Jump to content
Dogomania

*Magda*

Members
  • Posts

    33712
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by *Magda*

  1. Dziękuję :* Trzeba odstrzelić syna, coby się dziewczyny za nim oglądały :D
  2. Junior robi postępy i dziś po raz pierwszy zasnął sam w łóżeczku, ale w salonie, a nie w pokoiku ;) Oczywiście, Theodor musi też mieć zdjęcie :D I takie koszule kupiłam Theodorowi na komunię, na którą jedziemy w maju. Błękitna na długi rękaw, a zielona na krótki, bo nie wiem jaka będzie pogoda ;)
  3. Jutro już ma padać :( Ale przez taką piękną pogodę i brak prądu, to byłam z Torą na tak długim spacerze, jak nie byłyśmy od kilku miesięcy :)
  4. No, ja gotuję właśnie wodę do termosa wieczorem i wystarcza mi do następnego dnia, gdzieś do godz. 15-16. Gdybym wiedziała, że mi taki numer wywiną, to bym przed spacerem nastawiła wodę ;)
  5. Ja też chodzę jak już muszę ;) Co nie zmienia faktu, że przeciętny Kowalski i tak wziął by nas za wariatki :P P.S. Majoka, miałaś wchodzić codziennie na dogo, więc gdzie się szwendasz? :P
  6. No to się porobiło :/ Dużo zdrówka i cierpliwości ;)
  7. Szkoda, że wystawa nie jest w tym samym czasie co ja :( Tak bym Cię namówiła na przyjazd :D A u mnie dziś 22'C :)
  8. Cisza, bo miałam dużo sprzątania itp. Potem chłopaki pojechały na quady, a ja na spacer z Nathanem i Torą ;) A jak wróciłam, to się okazało, że cała nasza wioska jest bez prądu :/ Sąsiadka dzwoniła do dostawcy prądu i powiedzieli, że prąd będzie za 3h albo później :( No to zabrałam Nathana i pojechałam do koleżanki, bo młody miał zaraz jeść, a ja nie miałam jak wody zagrzać :/ Zabrałam też 2 termosy, żeby mi dała wrzątek, jakby się okazało, że dopiero w nocy będzie prąd. Nakarmiłam u niej młodego, wypiłam kawkę, posiedziałam, poplotkowałam i o 19 wróciłam ;) Na szczęście już prąd włączyli :)
  9. Mamusia zbuduje w nim (w nich) takie poczucie swojej wartości, że inni będą go (ich) mogli cmoknąć w tyłek ;)
  10. Pierwsze 4 foty są z wczoraj jeszcze :P Nie, ma być rudy
  11. Dobra, kilka domowych fotek ;) Lumpek w tle, żebyście wiedziały, że jeszcze żyje :D Podnoszę główkę :) Bracia :) Urodził się blondynem, a 4 tyg. później robi się rudy
  12. Ale to było tylko komórką, żebyś sama zobaczyła, że nie kłamię :P
  13. Nie mam jak zrobić, bo Nathan właśnie śpi na mojej ręce :D
  14. Dziękuję, postoję :P
  15. Jak to mówią: "Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło" ;) Po spacerku, fot brak :P
  16. My nie jesteśmy sieroty :P My po prostu nie istniejemy :D
  17. A mój Bogdan, nie ma swojego pokoju :P Ale za to ma swój garaż
  18. A jak reaguje na konie? Bo moja Tora, gdyby jej pozwolić, to by je pasła :D
  19. U mnie też wszystko gra i tańczy :)
×
×
  • Create New...