Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Mariolka znowu ma olewkę na dogo :P
  2. Nie licz na wiadomość wcześniej, niż jak Nathan będzie na świecie :P
  3. Ja się na adopcjach nie znam, więc nie wiem jak pomóc :(
  4. Wolę "ciężarówko" :P Cześć :) Póki co cisza, ale do północy jeszcze mam trochę czasu :D Do szpitala miałam jechać na 11, ale dzwoniła do mnie Alicja, że mają kilka operacji i nie wiadomo ile musiałabym czekać :/ I jadę dopiero na 15. Trochę szkoda, że tak późno, bo zanim mnie zbadają, pogadamy, zanim wrócę do domu, to będzie wieczór :(
  5. Wiesz, wszystko zależy od szybkości porodu ;) Znam kilka dziewczyn, które tak szybko rodziły, że nie zdążyli podać im znieczulenia ;) Ale fakt, jeśli kobieta rodzi kilka godzin w bólach, a może mieć choć trochę uśmierzony ból, to powinni je podać :)
  6. Angi, według statystyk, to mogę rodzić 2 tygodnie przed terminem :P Więc to już tak jakby może być już :P To już chyba bym wolała "na żywca" niż z tym gazem :D
  7. Nie koniecznie :P Theodor urodził się tydzień wcześniej niż miałam termin ;)
  8. A na ch*j gaz rozweselający?! One mają rodzić czy się śmiać?
  9. No to nie dziwię się, że walisz browara :D
  10. Angi, mnie polityka nie interesuje, więc tylko wspomniałam i już jestem cicho :P
  11. Mnie plecy nie bolą, ale miednica, to jest masakra :/ 5 min. w jednej pozycji i już się nie mogę obrócić bez stękania z bólu :( Jak będę chciała, to dostanę znieczulenie. O ile akcja porodowa nie będzie zbyt szybka, bo wtedy mogą nie zdążyć :P Zresztą, jutro jadę do szpitala na badania, bo chcą pomierzyć dokładnie mnie i Nathana, żeby mieć pewność, że mogę rodzić naturalnie ;)
  12. Aga, robią aferę, żeby ludziom oczy mydlić, że za ich plecami kombinują z czymś innym :/ Mnie też to zwisa czy donosił czy nie. Czasu nie cofniemy, a bez powodu Nobla nie dostał itp.
  13. Przecież teściowej nie ma :P
  14. Tak, bo Wy to nie Wałęsa "Nie chcę, ale muszę" :D
  15. Czyli następny weekend idziesz na 100% do pracy, bo rowerek trzeba kupić :P Theodor dopiero jakoś od niecałego roku jak zjada lody ;) Wcześniej to niby mu braliśmy, a i tak Bogdan je potem zjadał :D
  16. Wolę wstać i wyciągnąć cyca, niż mieć bóle miednicy przy każdej próbie obrócenia się w łóżku :/
  17. Ja go mogę prosić, błagać, grozić mu, a on i tak zrobi po swojemu :D
  18. Już teraz budzę się kilka razy w nocy, więc żadna różnica :P A gotować może tatuś ;)
  19. Nie dobijaj mnie Ola :/ Ja już naprawdę mam dość tego "słodkiego ciężaru" :P
  20. Tak, zrobi wszystkim na złość i wyjdzie po terminie :P
  21. Oluś, ja od nikogo z Was nie oczekuję, że będziecie co kupować moim dzieciom ;) Miło mi, że o nich pamiętacie, ale nie jest to Wasz obowiązek ;) Dobrze kombinujesz :D
×
×
  • Create New...