Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Bogdan musi wziąć urlop :P Ale podejrzewam, że jak mnie położą w szpitalu, to od razu idę pod nóż :/ Bo pani doktor w szpitalu, w poniedziałek, tak sugerowała, że najlepiej jakby mi znowu zrobili cc :( Ale że ja chcę rodzić sn, to dają mi tę szanse ;)
  2. Dostaniesz zaraz po łepku za ten tekst na swój temat :mad:
  3. W dobie internetu, to chyba norma na tym świecie :P
  4. Ale już dobrze? Jak humor?
  5. Podobny tekst dziś usłyszałam od pani doktor ;) Fakt jest taki, że jak do następnej soboty nie wyjdzie, to tego samego dnia mam jakąś dodatkową akupunkturę, a w poniedziałek już czeka mnie szpital :/
  6. A metryki nie dostaliście? Trochę dziwna ta hodowla :/ http://olx.pl/zwierzeta/psy/maltanczyk/q-eden/ W jednym ogłoszeniu Nazwa Stowarzyszenia (Związku) to Federacja Kynologiczna w Polsce a w ostatnim ogłoszeniu to osmpikr. Gdyby to była hodowla Związku Kynologicznego, to powinna być opisana jako ZKwP albo FCI ;) Proponuję zabrać od poprzedniego weta historię choroby i leczenia. I niech obecna klinika wystawi Ci papier w jakim stanie przyjęli psa po leczeniu u tamtego weta. To będą mocne dowody, gdybyś chciała walczyć o zwrot kosztów od tej hodowczyni ;)
  7. To dziś bierz aspirynkę albo coś innego i się lecz ;)
  8. Nie moja wina, że Nathan leniwy :P Ja już bym bardzo chętnie go karmiła, przewijała itp. ;)
  9. Dawaj na dogo łamAga :D
  10. Siemka :) Ty się ucz, a nie po dogo się szwendasz :P
  11. I tu się z Tobą nie zgodzę bou. Jak ktoś szuka psa rasowego albo kupił w szemranym miejscu, to każde forum aż huczy, że powinno się dobrze weryfikować miejsce, sprawdzać opinie w internecie, sprawdzić warunki hodowli...Przecież u hodowcy też można sobie pozwolić na zaufanie. Tak samo jak u weta. Skoro nie można ufać hodowcy, który powinien mieć większą wiedzę niż my, to jak można ślepo ufać wetowi?! I owszem, skoro na każdym kroku w internecie są informacje dostępne dla każdego, to się z nich korzysta, a nie ślepo wierzy obcej osobie.
  12. A ja uważam, że właśnie te 170cm to idealnie, bo faceci (w większości) mają te 180cm, więc wtedy można przy takich bez problemu założyć obcasy ;) Ja mam 170, mój Bogdan 183 i jak założę obcasy, to jest idealnie :)
  13. Nie ma takiego słowa "dopaduje"
  14. agutka ale się wysiliłaś
  15. Chyba w 99% par/małżeństw
  16. Pragnę zaznaczyć, że już jest wiosna od dzisiaj
  17. Wtedy trzeba szukać faceta, co ma 2m :D Możesz bezkarnie nosić obcasy :P Toż to przecież idealny wzrost :) Ja nie po dyżurze, a też szybko pójdę spać ;)
  18. Długo się słońcem nie nacieszyłam :/ Dziś rano jeszcze było słońce, a teraz pada :(
  19. Oj dziewczyny, nie przesadzajcie Jakbyście miały ponad 180cm bez obcasów, to wtedy można się martwić :/
  20. Aniu, no przecież na tym zdjęciu jest piękny pierwszy dzień wiosny, co się czepiasz
×
×
  • Create New...