskie morze i nie mam zamiaru z niego rezygnować na rzecz Chorwacji, Grecji czy Włoch :P
  17. Marta, dawaj foty Twojej rudej trójcy :)
  18. W przeciwieństwie do Ciebie, moja pamięć ma się bardzo dobrze :P A na wzrok też nie muszę narzekać, bo piję dużo soku z marchewki :P
  19. Jeszcze troszkę i okulary też będą potrzebne :P
  20. I wakacji nad morzem :D
×
×
  • Create New...